Reklama

IVF - test na hCG před zahájením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:01
IVF - test na hcg pred zahajenim

Dobry den holky,
mela bych takovy dotaz, který me trapi momentalne. V pondělí jdu na zahajeni procesu IVF, jdu na aplikaci první jnjekci.. I přes to, ze jsme se rozhodli přes neuspesnost poceti zkusit IVF, stejne jsem to do poslední chvili rozhodli nechat osud prirode, a v ovulacni dny ( cca 4 dny zpatky ) jsme měli pohl.styk. Moje otázka je - Udelaji mi před aplikaci injekci nejaky krevni testy na vylouceni/potvrzeni tehotenstvi? Protože se celkem bojim, ze kdyby by se to povedlo prirozene, injekce by mohla ublížit plodu :(
Holky, prosim, pomoc, kdo ma zkusenosti - budu moc rada, když mi zodpovíte.
Volala jsem do CAR, ale na tohle jsem se zapomněla zeptat- o vikendu tam nejsou a v pondělí jdu na to…
Strasne moc Vam vsem predm dekuju :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 17.02.17 21:07

A ty nezahajujes s nástupem menstruace? Ta by těhotenství vyloučila celkem spolehlivě.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:08

@Helileli Dekuju za reakci :kytka:
nene mam dlouhy protokol a jdu tam 22 den cyklu..

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:10

Jen vim, ze nejaky testy odberu krve delat budou-ale nevim zda i na hcg, a za Boha to nikde nemuzu najit na netu :/

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 17.02.17 21:12

@Oliinka nebudou ti delat test na hcg. Taky jsem mela dlouhy protokol. Myslim si, ze by to byla velka nahoda, kdyby to vyslo. Asi bych nad tim nepremyslela. Nam neslo otehotnet pres ctyri roky a to u nas podle vysetreni nebyl zjisteny problem a nenapadlo me teda, ze by to mohlo vyjit pred ivf. Drzim pesti :hug:

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:14

@kelynka Muzu se zeptat, jaky to bylo - bylo všechno v poradku? strasne rada bych si o tom popovídala, kdyby jste nebyla proti ;) Ja uz jedno dite mam - ale druhy nejde uz skoro rok a pul… nikdo nevi proc..:/

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:18

@kelynka U me je to malinko slozitejsi… Ja totiž mela za to, ze ovulaci mam presne v pulce cyklu a ted jsem zjistila, ze bez Pregnylu ( který mi uz pul roku pichali po Clostiku ), tak ji v prirozeny cyklu jsem mela posunutou o tyden později… :/ a ja nevedela dřív ze to tak je, takze vastne styk byl nejspis vždy dřív nez byla ovu - a tim, mozna to neslo :/ I když nevim, s pregnylem to mělo vyjit - když prave ovu ma vyvolat.. Kazdopadne me to napadlo - co kdyby nahodou to ted vyslo a oni mi pichnou injekci… Stat se to muze a ja myslela, ze oni musí vyloucit tehu..

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 17.02.17 21:18

@Oliinka urcite,co konkretne te zajima? :) Prvni dite je se stejnym partnerem? Me ted cela ket, tak jsem taky v priprave :andel:

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 17.02.17 21:21

@Oliinka myslim si, ze pokud ti to po pul rocnim snazeni s clostikem a pregnylu nevyslo, tak je sance minimalni :nevim: Soustredila bych se na ivf :andel: Dr ti pred pichnutim pregnylu utz nedelal?

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:21

@kelynka Nejvic se bojim… no mozna to bude znit trapne, ale bojim se narkozy :( proste z toho mam nejveci strach… Nemam obavy ze by mi mohlo byt spatne z leku.. ale představa, ze tam prijdu a uspi me, me desi :/ uz se mi o tom i zda a probouzim se s tepem 110 :D :Jaky to bylo? Na transfer se strasne moc tesim, ale… co me ceka před..

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:22

@kelynka Ano vždy delal utz.. a folikul roste.. vždy byl styk a nic :/ nevim kde je problém, první dite bylo priorzene ale taky po roce a pul..

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:24

@kelynka ano první je se stejnym :)

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 17.02.17 21:24

@Oliinka to bude tva prvni narkoza? Neboj, je to jen kratkodoba, urcite to zvlasnes. Ja jsem mela narkoz hodne tak uz jsem v tom prebornik :lol: :mrgreen: Doporucuji po odberu hodne pit tekutiny. Ja jsem pila malo a mela jsem ten ovarialni hyperstimulacni syndrom, takze to bylo hodne neprijemne.

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 17.02.17 21:26

@Oliinka mela jsem to uplne stejne, zkouseli jsme clostik, duphaston a utrogestan,
pred ovulaci se pichl pregnyl, styk byl a stejne nic :zed:

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 17.02.17 21:27

@kelynka ano první a prave nevim, co me ceka… mam strach ze jim tam zacnu před tim vyvadet a premyslim, ze to zkusim bez ni - bolest me tolik nestrasi, jak to uspani a pocit, ze se nebudu moct ovládnout… Je to mozna hloupe, ale je to tak a nemuzu se úres to překonat, i když všechny rikaji ze je to ok.. Vim, ze je to na chvilku, a ze o me bude postarano, ale…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama