Já, přítel a jeho bývalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alexis10
Nováček 10 příspěvků 16.02.18 13:33
Já, přítel a jeho bývalá

Ahoj, chvíli jsem váhala zda chci vůbec vědět nějaké komentáře nebo rady od ostatních. Chtěla bych se zeptat na názor nebo radu. Spím se svým bývalým přítelem, vše zažíváme jako ve vztahu, jsme spolu strašně moc času, ale pořád se do toho motá jeho bývalá a pořád mu píše jak ho miluje, apod.., on jí na to odepisuje stejně, jednoho dne když mi bylo špatně a někam odešel tak mně bylo nepříjemně, protože jsem věděla, ze si píšou, tak jsem se podívala a tehdy jsem zjistila, že si píšou to jak se milují a všelijaké oslovení typu lásko, miláčku, apod.., když jsem se ho zeptala proč tohle dělá tak mi řekl, ze se dostal do špatné finanční situace a chtěl by od ní půjčit peníze a jinak nez takhle by mu je nepůjčila. Byla jsem nesvá a stejně jsem si přála mu věřit, ale nevím zda mám, mám ho hodně ráda a nechtěla bych ho ztratit, ale někdy si říkám zda to vůbec má cenu za to trápení, hlavně netrapím jen sebe, ale naše společné mimčo vo nosím, děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 16.02.18 13:36

A ted tu o cervene karkulce.

carola
Kelišová 6627 příspěvků 16.02.18 13:36

Nějak tomu nerozumím. Ty jsi bývalá, ona je bývalá, ty jsi těhotná. Ach jo, nějak ani nevím, co na to napsat. Vy jste povedená trojka.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 16.02.18 13:36

@Alexis10 za předpokladu, že nelže: jaký člověk je asi někdo, kdo předstírá zamilovanost za účelem získání půjčky? A pokud nelže, vyjde to téměř nastejno, protože si píše s více ženami. Není to dobrá partie, občas má člověk zkrátka rád nesprávného člověka, co si lásku nezaslouží. Pochybuji, že by takový typ byl dobrým otcem, leda pro předání špatného vzoru.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 16.02.18 13:37

Obě jste jeho bývalé přítelkyně? :-D Co jako čekáš. Spíš tě má jen na sex

Lucius08
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 16.02.18 13:40
@elinka90 píše:
Obě jste jeho bývalé přítelkyně? :-D Co jako čekáš. Spíš tě má jen na sex

Obě má na sex očividně :lol:… Neeee tohle nemůže být pravda. :zed: :D přece na světě není nikdo tak blbej (pardon)

Alexis10
Nováček 10 příspěvků 16.02.18 13:40

@Lalelale To jsem také říkala jen prostě nevím co dál, je pozorný a vše, ale na druhou stranu mi to přijde přehnané to co dělá.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 16.02.18 13:41

:lol: to jsem se ale pobavila :mrgreen: já myslím, že si spolu musíte rovnou pořídit dítě, protože tohle je kvalitní vztah a láska až za hrob ;) bože holka uteč, copak máš tohle za potřebí :) ani na ten sex bych jo nechtela ;)

carola
Kelišová 6627 příspěvků 16.02.18 13:41

To vůbec nemná cenu komentovat.Tady si z nás zase dělá někdo legraci. V některých regionech jsou prázdniny a děti nemají co dělat.

Uživatel je onlineSojkka
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 16.02.18 13:41

@Alexis10 No co na to říct. Ty spíš se svým bývalým, ona dělá zřejmě to samé. V podstatě si nemáte co vyčítat. Pořídit si do toho dítě, je za hranicí soudného a rozumného uvažování.

Alexis10
Nováček 10 příspěvků 16.02.18 13:42

@Lucius08 Ano, možná v tom jsem hloupá, ale každý přeci, když je zamilovaný a čeká jeho dítě tak asi neví co dělat a jen si říká, ze vše bude dobré.

nostress
Extra třída :D 12704 příspěvků 16.02.18 13:44
@Alexis10 píše:
Ahoj, chvíli jsem váhala zda chci vůbec vědět nějaké komentáře nebo rady od ostatních. Chtěla bych se zeptat na názor nebo radu. Spím se svým bývalým přítelem, vše zažíváme jako ve vztahu, jsme spolu strašně moc času, ale pořád se do toho motá jeho bývalá a pořád mu píše jak ho miluje, apod.., on jí na to odepisuje stejně, jednoho dne když mi bylo špatně a někam odešel tak mně bylo nepříjemně, protože jsem věděla, ze si píšou, tak jsem se podívala a tehdy jsem zjistila, že si píšou to jak se milují a všelijaké oslovení typu lásko, miláčku, apod.., když jsem se ho zeptala proč tohle dělá tak mi řekl, ze se dostal do špatné finanční situace a chtěl by od ní půjčit peníze a jinak nez takhle by mu je nepůjčila. Byla jsem nesvá a stejně jsem si přála mu věřit, ale nevím zda mám, mám ho hodně ráda a nechtěla bych ho ztratit, ale někdy si říkám zda to vůbec má cenu za to trápení, hlavně netrapím jen sebe, ale naše společné mimčo vo nosím, děkuji za odpovědi.

Takže ty jsi bývalá, ona je bývalá. A co na to jeho součaná přítelkyně, když ty jsi bývalá, spíš s ním, a jsi s ním těhotná? :nevim:

Uživatel je onlineSojkka
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 16.02.18 13:44

@Alexis10 Co by mělo být dobré? Vždyť sama píšeš, že je to tvůj bývalý.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7607 příspěvků 16.02.18 13:45
@Alexis10 píše:
@Lucius08 Ano, možná v tom jsem hloupá, ale každý přeci, když je zamilovaný a čeká jeho dítě tak asi neví co dělat a jen si říká, ze vše bude dobré.

Čeká a čeká s pak zjistí, že tím čekáním se jeho život posunul do neřešitelný prdele, máš našlápnuto.

Alexis10
Nováček 10 příspěvků 16.02.18 13:45

@Sojkka dítě jsem nechtěla, ale kdyby nebylo pozdě tak to aspoň dám na interrupci, ale dozvěděla jsem se to na konci 4.měsíce..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama