Reklama

IVF Zlín - Jak to probíhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zetmi
Kecalka 116 příspěvků 28.08.18 06:26
IVF Zlín - Jak to probíhá

Ahoj, mám takový dotaz moje dr. skrz PCO a nízkou sliznici napsala žádanku do IVF Zlín, abych si domluvila konzultaci a vše potřebné řešila už tam. Chtěla jsem se zeptat jak to tam probíhá a co mě čeká, mám z toho trošku strach

Reklama

Reakce:

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 18 inzerátů 28.08.18 06:42

Ahoj :), vůbec neměj strach. Je to tam fakt postavené na příjemné a klidné atmosféře, nikdo na nikoho netlačí, nespěchá, všechno je v klidu. Na konzultaci ti jen řeknou jaké jsou možnosti a co se dá vše dělat. Bude jen na tobě, jakou cestu si vybereš.

Zetmi
Kecalka 116 příspěvků 28.08.18 06:46

@lucieedgar díky, trochu jsi mě uklidnila, ale trocha toho strachu tam přece jen bude :D

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 18 inzerátů 28.08.18 07:00

@Zetmi to je jasné, já měla taky strach co se bude vše dít, jak to tam bude probíhat. No a nakonec to nebylo nijak hrozné, vše fakt proběhlo v klidu :)

Zetmi
Kecalka 116 příspěvků 28.08.18 07:54

tak toje fajn :)

Zetmi
Kecalka 116 příspěvků 28.08.18 08:22

@lucie.edgar ještě se zeptám a ta vyšetření co určí ten lékař sou hrazení pojišťovnou nebo si to platí člověk sám?

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 18 inzerátů 29.08.18 14:16

@Zetmi já nevím,co budeš všechno absolvovat, mě vyšetření dělal můj lékař z poradny pro neplodnost, takže já tam jela už s výsledkama co mi přesně je. A hormony před odebráním vajíček my taky domluvil takže jsem nemusela jezdit přímo do Zlína. Mě tam akorát vzali krev i příteli, skrz různé nemoci a potom jsem přijela na zákrok k odebrání vajíček. Vyšetření bylo přes pojištovnu a hormony jsem si hradila sama. Samotné vyjmutí vajíček bylo zdarma, tam se platí pokud chcete vajíčka zamrazit. No a potom se hradí podle toho,co si vyberete navíc. oplození a vložení vajíčka platí pojištovna,ale pokud budete chtít třeba nechat vajíčka vyrůst do stádia blastocysty, tak to se platí, nebo metodu ICSY atd,tak to taky,ale to Vám tam všechno řeknou a popovídají. Neboj, všechno ti řeknou. I jakékoliv úhrady. Já na to měla toho doktora z poradny, takže ten mi vše vysvětloval a doporučoval přímo co bych si mohla připatit aby byl co nejvtší úspěch. Ale to stejné Vám poví i tam. Hlavně se na vše ptejte.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >