Ivf - zvýšení pravděpodobnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 19:31
Ivf - zvýšení pravděpodobnosti

Ahoj všichni,
chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti s nolasibanem, případně rady jestli ano nebo ne.

Moc děkuji :) :)

Přečtěte si článek: Umělé oplodnění: Úspěšnost a statistiky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 30.01.19 19:36

@Crazy779 Co by to melo byt, to slysim poprve? Myslim ze vsechny ktere cekaji na IVF si rady zvysi sanci na uspech :)

Payus
Kecalka 432 příspěvků 30.01.19 19:51
@Crazy779 píše:
Ahoj všichni,
chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti s nolasibanem, případně rady jestli ano nebo ne.Moc děkuji :) :)

Ty jo, ted jsem o tom hledala na netu. Ublizit to nemuze urcite. A ty ho mas? Nebo kde to splasis? Ja bych do toho taky sla…akorat se chystam na OPU…

Payus
Kecalka 432 příspěvků 30.01.19 19:54

Nedavno na nej koncila studie..co jsem tak koukala na Sukl…

Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 19:58

@Payus … Ne ještě nemám, bylo mi to pravé ponuknute v rámci studii jestli do toho nechci jít v car

Adela.92
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 30.01.19 20:23

Neslyšela jsem o tom, ale teď jsem četla nějaké ty studie. Asi bych do toho klidně i šla :think:
Pokud to podstoupíš, dej nám vědět, zda to pomohlo a tak, děkujeme :)

Payus
Kecalka 432 příspěvků 30.01.19 20:32

@Crazy779 ty jo jdi do toho kdyz muzes. Vis co, nikdy nevis jestli ti daji lek nebo placebo…myslim, ze to je u vsech studii stejny..pletu se? Ja jsem teda ve studii, ale ne v teto..a zrovna si prijdu ze dostavam placebo :mrgreen: kde ti to nabidli? To je parada…asi nemuzu mit obe studie soucasne vid…ty mas klasicky ivf cyklus ne? Hradis si ho sama + pojistovna?

Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 20:37

@Payus … Jakou studií máš??? Fu tak to nevím jestli můžeš současně obě. Teď budu se vším právě začínat, takže sem na úplném začátku. Jj pojišťovna + já

Payus
Kecalka 432 příspěvků 30.01.19 20:42

@Crazy779 no ja postuju v ramci studie celej proces zdarma..muzes juknout na stranky Cube ivf a tam to na tebe hned vykoukne. Ja uz jdu pomalu do finale :dance: prvni pokus?

Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 20:49

@Payus ano první pokus

Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 20:56

@Payus … A de vše v pohodě??? Nějaké komplikace??? Já mam akorát obavi aby to nemalo nějaký špatný vliv na to malé, aby se narodilo jak má

Payus
Kecalka 432 příspěvků 30.01.19 21:02

@Crazy779 neblazni, ten lek je v posledni fazy testovani, nemuze uskodit. Naopak ma zvysit sanci vis. Ale ja nevim jestli picham Fe999302 nebo placebo. To nevi ank v caru. Jinak stimulujes schvalenymi leky to se neboj. Ja mam gonapeptyl a rekovelle a k tomu to co se testuje. Je mi ok, utz pravidelne, krev vsechno. Opravdu velka pece. Jaky mate problem ze jdes na ivf? Nemusis odpovidat jestli je ti to neprijemny… :kytka:

Adela.92
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 30.01.19 21:12

@Payus ahoj, mohla bych se zeptat neco vice k te studii v Cube? Taky o tom premyslime :)

Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 21:19

@Payus napsala sem sz :)

Crazy779
Nováček 8 příspěvků 30.01.19 21:35

@Adela.92 určitě, dám potom vědět

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >