Já už nemůžu - ranní (celodenní) nevolnosti

Anonymní
15.7.21 11:04

Já už nemůžu - ranní (celodenní) nevolnosti

Ahoj,

kdy to prosím začne byt to nejkrásnější období???  :?

Jsem 9tt, už od 4tt jen lezim, nedokážu dojit ani do obchodu co je v domě pode mnou, černo před očima, pocit na omdleni, energie na naprostý nule. V práci mám volno, vůbec bych do nedala. A do toho ty šílený - celodenní nevolnosti. Nezvracim protože to skoro neumím, ale navaluje se mi ze všeho. Jsem silene zeslabla a nemuzu si dovolit už ani kilo dolu a moje snaha jist zdravě proste nejde. Jediny jídlo který zvladam je tvarohovy koláč. A meloun, ale ten jen občas. Včera jsem zkusila chleba a lucinu a proste to nejde. Voda mi taky nejde polknout, džusy vůbec, snad jedine cerny čaj s citronem a ten se taky nemá :?

Jsem už zoufalá a nevidím světlo na konci tunelu, chápu ze jsou ženy co mají vymodleny děti a užívají si každý den tohodle pekla, ale nejak se neumím přepnout do stavu, že je to boží. Už jsem i psychicky na dne, jen mi nejde brecet :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3542
15.7.21 11:10

Neni to boží, je to hrozný a musí se to vydržet. Do 20tt jsem blila, byla totálně bez energie, díkybohu za home office. Pak jsem teda slavnostně přestala blít, ale břicho mi tvrdne stokrát za den, jizva po CS bolí, nemůžu si zacvičit ani jógu, nic, max procházky. Jak začaly vedra, tak se zas furt šíleně potím (převlíkám se 3× za noc a minimálně 3× za den, furt jsem v ledový sprše), omdlívám a strašně špatně se mi dejchá, nonstop pocit že se nemůžu nadechnout. Jsem 33tt, takže ještě aspoň pět šest tejdnů si to budu užívat, aspoň že už jsem přestala pracovat :mrgreen: nenaděláš nic, někdo těhotenství snáší dobře a někdo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
15.7.21 11:15

Ahoj, měla jsem to podobné. Zvládla jsem jen banán a nebo bebecka. Ten černý čaj jsem taky pila a střídala ho s matovym a ovocným. Dobře mi dělaly i bublinky po troškach něco vypít co je mělo. Nebo se dají koupit i nutridrinky co můžou i těhotné, tak ať ti je zkusí někdo koupit. Věřím, že je to nepříjemné ještě teď jak jsou ty vedra. U prvního mi nepomohlo nic az do 21tt a teď u druhého se to dost zlepšilo asi nějak kolem toho 13tt. Někdy nepomůže nic a musí se to vydržet i když je to těžké. Já teda blila jak amina ze všeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
15.7.21 11:16

Nemám žádný příznaky tehu 😁ale až teď ve 37 tt špatně spím, špatně se mi dýchá… A nevím co je horší… Těším se až se normálně vyspím. Každá máme něco.. To vydrž a pak se už uleví. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 11:16

@Lily Evans přijdu si úplně k ničemu, nesnasim jak na instagramu si všechny tak něžně hlásí břicha a vypadají skvěle, já začínám být zeleno bílá a jediny co zvladam je si vyčistit zuby. Představa ze tohle neprejde mě fakt děsí. A to je štěstí ze teď nejsou extra vedra a prší, byt 35 tak nevím, vadí mi i ze svítí sluníčko, dobře se mi udělá až když je tma a ideálně fouka a prší :roll: takže asi hodina denně než usnu :lol:

A v noci se budim co hodina.

Výčitky ze nejim nic co by tomu prckovi svědčilo ani nezminuji, ale opravdu nezvládnu jist žádný maso, semínka, jogurty, celozrnou ryzi a avokado. Moje strava je proste tvarohovy koláč 3× denně :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
7334
15.7.21 11:31

A co nějaká Kofola? Teď kašli na to co se nesmí, hlavně něco pij - kromě bylinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
15.7.21 11:32
@Anonymní píše:
@Lily Evans přijdu si úplně k ničemu, nesnasim jak na instagramu si všechny tak něžně hlásí břicha a vypadají skvěle, já začínám být zeleno bílá a jediny co zvladam je si vyčistit zuby. Představa ze tohle neprejde mě fakt děsí. A to je štěstí ze teď nejsou extra vedra a prší, byt 35 tak nevím, vadí mi i ze svítí sluníčko, dobře se mi udělá až když je tma a ideálně fouka a prší :roll: takže asi hodina denně než usnu :lol:

A v noci se budim co hodina.

Výčitky ze nejim nic co by tomu prckovi svědčilo ani nezminuji, ale opravdu nezvládnu jist žádný maso, semínka, jogurty, celozrnou ryzi a avokado. Moje strava je proste tvarohovy koláč 3× denně :zed:

V klidu, já v obou těhotěnstvích rozhodně nebyla schopná dodržovat zdravou životosprávu - bez kafe bych ani nevstala, natož abych třeba pracovala (tedy pokud jsem se z něj zrovna nepoblila :mrgreen: ), maso jim minimálně a leda v podobě fast foodu… V tomhle těhotenství mám aspoň šílený chutě na cherry rajčata, jim na kila :mrgreen: Jestli si na instagramu někdo něžně hladí břicho je mi fuk, já se starám o to abych dožila porodu i s dítětem a zbytky psychického zdraví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
15.7.21 11:33

Super to není a soucítím. Ono to přejde a budeš taky fit 🙂

Tvarohový koláč je ještě super, mně na nevolnosti zabíral jedině Mekáč :lol: Mladej je naprosto v pořádku, neměj zbytečné výčitky-mimino si vezme, co potřebuje.

Hodně štěstí, ať to netrvá dlouho (mě se ulevilo v 16-17tt).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
15.7.21 11:33
@Misasisi píše:
Nemám žádný příznaky tehu 😁ale až teď ve 37 tt špatně spím, špatně se mi dýchá… A nevím co je horší… Těším se až se normálně vyspím. Každá máme něco.. To vydrž a pak se už uleví. 😊

Věř mi, horší to máme my, kterejm je blbě od začátku do konce :mrgreen: :mrgreen: ty nemáš nic, my si vyžerem všechno, to tak je a je to normální, ale horší to nemáš, neboj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
15.7.21 11:36

@Lily Evans no jelikož jsem zvyklá se hezky vyspat tak pro mě je to utrpení a otáčení ani nemluvim😁ale ano máte to horší v tom zvracení určitě.. Já sem nezvracela ani jednou je to dobrý. Ale občas si říkám ať je malý už venku 😁ale jelikož včera na kontrole mi řekla že jsem zcela uzavřena tak s tím nepočítám 😁rodit mám za 20 dní 😊 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 11:37

Ty jo taky mate chuť na mekac??? Protože když mi včera kamarád volal kam půjdeme na jídlo (nikam), tak mi hlavou problesklo ze jediny co bych si dala je cheesburger od mekace :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7
15.7.21 11:41
@Anonymní píše:
Ty jo taky mate chuť na mekac??? Protože když mi včera kamarád volal kam půjdeme na jídlo (nikam), tak mi hlavou problesklo ze jediny co bych si dala je cheesburger od mekace :lol:

Jj, jak jsem psala výše-ten mě první trimestr a chvilku po něm držel při životě 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
15.7.21 11:44
@Misasisi píše:
@Lily Evans no jelikož jsem zvyklá se hezky vyspat tak pro mě je to utrpení a otáčení ani nemluvim😁ale ano máte to horší v tom zvracení určitě.. Já sem nezvracela ani jednou je to dobrý. Ale občas si říkám ať je malý už venku 😁ale jelikož včera na kontrole mi řekla že jsem zcela uzavřena tak s tím nepočítám 😁rodit mám za 20 dní 😊 😁

Tak já jsem taky zvyklá se normálně najíst, nepřevlíkat se 3× za noc, neprobudit se pokaždý když si chci lehnout na druhej bok, dejchat, cvičit, pracovat a tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
15.7.21 11:45

@Lily Evans jasný ještě chvíli holky a je to za nama já rodim poprvé sice šíleně se bojím ale těším se moc 😁 😁 😁chxxi si to pořádně s mužem užít ten porod ❤️👶🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
15.7.21 11:50
@Misasisi píše:
@Lily Evans jasný ještě chvíli holky a je to za nama já rodim poprvé sice šíleně se bojím ale těším se moc 😁 😁 😁chxxi si to pořádně s mužem užít ten porod ❤️👶🏻

No já se snažila narazit na to, že si fakt nemáš na co stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat