Já a přítel - zjistila jsem, že chci něco jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 20:15
Já a přítel - zjistila jsem že chci něco jiného

Ahojky holky, chtěla by jsem se tu tak trochu vyzpovídat. Aby jsem objasnila celou situaci, žiji s přítelem. Odstěhovala jsem se za ním a musela kvůli tomu dát výpověď, pak mi dlouhou dobu trvalo než jsem nějakou našla (chodila jsem na brigády po různu a něco dělala doma) takže jsem nebyla bez peněz. Můj přítel byl také hodně doma, takže jsme spolu trávili všechen čas a ať se to zdá divné, vůbec jsme si nalezli na nervy naopak. Jenže já si teď našla práci normálně na plný úvazek a moje city se změnili. Začal mi vadit, je mi nepříjemné že na mě sahá, nechci s ním mít sex a všechno mě rozčiluje, cítím k němu strašnou averzi. Jak jsem přišla do nový práce k novým lidem tak jsem si uvědomila že bych chtěla mít čas na sebe a být asi sama, že s ním vlastně nechci být, mám najednou pocit, že ho nemiluji a protivy se mi. Nevím jestli jak jsem trávila všechen čas jen s ním tak jsem si to neuvědomovala nebo co. Nechápu proč se to takhle najednou změnilo. A nevím co teď mám dělat. On plánuje budoucnost :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 02.12.18 20:18

A kolik Ti je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 20:19
Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 02.12.18 20:24

:roll: chudák chlap

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 02.12.18 20:24

Tak bych to asi nechala volne plynout .. mela jsem jednou po roce vztahu podobne pocity a nakonec jsem si uvedomila,ze je mi s tim chlapem porad dobre,ale trvalo to nejakou dobu,pak jsme spolu byli jeste cca rok a rozesli jsme se kvuli jeho chovani .. ale jinak nejlip musis vedet Ty co chces a nechces :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 20:27

@Ennny ano já vím, já se snažím to změnit, ale nejde mi to.

Kacka52852
Povídálka 12 příspěvků 02.12.18 20:30

Ahoj, neberes delsi dobu antikoncepci? Nevim jak s city, ale se sexem jsem to mela uplne stejne jako ty, nez sem vysadila HA a bylo pp problémech :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 20:31

@Kacka52852 neberu

Cibota
Povídálka 49 příspěvků 02.12.18 20:37

Tak přesně toto se mi stalo, když jsem začala jíst antikoncepci… *oprava.. Teď čtu, že ji nebereš

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 02.12.18 20:45
@Anonymní píše:
@Ennny ano já vím, já se snažím to změnit, ale nejde mi to.

A co ti vlastně přímo vadí? Nejí zakopaný pes někde jinde?Jak se k tobě chová?

Hroznej puberťák
Kelišová 5833 příspěvků 02.12.18 20:56

22, věk zkoušení, objevování, získávání zkušeností. Dokud nemáte děti, můžeš ho vyměnit snadno, s dětmi to jde hůř. Tak holt odejdi a běž zkoušet, objevovat a získávat zkušenosti :palec: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 20:59

@Ennny vadí mi on celkově vzhled, chování ale ne ke mě, ke mě se chová hezky. I to že třeba nikam nechodíme, ale já už s ním ani nikam chodit nechci, radši bych šla s kámoškama. Já vím že je to ode mě hnusný, ale já si nemůžu pomoct :,(

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 02.12.18 21:00
@Anonymní píše:
@Ennny vadí mi on celkově vzhled, chování ale ne ke mě, ke mě se chová hezky. I to že třeba nikam nechodíme, ale já už s ním ani nikam chodit nechci, radši bych šla s kámoškama. Já vím že je to ode mě hnusný, ale já si nemůžu pomoct :,(

Aha,tak to je asi na čase jít o dům dál…nevím já v tvém věku už čekala druhé dítě , takže si to nějak neumím představit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 21:01

@Hroznej puberťák ano možná to je ono, že chci objevovat

PinkPanther
Kecalka 189 příspěvků 02.12.18 21:07

V tomto pripade bych ve Tvem veku a situaci volila rozchod. Neni moc co resit.. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >