Reklama

Ja mam miminko, co si samo hraje!! :-D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.09.18 13:46
Ja mam miminko, co si samo hraje!! :-D

Tema pro odlehceni :-)

Holky, ja mam doma sestimesicni miminko, ktere si prave vydrzelo pul hodiny hrat v jine mistnosti! Ja jsem vubec nevedela, ze se neco takoveho vyrabi, od prvniho tohle neznam jeste dnes.

Jak to mate vy?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 08.09.18 13:49

Já jsem měla takovou první dceru. Ta mě vůbec k životu nepotřebovala první dva roky. Zlatý dítě. :potlesk:

Sára 1
Echt Kelišová 8650 příspěvků 08.09.18 14:08
@vertunka píše:
Já jsem měla takovou první dceru. Ta mě vůbec k životu nepotřebovala první dva roky. Zlatý dítě. :potlesk:

A co ty další roky? :lol:

berua13
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 08.09.18 14:09
@Limi123 píše:
Tema pro odlehceni :-)

Holky, ja mam doma sestimesicni miminko, ktere si prave vydrzelo pul hodiny hrat v jine mistnosti! Ja jsem vubec nevedela, ze se neco takoveho vyrabi, od prvniho tohle neznam jeste dnes.

Jak to mate vy?

Tiše závidím :) mám třináctimesicniho a toto neznám… stále mi visí na a noze nebo na krku… vzdálim se a za pár minut řev :zed:
Starší byl tedy o něco lepší, ale taky to nebyla žádná hitparáda :D

Sany80s
Kelišová 6287 příspěvků 08.09.18 14:10

Gratuluji, dítěti dej za to pusu.
Je to mnohem jednodušší takhle bez stresu, než když to člověk musí to dítě učit.

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.09.18 14:11
@Sany80s píše:
Gratuluji, dítěti dej za to pusu.
Je to mnohem jednodušší takhle bez stresu, než když to člověk musí to dítě učit.

To se da naucit?

Sany80s
Kelišová 6287 příspěvků 08.09.18 14:17
@Limi123 píše:
To se da naucit?

Většinou dá až na malé procento extrémně dráždivých dětí.
Jen musí mít člověk hodně sebekázeň a pokud to nejde samo, tak postupovat hodně pomalu.
Co se mě týká, u nás to jít muselo, mám dvojčata, to vždy nastane situace, kdy druhé dítě musí počkat.

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.09.18 14:28

@Sany80s Tak to jo, prvni syn ma diagnozu zvysene neurosvalove drazdivosti a myslim, ze u toho se samostatne hrani moc naucit neda, musi si k tomu dojit sam… Uz si obcas i chvilku vyhraje, jsou mu dva a pul. Jinak vetsinou, kdyz na nej nemam cas, tak si lehne, knoura a nudi se.

Pandemie
Kecalka 103 příspěvků 08.09.18 14:53

Ja mela taky miminko, co si samo hralo, ale zacaly rust zuby a pohadky je konec :lol:

Limi123
Závislačka 3047 příspěvků 08.09.18 14:54

@Pandemie a kurna :-D

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 08.09.18 17:25
@Sára 1 píše:
A co ty další roky? :lol:

Jsou ji teprve dva :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama