Izolace i když jsme všichni pozitivní?

36
13.3.21 21:00

Izolace i když jsme všichni pozitivní?

Zdravím, nevíte prosím, zda je nějak přínosné držet se v izolaci i když jsme v rodině všichni pozitivní? Máma byla na testech v pátek, teď je jakožto pozitivní v izolaci a já jdu v pondělí. Pokud budu taky pozitivní, pomůže něčemu, když budeme i nadále v izolaci nebo se klidně můžeme spojit? Například aby ta, která má větší nános viru nepředala něco té druhé apod. Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
871
13.3.21 21:02

Byly jsme oba pozitivní a řekla nam paní na hygieně že můžeme být pospolu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33913
13.3.21 21:03

Jak to myslíš? Každá byste měla být v karanténě ve své domácnosti. Ani jedna nemáte vycházet z bytu. Takže pokud spolu nebydlíte, je logické, že se vidět nemůžete. Ledaže bys šla bydlet do karantény k ní. To jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
13.3.21 21:10

@Pears206 Bydlíme spolu, jen teď je dočasně v izolaci dokud nebudu vědět i já, zda jsem také pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52944
13.3.21 21:11

Švagr se takhle na dva týdny v pokoji izoloval, když byl pozitivní. Když potřeboval na WC nebo do koupelny, tak volal segře, ať se ona a děcka schovají. Nosil si sebou dezinfekci. Tehdy to od něj nikdo doma nechytil. O dva měsíce později zase ségra se izolovala od všech.
Přežili v 3+1 bytě. Ale chystají s projektantem plány na barák a tam budou mít tři záchody. Takže v budoucnu se při karanténě ani v baráku nepotkají :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
13.3.21 21:14

Pry to ma smysl, prave kvuli te virove nalozi. Ten, kdo ma zrovna akutni projevy (hlavne horecka), ten nejvic siri, takze by se mel pokud mozno izolovat od ostatnich nakazenych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
13.3.21 21:15

Když bydlíte v jedné domácnosti, tak se normálně vídat můžete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
13.3.21 21:16

@Kelsey Taky jsem se izolovala od synů a muže v ložnici…Nechytli to, i když předtím, než jsem věděla, že to mám jsem s nimi normálně spala…Asi bych se neodizolovávala, kdyby nehrozilo, že to chytnou později a my bysme tak nemohli na Vánoce opustit byt…Pro mě to byla pohoda :D válečka 10 dní pohodička, nestarat se o nic :D, ale občas mi bylo líto, jak kluci chodili za dveře ke mě…Ale manžel si to tak nepochvaloval, čím to :think: :mrgreen:…Jinak si myslím, že když to máte obě, je blbost se od sebe izolovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
13.3.21 21:17

Já chápu že se vídat můžem z hlediska "zákona. Jde mi spíš o to zdravotní hledisko, kvůli té virové náloži, zda to má cenu se oddělit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
13.3.21 21:22

Pletete si izolaci a karanténu. V izolaci je pozitivní. V karanténě ten, kdo je po kontaktu s pozitivním.
Pokud budete po pondělím testování negativní, zbytečně se budete vystavovat viru a chytnete to. A jestli Vám máma už vir předala a pcr Vám vyjde pozitivní, tak je také zbytečné se vystavovat větší virové náloži. Protože nikdy nevíte, co to svinstvo napáchá i na zdravém jedinci. Pokud musíte mámě pomoci, pak v respirátoru, desinfikuje, větrejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3189
13.3.21 21:22

Mě by zas zajímala jedna věc. Kdybych byla pozitivní, musela bych byt pořad doma? Mám malé dítě a jsem s nim sama. To by dítě muselo byt se mnou zavřené v malém bytě dva týdny? To si nedovedu představit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
13.3.21 21:28
@zudina píše:
Mě by zas zajímala jedna věc. Kdybych byla pozitivní, musela bych byt pořad doma? Mám malé dítě a jsem s nim sama. To by dítě muselo byt se mnou zavřené v malém bytě dva týdny? To si nedovedu představit

Ano muselo, nebo jak to jako myslíš? 8o Jako že by jsi s ním chodila na procházky pozitivní? To nemyslíš vážně, že ne?

Příspěvek upraven 13.03.21 v 21:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3189
13.3.21 21:29
@pikola píše:
Ano muselo, nebo jak to jako myslíš? 8o

No ze by dítě neslo dva týdny ven si nedovedu představit. Proto nikdy nepůjdu na testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
13.3.21 21:31
@zudina píše:
No ze by dítě neslo dva týdny ven si nedovedu představit. Proto nikdy nepůjdu na testy

Za dva týdny se dítěti doma nic nestane. Je to od tebe sobecký. Normálně se to vydržet dá.

Příspěvek upraven 13.03.21 v 21:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
13.3.21 21:32
@zudina píše:
No ze by dítě neslo dva týdny ven si nedovedu představit. Proto nikdy nepůjdu na testy

Tak ho pak vyvenčete nejlépe na několika hřištích v okolí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat