IVF s DV z důvodu nekvalitních vajíček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
8.2.22 12:25
@Anonymní píše:
Tak úplně stejné to není - je to přece dítě mého muže. A pro mě bylo třeba těhotenství a kojení velmi důležité. Nicméně souhlasím s tím, že je dobře to dítěti říct a vůbec jsem neuvažovala o tom, že bych to neřekla. Bylo by to pro vás jiné, kdybyste to věděla odjakživa? Myslíte, že byste si s mamou rozuměla víc?

Myslím, že bych si s ní rozumněla víc. Odjakživa toho hodně chápu a pro lidi mám velké pochopení, proto taky studium zdravotnické a psychologie a pomáhat lidem. Jenže mi člověk nesmí kecat… Učil mě to i táta takhle. Přijala jsem spoustu věcí. Jsem hodně tolerantní… Ale nemůže se mnou člověk hejbat zprava doleva a myslet že jsem úplně hloupá… A máma moc dobře věděla snad jaké dítě má odmala doma. Podle toho měla přístupovat. A ne pokryteckým způsobem „A tak třeba to nezjistí a nebo přece mě miluje automaticky jako každé dítě matku tak co by neodpustila“. Tata se hold pro výchovu a porozumění tolik snažit nemusel, jsem taková napůl on. Ale máma se asi snažila furt vidět mě v sobě tak moc… Až mě předělávala a fungovala úplně jiným směre… A to pak dítě vycítí.

• Citovat
  • Nahlásit
141
8.2.22 13:12
@Anonymní píše:
Myslím, že bych si s ní rozumněla víc. Odjakživa toho hodně chápu a pro lidi mám velké pochopení, proto taky studium zdravotnické a psychologie a pomáhat lidem. Jenže mi člověk nesmí kecat… Učil mě to i táta takhle. Přijala jsem spoustu věcí. Jsem hodně tolerantní… Ale nemůže se mnou člověk hejbat zprava doleva a myslet že jsem úplně hloupá… A máma moc dobře věděla snad jaké dítě má odmala doma. Podle toho měla přístupovat. A ne pokryteckým způsobem „A tak třeba to nezjistí a nebo přece mě miluje automaticky jako každé dítě matku tak co by neodpustila“. Tata se hold pro výchovu a porozumění tolik snažit nemusel, jsem taková napůl on. Ale máma se asi snažila furt vidět mě v sobě tak moc… Až mě předělávala a fungovala úplně jiným směre… A to pak dítě vycítí. [/citac
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.22 13:15
@Anonymní píše:
Myslím, že bych si s ní rozumněla víc. Odjakživa toho hodně chápu a pro lidi mám velké pochopení, proto taky studium zdravotnické a psychologie a pomáhat lidem. Jenže mi člověk nesmí kecat… Učil mě to i táta takhle. Přijala jsem spoustu věcí. Jsem hodně tolerantní… Ale nemůže se mnou člověk hejbat zprava doleva a myslet že jsem úplně hloupá… A máma moc dobře věděla snad jaké dítě má odmala doma. Podle toho měla přístupovat. A ne pokryteckým způsobem „A tak třeba to nezjistí a nebo přece mě miluje automaticky jako každé dítě matku tak co by neodpustila“. Tata se hold pro výchovu a porozumění tolik snažit nemusel, jsem taková napůl on. Ale máma se asi snažila furt vidět mě v sobě tak moc… Až mě předělávala a fungovala úplně jiným směre… A to pak dítě vycítí.

No mám podobny vztah s vlastní mámou, ale babička je skvělá a dítě ji miluje. On to hodně obrousil čas - jsem tak o 20 let starší než vy…studujete psychologii?

• Citovat
  • Nahlásit
981
8.2.22 13:49
@Anonymní píše:
Ano, měli jsme štěstí. Vybírala jsem dárkyni, která už má děti, a pak si myslím, že hodně velkou roli hrál ten luxusní spermiogram :-D.

Taky jsme chtěli dárkyni, co má již děti. A to se podařilo- máme vybranou dárkyni, co má již děti a zároveň již úspěšně darovala. A manžel má za sebou již tak 7 spermiogramů a všechny TOP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
8.2.22 13:52
@Anonymní píše:
No podstatné podle mě je, že pokud mám nekvalitní vajíčka, tak s dárkyní je pravděpodobnost úspěchu jistě vyšší. A vybírala bych dárkyni, která už má děti. Třeba to pro mě bylo kritérium. Neřešila jsem ani krevní skupinu, pouze toto. Můj CAR garantuje 6 zralých vajíček, negarantuje embrya. Vajíček bylo deset, 6 blastocyst.

Jojo, to je přesně můj problém, nekvalitní vajíčka. Tak musím doufat. Námi vybraná dárkyně má již děti a zároveň již úspěšně darovala. Taky to byla naše podmínka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.22 16:13
@Anonymní píše:
No mám podobny vztah s vlastní mámou, ale babička je skvělá a dítě ji miluje. On to hodně obrousil čas - jsem tak o 20 let starší než vy…studujete psychologii?

To neříkám. Určitě by mohla být dobrá babička. Lidé se mění. Ale ty šrámy a léta se jen tak prostě nezahojí. Bude to chtít trochu i od ní si přiznat.. A to ona nikdy neudělala. To je to co mě mrzí. Že si nikdy nepřiznala že by udělala chybu… Protože každý člověk je individuální. A každý pociťuje jako křivdu něco jiné. Stačilo/stačí projevit to, co nikdy nedělala. Individualitu vůči mě a přijmutí faktu, že jsem úplně jiná a pochopit mě.
Jinak ano, student psychologie. Velmi zajímavý obor, záleží na jakou konkrétně se člověk zaměří dál. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat