Já nemocenská/mateřská a manžel ošetřované?

Anonymní
10.4.20 10:56

Já nemocenská/mateřská a manžel ošetřované?

Maminky, nemáte některá zkušenost? Chodila jsem normálně do práce, ale z důvodu situace jsem nastoupila ze dne na den na ošetřovné (2 děti). Mám před porodem. Je pravděpodobné, že budu muset nastoupit dříve do porodnice z důvodů nějakých komplikací, které nyní mám..nevím, zda to bude již po nástupu na mateřskou, nebo budu na nemocenské.
A nyní otázka, může manžel na ošetřovné, pokud se zařízení neotevřou, když já budu na nemocenské nebo na mateřské? Je možná tato kombinace „podpory“? Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10798
10.4.20 11:00

Ano, běžně se vystavuje OCR na manželku pokud je v nemocnici nebo nemocna a nemůže pečovat o starší dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11176
10.4.20 11:16

Ano, je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
10.4.20 12:40

Ano, může..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 12:41

Děkuju moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 11:25

Takže, když mám neschopenku tak manžel může z důvodu uzavření školy čerpat OČR? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
64555
20.5.20 11:46
@Anonymní píše:
Maminky, nemáte některá zkušenost? Chodila jsem normálně do práce, ale z důvodu situace jsem nastoupila ze dne na den na ošetřovné (2 děti). Mám před porodem. Je pravděpodobné, že budu muset nastoupit dříve do porodnice z důvodů nějakých komplikací, které nyní mám..nevím, zda to bude již po nástupu na mateřskou, nebo budu na nemocenské.
A nyní otázka, může manžel na ošetřovné, pokud se zařízení neotevřou, když já budu na nemocenské nebo na mateřské? Je možná tato kombinace „podpory“? Děkuji…

Jasne, protože Ty nebudeš moct pečovat, půjde na očr on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 11:55
@Anonymní píše:
Takže, když mám neschopenku tak manžel může z důvodu uzavření školy čerpat OČR? :think:

A ty nejsi doma?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 14:12
@Anonymní píše:
A ty nejsi doma?

Na to se neptam bože :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...