IVF Zlín - první návštěva - rady

4
8.2.21 15:14

IVF Zlín - první návštěva - rady

Dobrý den všem,
budeme se objednávat na první konzultaci na IVF ve Zlíně.
Je to pro nás něco nového a tak máme samozřejmě strach co nás čeká.
Ráda bych se proto zeptala na Vaše zkušenosti, rady, popř. čeho se vyvarovat a nebo na co si dát pozor.
Paní na recepci mi po tel. sdělila, že buď nás k nějakému doktorovi přiřadí a nebo si můžeme říct ke komu bychom rádi šli. Proto by mě také zajímaly Vaše skušenosti s doktory, popř. doporučení komu se můžeme svěřit.
Děkuji moc, Kiwix :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
8.2.21 15:36

Ahoj :) My byli na první návštěvě v listopadu. Přiřadili nám paní doktorku Krupkovou, zatím s ní vše v pořádku. Ptá se na nemoci v rodine, vaše nemoci nebo úrazy, co jste prodělali. Tebe se bude ptát na menstruační cyklus, prostě řekněte vše, co považujete za důležité. Pak mi udělala ultrazvuk a nakonec jsme oba šli na krev. A hotovo. Mozna i spermiogram bude, my měli už 2 spermiogramy od gynekoložky, tak nebyl potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.2.21 09:08

@Andrea07 zeptám se… to vše dělala paní doktorka při té první návštěvě? Myslím i ta případná vyšetření…popř. by možná poslali manžela i na ten spermiogram (jednou už byl - listopad 2020)?
Pokud ano, tak to je super, že hned na nás začnou „pracovat“ :) Měla jsem strach, že pojedeme do Zlína a ten den tam strávíme jen konzultací a pak znovu a znovu…
Taky jsem měla strach, že nebudou hledat ani příčinu nebo se snažit o odstranění příčiny (PCO syndrom) a hned by nás nějaký doktor posílal na umělé oplodnění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 11:29

Dobrý den, naše první návštěva byla v srpnu 2020. Taky jsem byla nervózní. My chodíme k paní doktorce Karabcove, je hrozně moc fajn a příjemná paní, ale díky korone jsem byla i u jiných lékařů a paní Krupková, nebo pan Rumpik jsou také úžasní. Jistě i ostatní, ale neměla jsem tu čest. Lékař si s vámi popovida, zjistí základy o vás, jaké máte vyšetření za sebou. Případně nějaké doporučí. Nakonec Vám vemou obema krev. A myslím za 14dni jdete na další konzultaci kvůli výsledkům z krve a dalsimu postupu. Ještě vám možná předepíše nějaké hormony, nebo doplnky stravy… já dostala cipky na srovnání cyklu 🙂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat