Já jsem čerstvě po rozchodu a kamarádka se zasnoubila

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 09:08

Já jsem čerstvě po rozchodu a kamarádka se zasnoubila

Ahoj holky, před měsícem jsme rozešli s partnerem. Myslela jsem si, že je to TEN PRAVÝ. Z toho rozchodu mám hroznou depku, jsem smutná, brečím… No všechny to určitě znáte. :(
A do toho se včera kamaradka zasnoubila. Chce, abych jí šla za svědka, vybírala s ní šaty a všechno.
Kdybych neměla takovou depku z rozchodu, tak bych s ní saty atd. vybírala ráda. Ale teď mám pocit, že mě to asi zabije. :( Nevím, jak s ní zvládnu prožívat to svatební veselí…
Připadám si jak špatná kamarádka. :(
Poradíte mi, jak to zvládnout? Moc děkuju.
PS. Omlouvám se za anonym, citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
31.10.21 09:12

Může to pro tebe být příležitost, jak si hlavu zaměstnat jinými věcmi. Když budeš doma truchlit, litovat se a všichni kolem si budou muset dávat pozor na to co řeknou, tak se tvé porozchodove zotavování dost prodlouží.
Navíc takhle se dostaneš mezi lidi, nové podněty a třeba někoho i potkáš. Dom a na gauči by se ti to nepovedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
31.10.21 09:12

A ta svatba bude už teď? Nebude ji chystat až po Novém roce? Na druhou stranu by ti to mohlo odvést myšlenky jinam. A mohla by ses z toho líp dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.21 09:29

Špatná kamarádka nejsi! Ani ona ne, že to po tobě chce. Prostě se to tak blbě sešlo.

Mě nenapadá jiná rada, než to pro kamarádku prostě vydržet, překonat se, brát to jako rozvoj a posílení osobnosti.

Třeba i přijdeš na jiné myšlenky, než sedět doma a přemýšlet o rozchodu, a srovnáš se s tím rychleji. Poznáš nové lidi…

Drž se, kočko! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
31.10.21 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, před měsícem jsme rozešli s partnerem. Myslela jsem si, že je to TEN PRAVÝ. Z toho rozchodu mám hroznou depku, jsem smutná, brečím… No všechny to určitě znáte. :(
A do toho se včera kamaradka zasnoubila. Chce, abych jí šla za svědka, vybírala s ní šaty a všechno.
Kdybych neměla takovou depku z rozchodu, tak bych s ní saty atd. vybírala ráda. Ale teď mám pocit, že mě to asi zabije. :( Nevím, jak s ní zvládnu prožívat to svatební veselí…
Připadám si jak špatná kamarádka. :(
Poradíte mi, jak to zvládnout? Moc děkuju.
PS. Omlouvám se za anonym, citlivé téma.

Achjooo :hug: :hug: :hug:

Hele, jasne, nas.re to. Kazdy ma sve limity jinde, takze ja osobne bych se maximalne kousla, slibila ji to a sla s ni vybirat ty saty, i za cenu proplakanych noci. Ono, obcasne prekonani svych vlastnich limitu a dobrovolne zasazeni do komfortni zony, je duševne velice očistne.

Prakticky vzato: pokud je ta svatba narychlo, tak to budes mit brzo za sebou, pokud to bude pristi leto, tak věz, ze budes emocionalne nekde uplne jinde.

To pude :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
31.10.21 11:05

Řekla bych kamarádce, že si vážím toho, že mě chce za svědka, ale že se momentálně nedokážu s ní těšit, aby si vybrala někoho jiného. Taky jsem zažila takový rozchod v době, kdy se kamarádky vdávaly. Pro mě by pomáhání s přípravou svatby byla forma mučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
31.10.21 11:33

Já si v tomhle vždycky říkám, já jim to přeju, protože to, že to někomu vyjde znamená, že to může vyjít i mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
31.10.21 11:49

Hele ja kdyz se vdavala tak moje hodne blizka kamaradka zrovna zazila nestastny rozchod…a nesla kvuli tomu na rozlucku ani na svatbu-totalne to vyzmizikovala.
Po par letech jsme se shodly obe na tom ze nas to strasne se.re. Me ze tam nebyla, ze se nekousla a ji ze se nekousla a ze tam nebyla. Protoze ji to po “chvilce” preslo ale ja tu svatbu, ten mimoradny okamzik zopakovat nemohla. Sice jsem ted uz rozvedena ale kdyz se vidime tak obcas prijde rec na to ze to fakt byla blbost. Sama rika ze vi ze ted uz by prala jinym ze maji to stesti a dospela do toho ze sama sebe zvladne. Btw taky to byla jeji zivotni laska.

Bud ji oporou, pokud te chce za svedka tak asi nejsi jen tak naka kamojda ze spinningu…potrebuje te, vidi v tobe oporu a kus sebe…vysvetli ji jak ti je a spolu najdete nejschudnejsi reseni… svatba je za cas, to das :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 16:10

@Ulrike to je pravda, aspoň tak přijdu na jiné myšlenky. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 16:11

@Kamkam Vůbec ještě nevím. Doufám, že to ještě chvíli potrvá, abych se stihla dat dohromady…

• Citovat
  • Nahlásit
48
31.10.21 17:05

Ani nevíš, jak tě chápu. Znám ty pocity. Asi bych se se svými pocity kamarádce svěřila. A mohly byste udelat kompromis, třeba, že půjdeš jen za svědka a s přípravou jí pomůže někdo jiny. Nemá cenu se nutit do něčeho, na co v tuto chvíli nemáš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
31.10.21 18:32
@Anonymní píše:
@Kamkam Vůbec ještě nevím. Doufám, že to ještě chvíli potrvá, abych se stihla dat dohromady…

Vidíš, třeba to pak bude lepší. Snad teď to ještě hrotit nebude. Jen si to teď v radosti hned chtěla s tebou domluvit, abys s tím počítala. Možná i myslela, že ti tím udělá radost. Rozhodně nejsi špatná kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 19:52

Nasla bych si nekoho na sex. Byla jsem nedavno ve stejne situaci. Partner uz nechtel po nekolika letech pokracovat ve vztahu, byla jsem smutna a zhrzena. Proto jsem vyhledala par jednorazovych sexualnich kontaktu. A jeden z nich uz neni jednorazovy a jsme oba zamilovani. <3 :)

• Citovat
  • Nahlásit
392
31.10.21 22:46

Je to těžký ale to teď potřebuješ vypadnout mezi lidi a přijít úplně na jiné myšlenky rozhodně nebýt zavřená někde doma a hroutit se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 13:25

Ahoj holky, děkuju vám všem moc za podporu. :*
Kamarádce s tou svatbou pomůžu, i když to bude dost těžký.
Je pravda, že mě to přivede aspoň na jiné myšlenky.
Třeba se na mě štěstí znovu usměje brzy..
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat