IVF Zlín - co nás čeká a zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 19:32
IVF Zlín - co nás čeká a zkušenosti

Ahoj holky, dneska máme za sebou 2 návštěvu v caru ve Zlíně. Přítel byl v prosinci na spermiogramu jelikož se snažíme delší dobu, loni se nám zadarilo ale potratila jsem v 5tt. U spermiogramu byla zjištěna azoospermia, teratozoospermie, dnes proběhl 2 spermiogramu který byl o něco horší než ten 1. A bylo nám doporučeno IVF, na konzultaci jdeme až 22.5 takže se chci zeptat co nás čeká, máme za sebou spermiogram, genetiku, mne dělali Utz. A to bylo vše přítel genetika v pořádku u mě byla zjištěna trombofilní mutace, špatná srážlivost krve. Na hematologii tepvr půjde. Je mi 23 přítel 31.
Takže průběh ivf mám celkem nastudovány mám celkem strach z narkozy a někde jsem četla že se chodí i na LAPAROSKIPII o čem se mi nikdo nezmínil a doufám že na to nebudu muset jít. A jestli se vám některé podařilo hned na poprvé ifv a jak ste se cítily po zákroku, po odebrání vajíček a následně vložení oplodněnych vajíček jestli je to spíš nepříjemné a dá se to vydržet. A co se týče injekci a stimaluci. Děkuju moooc

Přečtěte si hodnocení IVF Zlín

Reakce:
Lirio
Stálice 96 příspěvků 25.03.19 19:51

Mrkni k nám do skupinky IVF Zlín.

Váš příspěvek
Reklama