Já a syn máme svátek - přítele to nezajímá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 11:44
Já a syn máme svátek - přítele to nezajímá

Ahoj jsem hrozně smutná a zklamaná z toho že přítel jede na víkend pryč ( jedná se o vikend příští měsíc),jede s kamarady na chalupu popíjet, jezdí takto pravidelně. Navíc tam prý hodlá oslavit dodatečné svůj svátek. Jenže já a můj tříletý syn ten víkend máme taky svátek a přesto dá přednost raději chalupě s kámoši. Jakoby to nešlo domluvit na jindy :zed: oponuje mi tím že svátky nejsou tak důležitý že to neřeší - to byla jeho reakce když jsem mu to vypálila, očividně to totiž zazdil a nedošlo mu to. A já hlavně že tam jedeš dodatečně oslavit ten svůj svátek a přátelům k svátku přeješ… Na to už nereagoval a řekl, že tam prostě jede. Je mi to moc líto, přijde mi že pro něj nejsme tak důležití :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 08.05.18 11:49

Já svátky taky neřeším, neznám datum ani toho svého. Muži to mají nastavené jinak.

Uživatel je onlineDoe_Jane
Kelišová 5964 příspěvků 08.05.18 11:49

:mrgreen: víš jak se tam musí těšit??? proboha, kvůli nějakého svátku… určitě jste důležitější vy, ale když se na to těší, svátek není důvod aby něco rušil

jahuhudka
Echt Kelišová 9959 příspěvků 08.05.18 11:50

To asi nejste :(
Nasla sis sobce, ktery se nezatezuje tim, ze uz ma rodinu

fia80
Závislačka 2887 příspěvků 08.05.18 11:50

Já bych to až tak neřešila. Oslavit to můžete před nebo po té akci.

Je to jen svátek - rodinnou oslavu kvůli tomu zřejmě neděláte. 3letému dítěti bude taky jedno, že to není přesně ten den.

Třeba já jsem tak hrozná matka, že dcera má narozeniny 10. a její bratr je má 12. a ona si musí na oslavu a přání k narozeninám počkat taky ty 2 dny a to má 6 let a každý rok to vysvětlení přijímá bez problémů.

hoju
Povídálka 26 příspěvků 08.05.18 11:53

Zapomněl na to a teď se stydí, proto asi tak reaguje. Navíc tam opravdu chce jet a pokud jich jede více, tak asi těžko kvůli jednomu člověku budou měnit termín. Ano, bylo by lepší, kdyby se ti omluvil a navrhl vám, že hned ten další víkend si uděláte, výlet, oslavu, ale možná si to ještě uvědomí a sklopí uši. ;) Nevím jaký je, možná je to parchant každým coulem a opravdu to je nezájem. Ale pokud je to jinak fajn chlap, tak to ber jako zkrat a zkus mu sama navrhnout, kdy to oslavíte jako rodina a uvidíš jak bude reagovat. :hug:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 08.05.18 11:53

Me by to tedy dozralo maximalne. Je to sobec. Mozna to az tak neresi, ale je to dulezite pro tebe, coz by mel zohlednit.

kve-tinka
Závislačka 4265 příspěvků 15 inzerátů 08.05.18 11:56

Může tě to naštvat, ale určitě bych to neviděla jako křivdu největší. Hezky bych si naplánovala víkend se synem a užila si svátek s ním. ;)

arinecka
Závislačka 4299 příspěvků 08.05.18 11:58
@Anonymní píše:
Ahoj jsem hrozně smutná a zklamaná z toho že přítel jede na víkend pryč ( jedná se o vikend příští měsíc),jede s kamarady na chalupu popíjet, jezdí takto pravidelně. Navíc tam prý hodlá oslavit dodatečné svůj svátek. Jenže já a můj tříletý syn ten víkend máme taky svátek a přesto dá přednost raději chalupě s kámoši. Jakoby to nešlo domluvit na jindy :zed: oponuje mi tím že svátky nejsou tak důležitý že to neřeší - to byla jeho reakce když jsem mu to vypálila, očividně to totiž zazdil a nedošlo mu to. A já hlavně že tam jedeš dodatečně oslavit ten svůj svátek a přátelům k svátku přeješ… Na to už nereagoval a řekl, že tam prostě jede. Je mi to moc líto, přijde mi že pro něj nejsme tak důležití :(

No a na té chalupě to je jen pánská jízda? Tak mu řekni že pojedeš s ním a oslavíte to spolu :mrgreen: U nás se svátek slaví, tak by mě to taky mrzelo ale každý to má jinak. Syn není jeho?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 11725 příspěvků 08.05.18 12:00

No udělala bych si krásný víkend se synem, dort, chlebíčky, nealko šampanské a výlet

Markéta80
Hvězda diskuse 37670 příspěvků 08.05.18 12:03

A jinak to slavíte? Co narozeniny, Vánoce? Jeho svátek jste oslavili? My slavíme vše :lol: Hlavně by mu vadilo kdybych předala dárky a on u toho nebyl, když měl manžel odpolední malá nešla do školky aby byl u toho a ted měla narozeniny tak vstal o něco dřív po noční. Ale my slavili vždycky všechno takže kdyby to ted přešel bylo by to hodně divné :?

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2265 příspěvků 08.05.18 12:04

Jo u mě je to sobec, svůj svátek a kámošů slaví a tvůj ho nezajímá? kdyby ti řekl, že ti to vynahradí další týden, tak o. k., takhle je to od něh hnusný a měla bych stejný pocit jako ty

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 08.05.18 12:11

Co muze byt lepsi, nez se na chate ozrat s kamosema 8)
Pokud to ma naplanovane dlouho, tak chapu, ze nema duvod to rusit.
A ze si nepamatuje kdy mas svatek? Fakt desna tragedie. :roll: To je toho, moje segra si dodnes nepamatuje kdy mam narozeniny. A jen proto na ni nebudu nasrany a neprestanu se s ni bavit, kdyz mi kazdy rok preje pozde, tak cca o tyden nebo vic.
Kdyz spolu bydlite, tak je fuk kdy to oslavite, ono se to nezblazni…

Anonymní  08.05.18 12:12

Ano, je to pánská jízda, ženský tam nikdy nesmí. Myslela jsem že upatlam dort a půjdeme někam na vylet, ale ne. Přítel se tváří naštvaně, urazene a nekompromisně. Navrhla jsem mu pak ať nejezdí tedy na celý a ať se v neděli vrátí a můžeme slavit, ale to ne..řekla jsem mu na to že to na mě působí jako když mu na nas tolik nezáleží a on jen naštvaně aha, když si to myslíš a odešel.

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2265 příspěvků 08.05.18 12:13

@Chytrak no to máš sice pravdu, ale u něj to vypadá, že její svátek nehodlá slavit nikdy :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama