Izolace a PCR test člen rodiny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
27814
28.11.21 14:02
@Matt 02 píše:
Když to nebudou mít potvrzené tak musí a přijdou o těch 180 dní, kdy by se to na ně nestahovalo. Hodně rodičům to strašně pomůže. Oni jsou zdraví bez příznaků, třeba očkování a potřebují chodit do práce a když se dítě ze školky nebo prvňák, který nemůže být doma celý den sám, nedostane díky potvrzenému prodělání do karantény, tak to řadě rodin vytrhne trn z paty.

Já to chápu, tenkrát to nebylo, byl lockdown pro všechny. Ale i tak, pokud bych musela jet MHD a jiná možnost nebyla, tak radši prostě jako pozitivní nepojedu :nevim: s dětma myslím, ne já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26355
28.11.21 14:06
@aledud píše:
@Aspera i děti po prodělání infekce nemusí do karantény

Ale musí to mít potvrzené, tím pádem musí absolvovat test. To byla reakce na to, nikam nejdu, jen si doma odkroutíme karanténu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80556
28.11.21 16:17
@pikola píše:
Já to chápu, tenkrát to nebylo, byl lockdown pro všechny. Ale i tak, pokud bych musela jet MHD a jiná možnost nebyla, tak radši prostě jako pozitivní nepojedu :nevim: s dětma myslím, ne já.

No, upřímně, pozitivní je ona, děti chodí 5-7. den od kontaktu, takže pokud pojedou ten 7. den, tak už je slušně velká šance, že ona už nebude nakažlivá, protože pokud měla příznaky a na základě jich šla na test, tak řekněme, že měla kliku a na test šla 3. den plus 7 dní od jejího testu, to je 10 dnů od počátku příznaků.
Viz. třeba tady https://www.nzip.cz/…ita-smrtnost takže bych se z toho zas nehroutila, jak ho bude roznášet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27814
28.11.21 16:59
@j.a.n.i1 píše:
No, upřímně, pozitivní je ona, děti chodí 5-7. den od kontaktu, takže pokud pojedou ten 7. den, tak už je slušně velká šance, že ona už nebude nakažlivá, protože pokud měla příznaky a na základě jich šla na test, tak řekněme, že měla kliku a na test šla 3. den plus 7 dní od jejího testu, to je 10 dnů od počátku příznaků.
Viz. třeba tady https://www.nzip.cz/…ita-smrtnost takže bych se z toho zas nehroutila, jak ho bude roznášet.

No ale na 90% budou pozitivní ty děti, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80556
28.11.21 17:15
@pikola píše:
No ale na 90% budou pozitivní ty děti, ne? :nevim:

No, nevím, proč by měly být na 90% pozitivní ty děti, u nás se třeba nikdo další nenakazil a to ten kontakt byl celkem úzký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4842
28.11.21 17:51

@Pears206 jako nakupovat když jsi covid + je totální kravina a nezodpovědnost vůči okolí, vždy to jde zajistit tak aby si nemusel. Sociální služby rozhodně nejsou od toho aby nakupovaly, nakupovaly seniorům, ale ne rozhodně těm, kteří si řekli a byli covid +. Jsou moznosti online dovoz, tady také neni, kamaradi, sousedi,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat