Ivf s dárcem cena, úspěšnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 18:52
ivf s dárcem cena, úspěšnost?

Ahoj, nemáte tu někdo zkušenost s ivf s dárcem? Kolik to stojí, úspěšnost? Přítel je neplodný a nevadila by mu tahle možnost.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 19:17

Ahojky, hele záleží centrum od centra… většinou mají ceník dávky spermatu na webovkách, k tomu se většinou musí připočíst cena manipulace se spermiemi. Nás to vyšlo cca 3-5.000 dávka spermií a metoda ICSI okolo dalších 3.-5.000… samozřejmě cena celého IVF se potom zvedá o doplatky za léky a další doplňkové metody… já za stimulaci, dárce a transfer čerstvého embrya teď dala cca 28.-30.000 se vším všudy. Co se týče úspěšnosti, tak tu Ti nikdy nikdo nezaručí, obecně se úspěšnost IVF uvádí 25-30% jestli se nepletu…

Ještě je dobré si zjistit, jak velkou sperma banku centrum má, nebo zda má jen své vlastní odběrné místo a jak funguje výběr dárce - někde sami uvedete požadavky, jinde můžete dostat anonymní náhled na dárce - například tam můžou i sami o sobě něco napsat, zda už třeba mají děti a tak… mně osobně se více líbila ta druhá varianta.

Marpolka
Nováček 2 příspěvky 09.09.19 08:23

Ahoj, já mám za sebou IVF minulý měsíc s dárcem a to v Gennetu, krátký protokol a se vším všudy mi to vyšlo na 15000 Kč (dárce, ICSI, doplatky na léky, prodloužená kultivace), bohužel nezbylo nic, co by se dalo zamrazit, to by bylo dalších cca 7500 Kč. Podle krve se zadařilo na první pokus, ale čekám na první ultrazvuk.

Váš příspěvek
Reklama