Já a syn máme svátek - přítele to nezajímá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 11:44
Já a syn máme svátek - přítele to nezajímá

Ahoj jsem hrozně smutná a zklamaná z toho že přítel jede na víkend pryč ( jedná se o vikend příští měsíc),jede s kamarady na chalupu popíjet, jezdí takto pravidelně. Navíc tam prý hodlá oslavit dodatečné svůj svátek. Jenže já a můj tříletý syn ten víkend máme taky svátek a přesto dá přednost raději chalupě s kámoši. Jakoby to nešlo domluvit na jindy :zed: oponuje mi tím že svátky nejsou tak důležitý že to neřeší - to byla jeho reakce když jsem mu to vypálila, očividně to totiž zazdil a nedošlo mu to. A já hlavně že tam jedeš dodatečně oslavit ten svůj svátek a přátelům k svátku přeješ… Na to už nereagoval a řekl, že tam prostě jede. Je mi to moc líto, přijde mi že pro něj nejsme tak důležití :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 08.05.18 11:49

Já svátky taky neřeším, neznám datum ani toho svého. Muži to mají nastavené jinak.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 11:49

:mrgreen: víš jak se tam musí těšit??? proboha, kvůli nějakého svátku… určitě jste důležitější vy, ale když se na to těší, svátek není důvod aby něco rušil

jahuhudka
Extra třída :D 11251 příspěvků 08.05.18 11:50

To asi nejste :(
Nasla sis sobce, ktery se nezatezuje tim, ze uz ma rodinu

fia80
Závislačka 2991 příspěvků 08.05.18 11:50

Já bych to až tak neřešila. Oslavit to můžete před nebo po té akci.

Je to jen svátek - rodinnou oslavu kvůli tomu zřejmě neděláte. 3letému dítěti bude taky jedno, že to není přesně ten den.

Třeba já jsem tak hrozná matka, že dcera má narozeniny 10. a její bratr je má 12. a ona si musí na oslavu a přání k narozeninám počkat taky ty 2 dny a to má 6 let a každý rok to vysvětlení přijímá bez problémů.

hoju
Povídálka 26 příspěvků 08.05.18 11:53

Zapomněl na to a teď se stydí, proto asi tak reaguje. Navíc tam opravdu chce jet a pokud jich jede více, tak asi těžko kvůli jednomu člověku budou měnit termín. Ano, bylo by lepší, kdyby se ti omluvil a navrhl vám, že hned ten další víkend si uděláte, výlet, oslavu, ale možná si to ještě uvědomí a sklopí uši. ;) Nevím jaký je, možná je to parchant každým coulem a opravdu to je nezájem. Ale pokud je to jinak fajn chlap, tak to ber jako zkrat a zkus mu sama navrhnout, kdy to oslavíte jako rodina a uvidíš jak bude reagovat. :hug:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 08.05.18 11:53

Me by to tedy dozralo maximalne. Je to sobec. Mozna to az tak neresi, ale je to dulezite pro tebe, coz by mel zohlednit.

kve-tinka
Závislačka 4445 příspěvků 6 inzerátů 08.05.18 11:56

Může tě to naštvat, ale určitě bych to neviděla jako křivdu největší. Hezky bych si naplánovala víkend se synem a užila si svátek s ním. ;)

arinecka
Kelišová 5156 příspěvků 08.05.18 11:58
@Anonymní píše:
Ahoj jsem hrozně smutná a zklamaná z toho že přítel jede na víkend pryč ( jedná se o vikend příští měsíc),jede s kamarady na chalupu popíjet, jezdí takto pravidelně. Navíc tam prý hodlá oslavit dodatečné svůj svátek. Jenže já a můj tříletý syn ten víkend máme taky svátek a přesto dá přednost raději chalupě s kámoši. Jakoby to nešlo domluvit na jindy :zed: oponuje mi tím že svátky nejsou tak důležitý že to neřeší - to byla jeho reakce když jsem mu to vypálila, očividně to totiž zazdil a nedošlo mu to. A já hlavně že tam jedeš dodatečně oslavit ten svůj svátek a přátelům k svátku přeješ… Na to už nereagoval a řekl, že tam prostě jede. Je mi to moc líto, přijde mi že pro něj nejsme tak důležití :(

No a na té chalupě to je jen pánská jízda? Tak mu řekni že pojedeš s ním a oslavíte to spolu :mrgreen: U nás se svátek slaví, tak by mě to taky mrzelo ale každý to má jinak. Syn není jeho?

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 08.05.18 12:00

No udělala bych si krásný víkend se synem, dort, chlebíčky, nealko šampanské a výlet

Markéta80
Hvězda diskuse 40418 příspěvků 08.05.18 12:03

A jinak to slavíte? Co narozeniny, Vánoce? Jeho svátek jste oslavili? My slavíme vše :lol: Hlavně by mu vadilo kdybych předala dárky a on u toho nebyl, když měl manžel odpolední malá nešla do školky aby byl u toho a ted měla narozeniny tak vstal o něco dřív po noční. Ale my slavili vždycky všechno takže kdyby to ted přešel bylo by to hodně divné :?

Monchichik
Kelišová 5346 příspěvků 08.05.18 12:04

Jo u mě je to sobec, svůj svátek a kámošů slaví a tvůj ho nezajímá? kdyby ti řekl, že ti to vynahradí další týden, tak o. k., takhle je to od něh hnusný a měla bych stejný pocit jako ty

Chytrak
Závislačka 2836 příspěvků 08.05.18 12:11

Co muze byt lepsi, nez se na chate ozrat s kamosema 8)
Pokud to ma naplanovane dlouho, tak chapu, ze nema duvod to rusit.
A ze si nepamatuje kdy mas svatek? Fakt desna tragedie. :roll: To je toho, moje segra si dodnes nepamatuje kdy mam narozeniny. A jen proto na ni nebudu nasrany a neprestanu se s ni bavit, kdyz mi kazdy rok preje pozde, tak cca o tyden nebo vic.
Kdyz spolu bydlite, tak je fuk kdy to oslavite, ono se to nezblazni…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 12:12

Ano, je to pánská jízda, ženský tam nikdy nesmí. Myslela jsem že upatlam dort a půjdeme někam na vylet, ale ne. Přítel se tváří naštvaně, urazene a nekompromisně. Navrhla jsem mu pak ať nejezdí tedy na celý a ať se v neděli vrátí a můžeme slavit, ale to ne..řekla jsem mu na to že to na mě působí jako když mu na nas tolik nezáleží a on jen naštvaně aha, když si to myslíš a odešel.

Monchichik
Kelišová 5346 příspěvků 08.05.18 12:13

@Chytrak no to máš sice pravdu, ale u něj to vypadá, že její svátek nehodlá slavit nikdy :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >