IVF s dárkyní, výběr Caru a vaše zkušenosti

138
7.6.21 05:12

IVF s dárkyní, výběr Caru a vaše zkušenosti

Ahoj,
Příspěvku na toto tema je tu dost, ale chci si založit svůj..
Dnes jsem 12 den po KET 5 denní blastocysty. Udělala jsem si test a bílo… byla to má čtvrtá a poslesni… první Transfer byl v říjnu, druhy vyšel, ale byl to SP.. doufala jsem v poslední naději, ale bohužel. Chodím do Gennetu v Liberci, vajíčka jsou darována (já po onkologické nemoci netvorim vajíčka)… už nemame mrazacky, stalo nás to 140 tisíc a nemame ani miminko :(
Chci se vás zeptat, zda se vám také stalo, ze dárkyně nevyšla a musely jste zadat o novou? Pokud ano, tak ve stejném CARu? Říkám si, kde je chyba, zda ve mě, nebo zda to muže být CARem a zda není lepší vyměnit…
prosím o vaše rady, tipy, připadne se zkušenostmi, kde je nejlepší hledat CAR s darkynemi… je mi 29 let, nevim, proč to nejde :( genetika, stitna žláza, reprodukční imunologie, vše pod kontrolou… dnešní bílý test mi asi zlomil srdce, moc jsem doufala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.6.21 08:25

No tak gennet v liberci neni zrovna nejšťastnější volba.. Doporucuju Arletu v Kostelci nad Orlicí. Jezdili jsme tam 120km a mame od nich dve deti :palec: Nebylo to teda s darkyni vajicek, ale urcite si poradi i s tim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
7.6.21 08:29

@Maminanamatersky ahoj, a proč myslíš, ze není dobra volba? Kostelec je moc daleko, koukám na Prahu, třeba Unica, má nejlepší recenze, ale říkám si, ze v Gennetu nás znají, ale asi už ztratili mou důvěru, i když chápu, ze tohle se muže stát všude :( zajímalo by mě, zda to je normální, co se stalo mě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 08:39
@Bejbeeno28 píše:
@Maminanamatersky ahoj, a proč myslíš, ze není dobra volba? Kostelec je moc daleko, koukám na Prahu, třeba Unica, má nejlepší recenze, ale říkám si, ze v Gennetu nás znají, ale asi už ztratili mou důvěru, i když chápu, ze tohle se muže stát všude :( zajímalo by mě, zda to je normální, co se stalo mě…

Gennet ma prece garanci, ze kdyz se to nepovede ve dvou cyklech DV, tak treti je zdarma. Cyklus je za 110 tisic a garantují 2 embrya.
To jste meli ted prvni, ze? Ja bych zustala tam, ze 220 tisic budete mit tim padem 6 embryi, to jinde nemaji, ale chapu, ze chcete zmenu.
A jinak, ani vajicka z DV nejsou 100%, my ty nase nechali poslat na genetiku a z 5 embryii jsou jen 2 geneticky zdrava, jestli jste meli 4 tak to je hezky pocet, tam by tedy aspon 2 zdrave byt meli. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
138
7.6.21 08:49

Ano, první cyklus, čtyři KETy, ET neproběhl, protože jsem v době kultivace embryí musela do karantény, těžko říct, zda by to mělo vliv, prý je KET méně úspěšný než ET. A ano mate pravdu, ze třetí cyklus garantují zdarma. Je to těžká volba, znám to tam, máme to blízko. Jen je matoucí ze třeba paní nad vámi napsala, ze gennet není šťastná volba.
Upřímně, je mi sice 29 let a zdálo by se ze mám čas; ale jsem po onkologické léčbě a už v dětství mamce říkali, ze bude optimální otěhotnět do 30 let…

@Anonymní píše:
Gennet ma prece garanci, ze kdyz se to nepovede ve dvou cyklech DV, tak treti je zdarma. Cyklus je za 110 tisic a garantují 2 embrya.
To jste meli ted prvni, ze? Ja bych zustala tam, ze 220 tisic budete mit tim padem 6 embryi, to jinde nemaji, ale chapu, ze chcete zmenu.
A jinak, ani vajicka z DV nejsou 100%, my ty nase nechali poslat na genetiku a z 5 embryii jsou jen 2 geneticky zdrava, jestli jste meli 4 tak to je hezky pocet, tam by tedy aspon 2 zdrave byt meli. :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 09:05
@Bejbeeno28 píše:
Ano, první cyklus, čtyři KETy, ET neproběhl, protože jsem v době kultivace embryí musela do karantény, těžko říct, zda by to mělo vliv, prý je KET méně úspěšný než ET. A ano mate pravdu, ze třetí cyklus garantují zdarma. Je to těžká volba, znám to tam, máme to blízko. Jen je matoucí ze třeba paní nad vámi napsala, ze gennet není šťastná volba.
Upřímně, je mi sice 29 let a zdálo by se ze mám čas; ale jsem po onkologické léčbě a už v dětství mamce říkali, ze bude optimální otěhotnět do 30 let…

Jenze pani nahore pise o cyklu s vlastnimi, to je jiny pripad, nevis co maji za problem a jake metody potrebuji, to je pak jasne, ze jim treba Gennet s horsi laborkou nemusi vyhovovat. A co Gennet Archa? Muzete prejit tam a stale mit tu garanci?

• Citovat
  • Nahlásit
7.6.21 11:14
@Bejbeeno28 píše:
@Maminanamatersky ahoj, a proč myslíš, ze není dobra volba? Kostelec je moc daleko, koukám na Prahu, třeba Unica, má nejlepší recenze, ale říkám si, ze v Gennetu nás znají, ale asi už ztratili mou důvěru, i když chápu, ze tohle se muže stát všude :( zajímalo by mě, zda to je normální, co se stalo mě…

Nema zrovna nejlepší recenze napric internetem. Moje kamaradka tam taky utopila 150tis, dite zadny a v Kostelci sup, uz ma holcicku na svete.. Tam to stoji i za daleke dojíždění. Ale nic ti samozřejmě nenutim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
7.6.21 11:18

@Maminanamatersky já vím, ze nenutite. Děkuji za nabídku. Liberecký gennet má prave na internetu recenze 4,3, což byl taky důvod, proč jsme tam šli. Například pražská Unica má dokonce 4,6. Ale vidím, ze Arleta v Kostelci má 4,8*. Samozřejmě to není o hvezdickach, ale je těžké vycházet z něčeho jiného.
Mohu se zeptat, kamarádka měla IVf s vlastními nebo darovanymi oocyty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
7.6.21 15:27

@Bejbeeno28 Ahoj, moc mě mrzí, že vám to s dárkyní napoprvé nevyšlo, ale bohužel je potřeba se obrnit trpělivostí, někdy se holt nedaří… podle mě potřebuješ podpořit od ženských, které mají podobné zkušenosti. Já jich mám omezeně, máme za sebou jen jeden pokus s DV v Praze v IVF Cube a už bych tam nešla, ale je to už hodně let zpátky (2016)… nicméně, je tu diskuse „čekatelky na darovaná vajíčka“. A myslím, že ti tamější diskutující velmi dobře poradí, protože jsou v té problematice hodně zkušené. Držím palce a nevzdávej se, určitě se časem podaří. Jo a mimochodem, dnešní trend je dělat spíš KETy než ETy, v USA například dělají jenom KETy, takže se nedá říci, že jsou KETy míň úspěšné. Jinak je tu i diskuse ohledně KETu, tam jsou taky moc fajn ženský a taky zkušený, tak zkus případně i je :hug:

Příspěvek upraven 07.06.21 v 17:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
7.6.21 15:30

@Helca83 ahoj, moc děkuji za tvá slova. Dnes mám opravdu těžký den. Podívám se do skupin co píšeš, děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
8.6.21 14:54

@Bejbeeno28 ahoj, ja chodim uz cca 4 roky na kliniku do Olomouce a aj ked neviem, ci ta povzbudim, tak ta chcem aspon podporit.. Moja diagnoza je predcasne ovarialne zlyhanie, tj. som v menoupaze a nemam uz svoje vajicka. Jedinna nadej na dieta su teda darovane vajicka.. Z prveho IVF som mala 5 transferov a ziadne dieta. Z druheho IVF (ina darkyna) sa hned zadarilo z cersrveho embrya a mame syna, ale nasledne dalsie 3 KETy iba biochemicke.. Momentalne mame tretiu darkynu, ET biochemicke a este mame 3 embryjka.. Takze teraz sa chystam na svoj 12sty transfer. Psychicky to uz beriem dost tazko. Vzdy otehotniem a pokazde sa to skonci skor, ako zacne.. Ale to uz je iny pribeh. Ja len, ze rozumiem, tvojmu sklamaniu. Inak my sme centrum nemenili. Prajem ti vela stastia v dalsom pokuse.. Nevzdavaj sa nadeje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat