IVF Zlín - Jak to probíhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 28.08.18 06:26
IVF Zlín - Jak to probíhá

Ahoj, mám takový dotaz moje dr. skrz PCO a nízkou sliznici napsala žádanku do IVF Zlín, abych si domluvila konzultaci a vše potřebné řešila už tam. Chtěla jsem se zeptat jak to tam probíhá a co mě čeká, mám z toho trošku strach

Reakce:
lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 18 inzerátů 28.08.18 06:42

Ahoj :), vůbec neměj strach. Je to tam fakt postavené na příjemné a klidné atmosféře, nikdo na nikoho netlačí, nespěchá, všechno je v klidu. Na konzultaci ti jen řeknou jaké jsou možnosti a co se dá vše dělat. Bude jen na tobě, jakou cestu si vybereš.

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 28.08.18 06:46

@lucieedgar díky, trochu jsi mě uklidnila, ale trocha toho strachu tam přece jen bude :D

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 18 inzerátů 28.08.18 07:00

@Zetmi to je jasné, já měla taky strach co se bude vše dít, jak to tam bude probíhat. No a nakonec to nebylo nijak hrozné, vše fakt proběhlo v klidu :)

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 28.08.18 07:54

tak toje fajn :)

Zetmi
Kecalka 157 příspěvků 28.08.18 08:22

@lucie.edgar ještě se zeptám a ta vyšetření co určí ten lékař sou hrazení pojišťovnou nebo si to platí člověk sám?

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 18 inzerátů 29.08.18 14:16

@Zetmi já nevím,co budeš všechno absolvovat, mě vyšetření dělal můj lékař z poradny pro neplodnost, takže já tam jela už s výsledkama co mi přesně je. A hormony před odebráním vajíček my taky domluvil takže jsem nemusela jezdit přímo do Zlína. Mě tam akorát vzali krev i příteli, skrz různé nemoci a potom jsem přijela na zákrok k odebrání vajíček. Vyšetření bylo přes pojištovnu a hormony jsem si hradila sama. Samotné vyjmutí vajíček bylo zdarma, tam se platí pokud chcete vajíčka zamrazit. No a potom se hradí podle toho,co si vyberete navíc. oplození a vložení vajíčka platí pojištovna,ale pokud budete chtít třeba nechat vajíčka vyrůst do stádia blastocysty, tak to se platí, nebo metodu ICSY atd,tak to taky,ale to Vám tam všechno řeknou a popovídají. Neboj, všechno ti řeknou. I jakékoliv úhrady. Já na to měla toho doktora z poradny, takže ten mi vše vysvětloval a doporučoval přímo co bych si mohla připatit aby byl co nejvtší úspěch. Ale to stejné Vám poví i tam. Hlavně se na vše ptejte.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >