,,izolačka” příspěvěk

Anonymní
5.3.21 21:06

,,izolačka” příspěvěk

Ma na ni narok i ten kdo je na marodnim od prosince 2020 a ted je v karantene? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14701
5.3.21 21:14

Doufám, že ne. Celý smysl této šílené dávky je v tom, aby lidi nechodili nachlazení do práce, chodili na testy a v případě pozitivity zůstali doma na neschopence bez reptání, že jim stejně nic není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:17

Ja pozitivni jsem a bohuzel s priznaky, pracovat nejsem schopna

• Citovat
  • Nahlásit
14701
5.3.21 21:21

No ale ty už na neschopence dávno jsi, takže zde není co řešit. Ale já jsem fakt nečetla podmínky této nové dávky, je mi to jedno. Jen mě děsí ten neustále rostoucí deficit státního rozpočtu. Z toho bude megaprusvih…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1201
5.3.21 21:25

Nemyslím si. Zas tak jsem to nestudovala, ale nevěřím, že to dostane někdo kdo už marodí s něčím jiným. To by se asi musela ukončit probíhající neschopenka a nastavit na to nová na Covid. :think: A to, doufám, žádný soudný lékař neudělá. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2555
5.3.21 21:29

Izolačka je nastavena od 1.března a bude se vyplácet stejně jen 14 dní, ne celou dobu co budeš marodit.
Jestli se na tebe bude vztahovat nevím. Spíš ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15917
5.3.21 21:41

Chápu, že být doma na 60% není žádná hitparáda, ale právě proto by měli mít lidé taky ty finanční rezervy, o kterých se pořád mluví.

Také se děsím neustále rostoucího dluhu. Rozpočet není bezedná studnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14701
5.3.21 21:42

Podle článku na webu by se měla vztahovat pouze na lidi vyžadované hygienou, aby nechodili do práce než budou mít výsledky testů. A má to proplácet zaměstnavatel s neschopenkou. Takže to určitě nebude na již dlouho běžící neschopenky. A stačilo 5 minut čtení na seznamu. cz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14701
5.3.21 21:43

@Kakika no průšvih je, že po roce boje s kovidem už hodně lidem ty rezervy došly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15917
5.3.21 21:50
@nozu píše:
@Kakika no průšvih je, že po roce boje s kovidem už hodně lidem ty rezervy došly…

Bohužel jsou odvětví, která jsou prostě v háji. Všechny v těchto sektorech opravdu lituji a ta situace je pro mnohé likvidační. V okolí se teď ale víc setkávám s těmi, kteří jdou do ilozace poprvé a šílí, jak přežijí.

Doufám, že to bude konečně směřovat k nějakému lepšímu konci, než kam to ten rok míří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75846
5.3.21 22:01

@Kakika No, to záleží na počtu novych mutacich, protože proti tem aktuálním zatim uspesne ziskavame protilatky prodelanim. Když vezmu, ze to ofiko prodelalo 1,3 mil lidi, tak realne urcite 3 mil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
5.3.21 23:49
@Kakika píše:
Chápu, že být doma na 60% není žádná hitparáda, ale právě proto by měli mít lidé taky ty finanční rezervy, o kterých se pořád mluví.Také se děsím neustále rostoucího dluhu. Rozpočet není bezedná studnice.

Bohužel, těm co dělají v gastronomii došli už dávno :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
6.3.21 05:47
@Anonymní píše:
Ma na ni narok i ten kdo je na marodnim od prosince 2020 a ted je v karantene? Dekuji

Nemáš. Platí to pro nové neschopenky z důvodu karantény atd. A musí ten člověk projít přes hygienu ofiko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
6.3.21 06:33
@j.a.n.i1 píše:
@Kakika No, to záleží na počtu novych mutacich, protože proti tem aktuálním zatim uspesne ziskavame protilatky prodelanim. Když vezmu, ze to ofiko prodelalo 1,3 mil lidi, tak realne urcite 3 mil.

Odobne si myslim ze tak 4× vyse takze tak 5 mil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75846
6.3.21 07:36
@lilith1 píše:
Odobne si myslim ze tak 4× vyse takze tak 5 mil..

Když to uz by zas mely pomalu ty pocty zacit klesat a ono nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat