Já s ubrečenou malou + přítel

Anonymní
21.6.20 01:22

Já s ubrecenou malou + přítel

Čaute všichni…jdu s takovým dotazem…s přítelem máme 11 měsíční dceru, které teď rostou 3 zuby naráz…co si budeme povídat je to zahul a už týden nejsem vůbec vyspana…malá od 20-22h hezky spi ale pak je to konec..buď je vzhůru třeba 4 hodiny v noci a brečí nebo se do rána pořád kruti a prevaluje…já jsem totálně ko už a dnes před chvílí malá už po x 3892 zabrecela a já už nemohla dala jí napít, dudlík..pořád plakala a já už z vyčerpanosti šla zpět do postele si zakrýt obličej se slzami v očích jak je to náročné zatímco malá brečela…přítel se ozval s větou to jí necháš brečet nebo co? A zvedl se naštvaně a šel vedle spát se slovy "mrdka…NIKDY za ten skoro rok mě nenechal vyspat o víkendu ani jeden den…pracuje od pondělí do pátku…NIKDY..protože prý on má víkendy na to aby se mohl vyspat konečně…ale nedokáže pochopit že já ani ten víkend nikdy nemám.. :,( a místo podpory jak to mám teď těžký mi ještě nadává atd..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1955
21.6.20 02:09

Nenašla jsem ten dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
926
21.6.20 02:11

Musis mu to rict, ze uz nemuzes. Je to narocne obdobi, ale pokud to neni uplnej sobec tak to snad pochopi. Navrhni, aby vzal zitra kocarek a nechal te vyspat aspon par hodin pres den. Muj manzel o vikendu fungoval v noci misto me a chodil s ditetem na krmeni a ja mohla spat nebo jsme se stridali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 02:30

Naprosto tě chápu, mám od narození malé úplně to stejně :,( dceři je teď rok a půl a vůbec nic se nezměnilo, furt je to stejné.. prosila jsem, brečela.. a nic.. já jsem na mateřské a on vydělává, tak ať se starám.. první měsíc mi pomáhal, pak přestal.. sem tam malou pohlídá když jdu do sprchy, na záchod atd.. jinak vůbec. :,( Držím palce, ať se to u tebe změní :( :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 03:05

Joo jsem tak mimo už (pořád s malou vzhůru), že jsem na to úplně zapomněla :( jestli aspoň vase polovičky vstávaly o víkendech ikdyz měli víkend na vyspani a nenechali vás v tom :,(?? Nebo fakt patří jen ten můj deb*il mezi ty co myslí jen na sebe… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 03:07
@yse píše:
Musis mu to rict, ze uz nemuzes. Je to narocne obdobi, ale pokud to neni uplnej sobec tak to snad pochopi. Navrhni, aby vzal zitra kocarek a nechal te vyspat aspon par hodin pres den. Muj manzel o vikendu fungoval v noci misto me a chodil s ditetem na krmeni a ja mohla spat nebo jsme se stridali.

A to měl víkendy volné? Práce od po-pá? Myslíte že už jsem mu to neřekla? Prostě tohle po něm nemám chtít :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 03:09
@Anonymní píše:
Naprosto tě chápu, mám od narození malé úplně to stejně :,( dceři je teď rok a půl a vůbec nic se nezměnilo, furt je to stejné.. prosila jsem, brečela.. a nic.. já jsem na mateřské a on vydělává, tak ať se starám.. první měsíc mi pomáhal, pak přestal.. sem tam malou pohlídá když jdu do sprchy, na záchod atd.. jinak vůbec. :,( Držím palce, ať se to u tebe změní :( :hug:

U nás tak samo kolikrát mu musím říkat ať si s malou aspoň pohraje když je do 15h v práci a nesedí na gauči celý den a necivi do mobilu :( taky držím palce :* :(

• Nahlásit
  • Citovat
1628
21.6.20 03:35
@Anonymní píše:
Joo jsem tak mimo už (pořád s malou vzhůru), že jsem na to úplně zapomněla :( jestli aspoň vase polovičky vstávaly o víkendech ikdyz měli víkend na vyspani a nenechali vás v tom :,(?? Nebo fakt patří jen ten můj deb*il mezi ty co myslí jen na sebe… :,(

Holka co sis našla… Mám dvě děti, 4.5 roku a teď 2m. Manžel funguje. V noci, když malá nechce spát, jde si k ní lehnout on. Stačí mu mnoho méně spánku, než mě. Malá naštěstí spi hezky, tak to moc potřeba nebylo. Ale syn byl nespavec, obzvlášť přes den. Manžel mi ale nikdy neřekl, ne já hlídat nebudu. Naopak. Vždy jsem si šla lehnout jinam a on houpal třeba v lehátku. I přes týden, nejen o víkendu. A nemluvím o tom, že už teď hlídal obě děti, když já byla dvě hodiny u kadeřnice, hodinu na nehtech či masáži :nevim: razim heslo, že jsme oba rodiče a je třeba si pomáhat :nevim: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
21.6.20 04:20

Můj muž taky nevstava, ale snaží se mi pomáhat alespoň přes den. Když ti takhle hodně pláče, pomáhás ji nějak od bolesti? Mě lékařka říkala, že než nechat trápit když je to takhle hodně špatné, je lepší dát paralenovy čípek. Zkusila jsi i znecitlivujici gel? Taky to na zuby pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2689
21.6.20 04:25

Tady v těch případech už to není o rozdělení rolí - Ty jseš na mateřský, já chodim do práce, ale o nefunkčním partnerství. To, že je jeden z partnerů na tom bídně a potřebuje pomoct. Nemoc, úraz, problémy v práci, atd. Ten druhý mu má přeci být oporou. Každý chvilku taha pilku. To je definice a smysl partnerského života. Představ si, že existují chlapy, co pomůžou i mimo nouzový režim.
Asi to nebudeš číst ráda, ale tvuj přítel je buď velký sobec nebo mu na tobě vůbec nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
21.6.20 05:31

Mám miminko co nespí už 13 měsíc a přítele co spí strašně rád :lol: V noci nemám šanci že by mi pomohl toho nevzbudí nic ale přes den si malou vezme a já se můžu jít dospat… Třeba bys mu to mohla přes den navrhnout že si strašně unavená ať se vystřídáte a nebo ho poslat ven s kočárkem… U nás to tak o víkendu funguje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3291
21.6.20 05:45
@Anonymní píše:
Joo jsem tak mimo už (pořád s malou vzhůru), že jsem na to úplně zapomněla :( jestli aspoň vase polovičky vstávaly o víkendech ikdyz měli víkend na vyspani a nenechali vás v tom :,(?? Nebo fakt patří jen ten můj deb*il mezi ty co myslí jen na sebe… :,(

Ano, muj manzel mi pomaha a vstava kdyz je potreba abych se mohla prospat. Neni to nedozraly sobec a chape ze dite je pece 24/7 a ze rodice jsme oba, takze vlastne spis nez pomaha, se proste stara, vzdyt je to otec a dite jsme chteli oba. Ovsem urcite se z tveho chlapa nestal ignorant a pan tvorstva ze dne na den, ze ;) Holky, proc si vlastne s takovymi delate deti? To neni rypani, jen jsem tohle nikdy nechapala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
489
21.6.20 06:01

Vzhledem k tomu, že to je třetí diskuze o tom stejném :roll:, myslím si že se jedná o trolla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3668
21.6.20 06:06

Manzel u mimin fungoval skvele. Nedelalo mu problem vstat, nakrmit ani prebalit a nejradeji s nima chodil ven. A v chozeni ven s detmi je skvely dodnes. A to nikdy nemel pracovni domu 8 hodin denne a padla, casto stihal az vecerni koupani a cteni.

Dceri bych zkusila na zuby Camilii a chlapa bych i s kocarem poslala ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
21.6.20 06:17

Klidně jí dej něco od bolesti, paralenový čípek, calgel nebo kdyby jsi chtěla něco přírodního, prodávají třeba i heřmánkový gel, když je vychlazený z lednice, pomáhá skvěle. Samozřejmě lékama se to nedá řešit pořád, ale jak ty tak malá se prostě musíte i vyspat, tak jí v nejhorších chvílích něco dát můžeš. A neboj, brzy to přejde, mám skoro dvouleťáka a už nám lezou poslední stoličky a pak konečně bude klid :mrgreen: a s přítelem neporadim, nemám slov k takovýmu výrazu, jakym tě označil. Já bych mu rázně vysvětlila, že takhle se mnou mluvit určitě nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama