Rozhovor na téma- Já bych nikdy! Co se změní dalším dítětem

Machstep
13.1.20 10:43

Já bych nikdy! Aneb co se změní dalším dítětem..

Ahojky! Mám 2 děti.. A nedávno jsem vedla rozhovor na téma- Já bych nikdy! Co se změní dalším dítětem.. Co vy děláte/ neděláte u dalšího dítěte? Toto téma má být spíš pro pobavení, a taky mě zajímá kolik z nás změní názor- zvyky.. při dalších dětech. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1739
13.1.20 11:01

Dnes jsem byla vyzvednout pro svoji 15m (2.dite) dceru přihlášku do jeslí. A to jsem tvrdila, že klidně budu do 7 let doma :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Machstep
13.1.20 11:05
@Sue2008 píše:
Dnes jsem byla vyzvednout pro svoji 15m (2.dite) dceru přihlášku do jeslí. A to jsem tvrdila, že klidně budu do 7 let doma :mrgreen:.
:lol: Ha ha :lol: Já jsem si u prvního dítěte říkala že půjde až do povinné školní docházky. Jenže jak jsem byla na rizikovým těhotenství a musel do školky.. nakonec mu prospěla. Ale druhá dcera bude mít v Srpnu 2 roky a jde taky na zápis.. A já doufám že půjdu do práce :lol: Chtěla bych teda aby chodila jen třeba na 2 dopoledne v týdnu.. ale už se na to těším :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
2041
13.1.20 11:06

Tak s druhym a basledne zretim ditkem se zmenilo hodne
Rikala jsem si třeba, ze dite bude do dvou let bez plen, nebudu davat sladkosti a poszet pohadku u jidla. No, clovek se proste s dalsim ditetem musi prizpusobit a nikdo ho nepriravi na to, ze to nekdy muze byt tak tezke. Hlavne takove veci jako nemoci a to jak deti, ale i zy svoje. Kdyz je cloveku blbe, tak je rad, ze fite sedi 5 minut na gauči s pytlikem bonbonu :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14197
13.1.20 11:09

Kolikrat se zarazim, ze presne toto jsem v puberte nesnasela, kdyz mi nasi rikali nebo neco delali. Kdyz si to uvedomim, tak toho naseho pubertaka usetrim :mrgreen: Nekdy si to ale uvedomim pozde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Machstep
13.1.20 11:11

Já si pamatuju jak jsem nesnášela když mi máma říkala- PROTO ŽE JSEM TVOJE MATKA a PROTOŽE JSEM TO ŘEKLA! A jednou mě syn nějak hrozně vytočil a úplně přesně to samý jsem mu řekla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3873
13.1.20 11:41

Tak starší dcera do 2 let nevěděla, co je počítač a televize, mladší od roku sjíždí všechno - samozřejmě v nějakých mezích. Když starší potřebuje trénovat na nástroj, nebo psát úkoly, číst, tak tu malou musím nějak umlčet :mrgreen: Starší také do 2 let neznala sladkosti, mladší od roka sladkosti jí, protože nemám nervy na ty scény, když vidí něco u ségry. Jídlo zásadně v kuchyni u stolu - teď nějaké svačinky v obyváku neřeším. A takových zásad, přes které by u prvního dítěte nejel vlak je hodně. :mrgreen: Teď si i zpětně říkám, jak jsem si někdy zbytečně komplikovala život. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
13.1.20 11:43

Já u prvního dítěte poměrně dostála svým „předsevzetím“ krom společného spaní v posteli. U druhého už jsem byla nucena na spoustu věcí rezignovat (žádné mlsky do cca dvou let, žádné uspávání v náručí, dudlík do roka sebrat apod.) :mrgreen: Myslím, že s třetím by to šlo do kopru ještě víc, to už bych možná ani neřešila, kde a kdy usíná nebo co si cpe do pusy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19754
13.1.20 11:44

Nikdy bych se nezavřela do jiné místnosti, abych neslyšela řev dětí… :mrgreen: Haha, ještě jsem si nasadila střelecký sluchátka. Ty dvě minuty ticha mi zachránily příčetnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34533
13.1.20 11:46

Ja budu dite mene vychovavat a vice ňuňat a budu mu vic verit, ze z nej nevyroste degeš :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5885
13.1.20 11:46

Neporidila bych si prebalovaci komodu :-)))) jinak vychovne a jine navyky ci zlozvyky zustaly stejne. :-) :-) jo a neckovala jsem jednou vakcinou, ktera se ockuje dle meho zbytecne brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
13.1.20 11:50

Mínus 10 let " Takové velké dítě v kočárku? Moje dvě děti cupkají všude pěšky od roku a půl" Nyní " Doprčic, proč jsem se nedávno zbavovala kočáru, mrskla bych tam nejmladšího tříleťáka, co tak děsně nerad cupká pěšky… "

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18336
13.1.20 11:50
@PaníKadrnožková píše:
Ja budu dite mene vychovavat a vice ňuňat a budu mu vic verit, ze z nej nevyroste degeš :oops:

Myslím na tvoje slova, když si ve 2 beru drobka do postele :srdce: hlavně nechápu, proč je kolem toho takový haló, proč je to jako špatně. Já to nedělám kvůli němu, ale kvůli sobě spíš :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34533
13.1.20 11:57
@Bubla Bůčková píše:
Myslím na tvoje slova, když si ve 2 beru drobka do postele :srdce: hlavně nechápu, proč je kolem toho takový haló, proč je to jako špatně. Já to nedělám kvůli němu, ale kvůli sobě spíš :think: :lol:
:lol: viď. Hele ja se haranta horko tezko zbavila, kdyz sel do skoly, takze kdykoli muze, tak se nasackuje k babičce :lol: porad tvrdi, ze se v noci boji, radeji bude zahrabany v duchnach oblozeny coklama. Stastne dite. V jeho veku jsem se taky cpala ke kdekomu, kdo byl ochoten a muj vlastni velky pokojik mi pripadal chladny a neutulny. Laskou nerozmazlis :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18336
13.1.20 12:02
@PaníKadrnožková píše: :lol: viď. Hele ja se haranta horko tezko zbavila, kdyz sel do skoly, takze kdykoli muze, tak se nasackuje k babičce :lol: porad tvrdi, ze se v noci boji, radeji bude zahrabany v duchnach oblozeny coklama. Stastne dite. V jeho veku jsem se taky cpala ke kdekomu, kdo byl ochoten a muj vlastni velky pokojik mi pripadal chladny a neutulny. Laskou nerozmazlis :srdce:
:srdce: :srdce: :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat