Reklama

Já už na to nemám, už dál nemůžu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 10:05
Já už na to nemám, už dál nemůžu

Ahoj ženy, doufám že tu najdu aspoň trochu objektivní názory a ne něco rejpaveho…
A já už prostě dál nemůžu, začnu takhle stalo se někomu z vás že vám přítel sice pomohl v domácnosti, ale pak vám to vyčetl? :o… Upozorňuji že mám dvě malé děti se kterýma jsem na RD… 2 roky a 6 měsíců a snažím se dělat vše, co můžu dejme tomu jelikož dceru mám se svým bývalým tak si ji na víkendy bere on. A přítel když má volno spí až do dvou hodin odpoledne a já od 6 od rána už pigluji být a nechám ho spát do tech dvou… Myslím že jiná ženská už by ho hnala…ale já prostě jsem chápavá no víte no (je pravda že já raději takové pořádně velké úklidy dělám když dcera není doma, je to z toho důvodu že když je doma snažím se jí co nejvíce věnovat a rozdělit pozornost mezi ní a bratříčka nechci aby si připadala odstrčená… Bože no a stala se taková věc, že prostě jsem jeden den nechala doma nepořádek :( jela jsem za mamkou hlavně teda kvůli Elišce… Ono víte je těžké být na dvě malé děti sama a prostě u mamky vím že když se potrebuji chvíli věnovat malému tak dá pozor na Elišku aby nikam nalezla nebo tak,,Eliška je totiž moc energické dítě a hrozne vynalézavá je tak se za ní většinou musím s Honzíkem na ruce honit…aby nedělala hovadiny a je pravda že u mamky na zahradě se jí nemůže nic stát…noo tak jsem si řekla že se to jednou nezblázní a že uklidím až se vrátíme a hned jsem schytala od přítele že tu prý nic nedělám :o začal mi prostě vyčítat že tu uklidil (Bože jednou za uherský rok tu uklidil) a ze jinde je navareno uklizeno, postaráno o děti… To mi tím jako chtěl říct že nevařím, neuklizim, nestarám se o děti nebo co jako? A to zdůrazňuji že vše výše zmiňované dělám :( zasáhlo mě to… A prostě ne já nechci už od něj nic já vím že spousta žen má spíš problémy s tím že jim partner nepomůže ale já si říkám raději ať mi nepomáhá než aby mi to pak vyčítal a řekl mi že tu nic nedělám…jednou za čas umeje nádobí…a najednou je to jak on dělá vše a já nic? A to není vše do porodnice k narození Honzíka chtěl pozvat byvalku a její matku a když jsem je tam nechtěla, tak jsem byla vadná protože přece za kamarádkou v porodnici bylo 50 lidí… A ke všemu jeho chování k dětem je někdy šílené… Syna si přál ale teď? Má ho dvacet minut denně a někdy ani to ne :( raději se zavře v druhém pokoji když Honzík brečí a paří si hru na telefonu, když malý usne tak chce sex a po tom pokračuje v hraní hry na tel…já už mám myšlenky na to že odejdu, ale za 1. Bojím se abych nepřišla o malého přece jen on je na tom finančně líp než já a za 2. Bojím se že to nezvládnu… Nese já už na to fakt nemám… Občas si i říkám že mu fakt ukážu jak to vypadá když doma nic nedělám

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

DanaHlinicka
Stálice 52 příspěvků 27.07.18 10:11

Vše je jen a pouze o komunikaci s partnerem, vytyčení jasných hranic a racionální přístup obou. Jinak to fungovat nebude.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 27.07.18 10:13

Jak ste spolu byla dlouho nez si otehotnela? Choval se tak uz predtim?

Beckyttine5
Kecalka 155 příspěvků 27.07.18 10:15

Chápu Tě, mas to těžké…já jsem doma s 1 a někdy fakt neudělám nic… a přítel to neřeší… někdy i sám uklidí, protože chce…ale nemusí… to, co popisujes, bych nesnesla

Beckyttine5
Kecalka 155 příspěvků 27.07.18 10:18

Jinak je to o prioritách.. nikdy nestihnes vše… já se třeba maximálně věnuji malé, úklid až když spí…ale když jsem unavená, tak si lehnu s ní, úklid mi neuteče a počká

Beckyttine5
Kecalka 155 příspěvků 27.07.18 10:21

Poradila bych, ať ho nechas pár hodin s dětmi samotného… a ať Ti ukáže, jak se jim bude věnovat a u toho uklidi a uvaří..a Ty na rozdíl od něj nemás v práci padla, musís fungovat nonstop

zudina
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 27.07.18 10:26

Malyho ti vzit nemuze, soud ho necha vzdy tobe, a pokud je na tom financne dobre bude ti platit dobre vyzivne, neboj se

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 27.07.18 10:27
@karkarka píše:
Jak ste spolu byla dlouho nez si otehotnela? Choval se tak uz predtim?

To me taky napadlo, kdyz starsi ditko 2 roky ma s jinym muzem nez ditko 6 mesicu 8o 8o 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 27.07.18 10:29

Udělala sis dítě hned s někým dalším aniž by jste se znali. Jak se choval k tvému prvnímu dítěti? JInak dítě se nedává k rodiči, který je na tom finančně líp, to by jsi snad mohla vědět už od toho prvního.

sanyv
Povídálka 29 příspěvků 27.07.18 10:29

Úplně tě chápu. Mám doma to samé. I s tím hraním her apod. Taky jsem na dně, každý den se mi chce brečet.
Nemohla bys vypadnou k mamce na několik dní? U mě to manžel odmítá, ale věřím, že by to pomohlo…

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 27.07.18 10:32
@sanyv píše: Úplně tě chápu. Mám doma to samé. I s tím hraním her apod. Taky jsem na dně, každý den se mi chce brečet.
Nemohla bys vypadnou k mamce na několik dní? U mě to manžel odmítá, ale věřím, že by to pomohlo…

Jak manžel odmítá? Ty se ho musíš ptát když chceš jet k rodičům? 8o Jako fakt se tady občas divím…

berusa.m
Závislačka 2663 příspěvků 27.07.18 10:34

Tak vzhledem k tomu, že máš 2 leté dítě s jedním a 6ti měsíční s druhým, tak jsi to vzala dost hopem. To není soud. Jen konstatování, že když si pořídíš dítě s někým koho skoro neznáš, je velká šance že to bude vůl. Všimla jsem si toho fenoménu tady, kdy si holky pořizují děti s chlapy (spíš s kluky) kteří nejraději dřepí u pc nebo mobilu a hrají hry? A pak se diví že mají o jedno dítě na krku navíc. Proč? :nevim:

Příspěvek upraven 27.07.18 v 10:37

Beckyttine5
Kecalka 155 příspěvků 27.07.18 10:36

Já bych zakladatelku hned neodsuzovala…prostě situace je, jaká je a je třeba najít řešení, aby mohla v klidu fungovat dál a nehroutila se..
Taky bych zkusila na kratší dobu vypadnout k mamce, tím nic nezkazí.

Zoe1
Kecalka 186 příspěvků 27.07.18 10:36

Za to si ale můžete sama, takže si můžete stěžovat tak akorát sama sobě. Patrně jste si dítě s ním udělala, aniž byste ho pořádně znala, to je pak těžký… nicméně s takovým chlapem bych určitě nebyla, řekla bych mu ať si teda najde tu, co si myslí, že bude dělat všechno podle jeho představ a klidně bych ho nechala jít.

sanyv
Povídálka 29 příspěvků 27.07.18 10:42

@berusa.m Možná proto, že sehnat ideálního chlapa, co u PC nedřepí, nechodí ani za ženskýma, doma pomáhá bez keců, uživí rodinu,… je docela obtížný a čas běží…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama