Já vs. jeho nejlepší kamarádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karkulka18
Nováček 1 příspěvek 15.04.19 15:43
Já vs. Jeho nejlepší kamarádka

Dobrý den,
Chodím s přítelem 2,5 roku a za celou dobu vztahu, jsme měli jen jednu hádku- ohledně jeho nejlepší kamarádky. Dříve spolu chodili a já to v tu chvíli nebrala jako nějakou velkou věc. Postupem času jsem začala mít divný pocit něco, jako intuici, že něco mezi nimi se mi nezdá. Později jsem od jedné, pro mě neznáme osoby, zjistila ( Ta osoba mi poslala jejich chat na facebooku), že si s ní psal dost nevhodné, že by s ní spal, že už se mnou byt nechce, že říkal ji, jak mě strašně omotanou okolo prstu a že mu vse odpustim (možná proto si dovolil, tohle psat) že kdybych mu zakázala s ní komunikovat, opustil by mě a že se s ní stýkal za mými zády a spoustu dalších věcí, které narušili moji důvěru k němu. Ač se nejednalo o nevěru fyzickou, pro mě to jakási nevěra byla, sám popisoval jak by probíhal jejich sex. Řešila jsem to s ním s on řekl, že s ní okamžitě přestane komunikovat jen proto, abych s ním zůstala. Postupem času jsme to spolu zvládli. Jenže nedávno jsem zjistila, že si s ní zase popisuje i kdyz ví, že by to ohrozilo nas vztah. Nevím, jak postupovat dál. Zdá to řešit zase s ním, ale bojim se, ze by to nic nevyresilo, jako to bylo minule, nebo tentokrat s ní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 15.04.19 15:45

S ní určitě ne. Akorát se zesmenis. Takže spíše s ním, ale nejdřív si ujasni, co od toho rozhovoru vlastně cekas - další jeho slib, rozchod?

Peta02
Kecalka 415 příspěvků 15.04.19 15:45

Nemáte děti, není co resit, proste odejdi. Je to d… už jen to co napsal do těch prvních zpráv…

terien
Extra třída :D 10696 příspěvků 15.04.19 15:47

A co si to vyřešit sama v sobě než se začneš ztrapňovat

Monchichik
Echt Kelišová 7791 příspěvků 15.04.19 15:48

Odešla bych už po zjištění té první konverzace, tohle nikdy jinak nebude…jak píše, myslí si, že tě má omotanou kolem prstu a oblbne tě, kdy si vzpomene…Řekla bych mu, že vím o další konverzaci, ať se k ní klidně vrátí a sbohem :mavam:

divine woman
Extra třída :D 11012 příspěvků 15.04.19 15:49

Asi nemá vztah s bývalkou ukončený. A jestli ti to ubližuje, rozejdi se s ním. Tohle se ve vztahu nedělá. A s kamarádkama se nespí. Je to ex.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 15.04.19 15:50

V podstatě je to jednoduché rozhodování, buď s ním zůstaneš nebo odejdeš.
Máš několikmožností:
a) dej si na papír co ti vztah přináší a co bere
b) hoď si korunou
c) začni si vypisovat s přítelem jeho kamarádky a vzájemně si postěžujte
d) vyhledej nějakou čarodějnici a přičarujte jí hrb

Dena12
Stálice 73 příspěvků 15.04.19 15:59

:roll: vždyť přesně popsal, jak se zachová, a pak to přesně podle toho popisu dopadlo - ukončil s ní kontakt jenom na oko a psali si dál za tvými zády. Stejně tak popsal, jak to dopadne, když mu ji budeš ultimatne zakazovat - rozchod.

Já osobně bych ho v těch jeho plánech předběhla a ukázala bych mu, že mě OPRAVDU, ALE OPRAVDU kolem prstu omotanou nemá a suše bych to s ním skončila. Začala bych se bavit a žít bez něj - kamarádky, užívala bych si léto někde u vody, u moře, a na něj bych házela bobek. A abych ho vzala zpátky, to by se musel jó snažit. A tím nemyslím rozhovory a sliby, jak se změnil a jak mě miluje a jak se polepšil. Musel by to dokazovat činy (odvézt, přivézt, pozvat, doprovodit, opravit, pomoct…) - protože - Co pro tebe on kdy udělal krom slibů? :hug:

tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 15.04.19 16:03
@Karkulka18 píše:
Dobrý den,
Chodím s přítelem 2,5 roku a za celou dobu vztahu, jsme měli jen jednu hádku- ohledně jeho nejlepší kamarádky. Dříve spolu chodili a já to v tu chvíli nebrala jako nějakou velkou věc. Postupem času jsem začala mít divný pocit něco, jako intuici, že něco mezi nimi se mi nezdá. Později jsem od jedné, pro mě neznáme osoby, zjistila ( Ta osoba mi poslala jejich chat na facebooku), že si s ní psal dost nevhodné, že by s ní spal, že už se mnou byt nechce, že říkal ji, jak mě strašně omotanou okolo prstu a že mu vse odpustim (možná proto si dovolil, tohle psat) že kdybych mu zakázala s ní komunikovat, opustil by mě a že se s ní stýkal za mými zády a spoustu dalších věcí, které narušili moji důvěru k němu. Ač se nejednalo o nevěru fyzickou, pro mě to jakási nevěra byla, sám popisoval jak by probíhal jejich sex. Řešila jsem to s ním s on řekl, že s ní okamžitě přestane komunikovat jen proto, abych s ním zůstala. Postupem času jsme to spolu zvládli. Jenže nedávno jsem zjistila, že si s ní zase popisuje i kdyz ví, že by to ohrozilo nas vztah. Nevím, jak postupovat dál. Zdá to řešit zase s ním, ale bojim se, ze by to nic nevyresilo, jako to bylo minule, nebo tentokrat s ní.

Rozešla bych se s ním.

Říká se, že jednou to může být náhoda. Ale když to udělá po druhé, tak se to stane i potřetí.

A opravdu chceš s tímto člověkem žít dalších xlet, když je schopný Tě zklamat během 2,5 let 2×? Jak to vůbec stihl?

LaPaloma
Závislačka 2646 příspěvků 15.04.19 16:03

@Karkulka18 Holka, já jsem proti tobě stařena, ale tohle bych nesnesla a skončilo by to už po tom prvním přečtení jeho konverzace o mně. Proč se to snažíš unášet? Za to opravdu žádný nestojí. Obzvlášť v mladém věku, když je volnost výběru a bez závazků. Hledej kvalitu, nelpi na starém krámu, co se neosvědčil, je falešný a má tě jako ochočeného pejsánka.

Mary Ann
Nováček 3 příspěvky 15.04.19 16:05
@Karkulka18 píše:
Dobrý den,

Utikej, dokud muzes. Kdyz tohle udelal jednou, nepoucil se a udelal to podruhe, neprestane. Tohle nemůže skoncit dobre. Ver mi, vim, o cem mluvim :(

Taka
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 19 inzerátů 15.04.19 16:11

Ženský, sakra, čím vy některý myslíte, to fakt není možný :roll: Samozřejmě, že rozchod - dokud v tom nejsou děti, jde to snadno. Tohle snad nemáš zapotřebí, ne?

Eemii
Neúnavná pisatelka 17319 příspěvků 15.04.19 16:15

Ano, má te omotanou kolem prstu a vi to. On si píše o sexu s byvalkou a ty mu odpustis, jsi s nim dal, teď se to stane znovu a ty uvažujete, jak postupovat. Okamžitě bych to s nim ukončila, bez jakýkoli diskuze a prostoru na vysvětlování pro nej. Jestli mu to zas projde, nebude si te vážit už definitivně. A bez toho se vztah, který stojí už tak za houby, neobejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 16:35

Partner si před půl rokem také dopisoval s jinou ženskou (dokonce tady na emiminu), domlouval si s ní i milenecký vztah. Nakonec se s ní ani nesešel, ale i tak to pro mě byla hrozná zrada… Rozešla jsem se s ním, ale nakonec mě ukecal, tak jsme stále spolu. Kdybych zjistila, že v tom pokračuje, tak je definitivní konec. To bych radila i tobě…

Marakuja
Kecalka 194 příspěvků 15.04.19 16:42
@Anonymní píše:
Partner si před půl rokem také dopisoval s jinou ženskou (dokonce tady na emiminu), domlouval si s ní i milenecký vztah. Nakonec se s ní ani nesešel, ale i tak to pro mě byla hrozná zrada… Rozešla jsem se s ním, ale nakonec mě ukecal, tak jsme stále spolu. Kdybych zjistila, že v tom pokračuje, tak je definitivní konec. To bych radila i tobě…

To Emimino je ale Sodoma a Gomora…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama