IVF Zentren Prof. Zech - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 02.07.19 13:21
IVF Zentren Prof. Zech - zkušenosti

Ahoj holky,

máte některá zkušenosti s tímto centrem? Byly jste spokojené? Vyšlo vše jak mělo?
Jak se to tam pohybuje cenově?
My jsme byli na prvním IVF v Natalartu a už tam znovu jít nechci, tak zvažujeme smetánku nebo pak až IVF Cube Praha.

Díky moc :kytka:

Přečtěte si hodnocení IVF Zentren Prof. Zech Plzeň

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bobda
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 02.07.19 13:34

@Margit. Tomanova
Ahoj, v Natalartu jsem taky nebyla spokojená ve Smetance se nam zadařilo po 5ti měsících. Doporučuji :palec:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 02.07.19 13:40

@Margit. Tomanova Znama ma od nich chlapecka asi po 10 letech snazeni, byla tam moc spokojena, dojizdela k nim z Prahy. Cenu nevim, asi si priplacela sama (asi uz mela x pokusu jinde za sebou), jen vim ze mela dlouhy protokol, PGD a KET a napoprve to klaplo.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 02.07.19 13:41

@bobda jee ta to je super! vyšlo hned první IVF ve smetánce? Ke kterému lékaři si chodila? my jsme teď objednaný k panu doktorovi Vlčkovi :-)

bobda
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 02.07.19 13:46

@Margit. Tomanova
Na 3. IVF jsme šli do Smetanky. Vzala si nás dr. Piclova a malinká nám vyšla z mrazacku při druhém pokusu :palec: V Natalartu jsme se snažili 5 let a k ničemu. Jen si me tam prehazovali a jeli si jen to svoje. Tady doktorka nasadila jiné léky a bylo :potlesk:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 03.07.19 05:54

@bobda mockrát děkuju :-) snad budeme mít taky takové štěstí a vyjde nám to tam.
A v Natalartu se nesnažili najít důvod proč to nejde?

rzipkova
Kecalka 216 příspěvků 03.07.19 09:30

@Margit. Tomanova Ahoj, my jsme od podzimu také v péči Dr. Vlčka a jsme s ním velmi spokojeni :palec:. My se snažíme skoro šest let a za tu dobu jsem prodělala 2 ZT+3 biochemka. Čtyřikrát jsem otěhotněla přirozeně a jelikož nám to posledně trvalo rok, tak jsme nastoupili do CARu s tím, že jdeme rovnou do IVF, ale dr. Vlček nám to rozmluvil, že když máme hotová všechna vyšetření (hormonální profil, štítná žláza, toxoplazmóza, oba imunologii+genetiku a partner spermiogram=vše v pořádku!), tak by se musel stydět kdyby nás hned tlačil do IVF a že ještě zkusíme IUI..vyšla nám hned druhá inseminace, ale bohužel z toho bylo opět biochemko :roll:. Teď si dáváme přes léto pauzu a v září sepíšeme papíry pro pojišťovnu a rádi bychom zkusili IVF s PGS+fragmentaci DNA spermií pro vyšší úspěšnost. Mám z toho strach, ale zároveň se těším, že se posuneme a tím se snad dočkáme konečně miminka :andel:..Myslím si, že s tímto centrem budete velmi spokojeni, všichni jsou tam strašně milí a Dr. Vlček nám fakt strašně sedl :). Držím palce, aby Vám tam pomohli a brzy jste se dočkali mimča :srdce:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 03.07.19 10:26

@rzipkova Mockrát děkuju za zkušenost :-) my teda nějaké problémy máme, manžel horší spermiogram, mě na genetice našli nějaké odchylky - imunita proti spermiím i proti mým vajíčkům, ale to prý dá ovlivnit léky. Ještě mě poslali na laparoskopii a hysteroskopii - sice dle ultrazvuku není vidět žádný problém, ale prý se různé srůsty a tak dají právě tímto odstranit. Byla jsem na to taky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 10:40

Ahojky, můžu se zde zeptat ohledně PGS v Prof.Zech?Nevíte některá kam se posílají embryja na PGS a kolik to v Plzni stojí? Uvažuji o změně centra a mudr. Vlčkovi a kvůli genetickým vadám chceme podstoupit genetické vyšetření embryjka. Děkuji předem za odpověd.

rzipkova
Kecalka 216 příspěvků 03.07.19 10:59

@Margit. Tomanova Já chtěla taky na tu hysteroskopii a to mi bylo Dr. Vlčkem řečeno, že tam posílají až po neúspěšném IVF, ale že si to promyslí a když tak mě na to poslal mezi vyšetřením genetiky embryí (trvá to měsíc). Každopádně co se týká té hysteroskopie, tak mi říkal, že dle utz malinko odchylku dělohy vidí, ale že to má jeho každá druhá pacientka a že se setkal se ženou, která měla dvě dělohy a tím i dva čípky a donosila dítě v pořádku :)..a i kdyby něco na hysteroskopii našli, tak že nedoporučuje operaci, jelikož to může být pak horší než lepší a třeba už nemusí ani dorůstat sliznice (viděl by to až jako poslední možnost), tak nevím :think:. Dej pak vědět, jak dopadla první konzultace a jaký máte z toho pocit :hug:

rzipkova
Kecalka 216 příspěvků 03.07.19 11:05
@Anonymní píše:
Ahojky, můžu se zde zeptat ohledně PGS v Prof.Zech?Nevíte některá kam se posílají embryja na PGS a kolik to v Plzni stojí? Uvažuji o změně centra a mudr. Vlčkovi a kvůli genetickým vadám chceme podstoupit genetické vyšetření embryjka. Děkuji předem za odpověd.

Ahoj, jediné co vím, tak že to stojí 100 tis. a pokud ti to schválí pojišťovna, tak 95 tis zaplatí pojišťovna a 5 tis si doplatíte sami. My máme VZP a u nich by prý problém být neměl :palec:. Každopádně jestli vůbec dojde k vyšetření embryí se uvidí až v průběhu..záleží, jestli kvalitních bude dost, protože je to risk a můžou některé lehce poškodit a to je pak k ničemu :nevim:. Kam je posílají jsem zatím nezjišťovala, ale chystáme se na to v září, tak budu vědět víc ;). Držím moc palce :kytka:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 03.07.19 11:27

@rzipkova no tak to jsem na to zvědavá co mi doktor řekne… Mám už totiž termín té laparoskopie a hysteroskopie - 23. září… když jsem si to něco četla, tak některým holkám to pomohlo a nakonec otěhotněly přirozeně… jako je pravda, že moc nevím, proč mě ženou na operaci, když žádný zjevný problém nemám… Dám vědět jak jsme dopadli u pana doktora :-) Jedeme tam 12.7.

rzipkova
Kecalka 216 příspěvků 03.07.19 11:49

@Margit. Tomanova Tou operací jsem myslela, že kdyby na hysteroskopii našli nějakou přepážku a museli ji odstranit atp..Moc si už úplně do detailu nepamatuji, jak mi to Dr. Vlček popisoval, ale celkem mě vystrašil a tím mě od toho spíš odradil. Každopádně držím palce, aby ti tam nic nenašli :hug: Určitě se potom ozvi :mavam:

admin
Extra třída :D 12217 příspěvků 03.07.19 15:38

Dobrý den,
jen jdu poprosit, zda byste vložily ještě hodnocení IVF centra v Plzni přímo zde do hodnocení center asistované reprodukce tady na eMiminu (pokud jste už neučinily). Určitě pomůže budoucím rodičům v rozhodování, které CAR zvolit.

Moc děkuji, :hug:
Monika

Kolouchek
Kecalka 236 příspěvků 13.07.19 14:04

@rzipkova děkuji moc za odpověd, PGS mám schválené pojištovnou, už jsem našla cenník z 2017 a píšou 5000.Chodím do Gennet Praha, kvůli tomu, že jsou zároven gemetické centrum, ale uvažuji nad změnou centra po dvou neúspěšných IVF. PGS máme doporučené po třech potratech a také kvůli věku. Ted jsem někde konečně dočetla, že na testování embryjí posílají do Repromeda Brno. A prosím tě netušíš jakou mají obj. lhůtu? Vstupní pohovor už tam máme za sebou v roce 2017.Chtěli bysme se objednat k mudr. Vlčkovi. Děkuju moc. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama