Ja mam miminko, co si samo hraje!! :-D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 08.09.18 13:46
Ja mam miminko, co si samo hraje!! :-D

Tema pro odlehceni :-)

Holky, ja mam doma sestimesicni miminko, ktere si prave vydrzelo pul hodiny hrat v jine mistnosti! Ja jsem vubec nevedela, ze se neco takoveho vyrabi, od prvniho tohle neznam jeste dnes.

Jak to mate vy?

Reakce:
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 08.09.18 13:49

Já jsem měla takovou první dceru. Ta mě vůbec k životu nepotřebovala první dva roky. Zlatý dítě. :potlesk:

Sára 1
Echt Kelišová 8947 příspěvků 08.09.18 14:08
@vertunka píše:
Já jsem měla takovou první dceru. Ta mě vůbec k životu nepotřebovala první dva roky. Zlatý dítě. :potlesk:

A co ty další roky? :lol:

berua13
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 08.09.18 14:09
@Limi123 píše:
Tema pro odlehceni :-)

Holky, ja mam doma sestimesicni miminko, ktere si prave vydrzelo pul hodiny hrat v jine mistnosti! Ja jsem vubec nevedela, ze se neco takoveho vyrabi, od prvniho tohle neznam jeste dnes.

Jak to mate vy?

Tiše závidím :) mám třináctimesicniho a toto neznám… stále mi visí na a noze nebo na krku… vzdálim se a za pár minut řev :zed:
Starší byl tedy o něco lepší, ale taky to nebyla žádná hitparáda :D

Sany80s
Kelišová 6718 příspěvků 08.09.18 14:10

Gratuluji, dítěti dej za to pusu.
Je to mnohem jednodušší takhle bez stresu, než když to člověk musí to dítě učit.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 08.09.18 14:11
@Sany80s píše:
Gratuluji, dítěti dej za to pusu.
Je to mnohem jednodušší takhle bez stresu, než když to člověk musí to dítě učit.

To se da naucit?

Sany80s
Kelišová 6718 příspěvků 08.09.18 14:17
@Limi123 píše:
To se da naucit?

Většinou dá až na malé procento extrémně dráždivých dětí.
Jen musí mít člověk hodně sebekázeň a pokud to nejde samo, tak postupovat hodně pomalu.
Co se mě týká, u nás to jít muselo, mám dvojčata, to vždy nastane situace, kdy druhé dítě musí počkat.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 08.09.18 14:28

@Sany80s Tak to jo, prvni syn ma diagnozu zvysene neurosvalove drazdivosti a myslim, ze u toho se samostatne hrani moc naucit neda, musi si k tomu dojit sam… Uz si obcas i chvilku vyhraje, jsou mu dva a pul. Jinak vetsinou, kdyz na nej nemam cas, tak si lehne, knoura a nudi se.

Pandemie
Kecalka 124 příspěvků 08.09.18 14:53

Ja mela taky miminko, co si samo hralo, ale zacaly rust zuby a pohadky je konec :lol:

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 08.09.18 14:54

@Pandemie a kurna :-D

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 08.09.18 17:25
@Sára 1 píše:
A co ty další roky? :lol:

Jsou ji teprve dva :mrgreen: :mrgreen:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 17.11.18 23:38

Nase 14mesicni jak si chvili sama hraje a je az moc potichu, tusim vzdycky prusvih rozmeru prumerne zivelne katastrofy… :lol: a to uz od te doby, co zacala lezt…Minimalne miva aspon v puse par psich granuli… :zed: :D Ona je zticha totiz vetsinou jen, kdyz neco ji, nebo spi, a ani pri tom jidle ne vzdy :lol: Obcas zvani i s kozou v puse…jo jako samostatna jednotka je asi vic nez byl starsi - holt zenska no… :lol: :think: :D

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 17.11.18 23:42

Kruta zavist. Neznam ani u jedne. Nevydrzej u niceho,ani u televize.Musime furt chodit ven,to je bavi

beruska9
Extra třída :D 10858 příspěvků 18.11.18 02:18

Gratuluji! I kdyz u nas takove „uspechy“ nekdy nemely dlouhe trvani (ale preju ti to :mrgreen: ) Muj starsi to trochu vic zvlada az ve 3 letech, I kdyz teda byva ve stejne mistnosti (mame kuchynobyvak zmeneny na hernu :mrgreen: ), ale vystaci si. Mladsi trimesicni kupodivu obcas zvladne lezet pod hrazdickou a zvatlat na zviratka, co mu tam visi…holt obcas chudak taky nema na vyber. U prvniho nehrozilo ani nahodou, jecel, jen jsem ho pustila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >