Já zadaná, on mě přesto chce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:19
Já zadaná, on mě přesto chce

Na začátku měsíce jsem někoho poznala přes net. Každý den jsme si psali. Každé ráno mi psal na dobré ráno, a večer na dobrou noc. Vyznal se, že jsem ho zaujala (zname roky se od vidění). Psali jsme si o běžných věcech.
Ve čtvrtek, minuly týden, se ráno poprvé neozval. Tak že jsem mu napsala, že končím, protože já mu nemůžu dát to co chce (něco končí a něco nového začíná, mi pořád tvrdil nevím, zda mu jde o vztah nebo jen postel, ví, že doma nám to neklape), nabídla jsem mu přátelství-přijal. Oponoval, že ne, že má zájem o přátelství, pak jsme se nějak chytli(přišla jsem si jak lovná zvěř pořád)…

A odpoledne ten den se sešli, náhodou, neplánovaně. Děkoval, že jsem byla skvělá, že to bylo prima a spontánní, popral mi dobrou noc a že mi vybral nějaké věci, které jsem chtěla ke studiu+smajlíka.

Druhý den, když jsem si vzkazu všimla, jsem mu napsala, cenu se směje?? Prý, má jen rád smích. Chtěl se sejít - já nemohla. Navrhl jiný den (víkend, taky nemohu) s tím, že teď je na mě co bude dál. Že on to řekl…
Od té doby nepsal dobrou noc/dobré ráno, ale kdykoli se ozvu ihned odpoví. Neřešila jsem to a neřeším, myslela jsem, že už dá pokoj.

Co mám dělat? Nehodlám nic měnit, ale nechci o něj přijít, jako člověk je fajn. Jde o to, že včera jsem mu napsala, že víkend by asi ideální (jak psal on) byl, ale můžu výhradně prozatím teď všední dny. Na to se neozval. A dnes ráno mi napsal „dobré ráno“, s tím, že je smutný, že je beze mě… Řeči jak pro nějakou nácku (což dávno nejsme, ani jeden). Bohužel mi udělal nepořádek v hlavě: něco jsem naznačila, ale pochopil to asi po svém(že asi mám zájem o něco víc). Nepořádek v hlavě je mnou myšlen, tak že mám erotické fantazie s ním…(neřekla jsem mu to ). A zase mě lamařil, že se musíme sejít. Což jsem odkývala, ale nevím kdy…

Upozorňuji!!!Jsem zadaná, nehodlám na tom nic měnit, nabídla jsem mu přátelství. Ale bohužel mi nějak vězí v hlavě, protože nám doma roky neklape intimní život - spíš jsme výborní přátelé, zamilovanost už dávno není, svatba není, děti nejsou-partner o celé záležitosti týkající se jeho ví…Ani jeden se nechceme rozcházet, on si nedokáže představit život beze mě, miluje mě a já, když jsme od sebe, tak se stýská i mě.

Přijdu si jak padlá na hlavu, protože se setkávám s mnoha lidmi a po rokách cítím zas… Být žena. Nadrženost, když to řeknu narovinu. Přitom on mi jako chlap nic neříká, naopak. Ale v posteli si představuji jeho. Jsem padlá na hlavu, úchyl? Připadám si jak puberťačka…Nechápu co se stalo :,( A je mi do breku ze všeho :,( :( Hlavně ze sebe.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KarotkaGreen
Kecalka 225 příspěvků 18.11.18 18:29

Tomu moc nerozumím, jako šťastně zadaná bez intimností? 8o

fialofka
Kecalka 141 příspěvků 18.11.18 18:33

Takze on ti parkrat napise dobre rano a dobrou noc a ty jsi z toho hned vlhka? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:34

@KarotkaGreen Ano, roky braní Ha udělaly svoje, partner přibral. HA vysazena - nic se nezlepšilo, partner sportuje, dost, ale břicho stále je. A prostě nepřitahuje mě, zamilovanost není… Rozumíme si jinak dobře, nehádáme si, vyjdeme si vstříc, máme se rádi, on mě miluje, stýská se nám po sobě, líbím se mu apod. Prostě tohle, tak je :,( Až teď zase cítím vzrušení a je mi ze sebe na jedné straně na nic :( Jsme spolu 8 rokem.

Nechápejte mě zle, ani jeden bychom nepodvedli (prošli jsme si tím v předchozích vztazích a oba z povahy to nesnášíme), setkávám se díky zaměstnání s hodně lidmi a toto jsem nezažila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:35

@fialofka O tom to určitě nebylo, musel tam být jiný spouštěč. Protože takové řečičky mám za sebou i s partnerem, předchozím partnerem (kterého jsem ze srdce milovala atd) a i s kamarádama a prostě nikdy se toto nestalo. :roll:

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 18.11.18 18:36

ty nerozumíš jemu ani sobě asi, já nerozumím skoro ničemu z tvého zmateného příspěvku…pochy­buji, že on vlastně rozumí, co mu ty sděluješ…

asi moc slov, moc myšlenek .....a málo reality :nevim:

Russet
Extra třída :D 12275 příspěvků 18.11.18 18:42
@Anonymní píše:
Na začátku měsíce jsem někoho poznala přes net. Každý den jsme si psali. Každé ráno mi psal na dobré ráno, a večer na dobrou noc. Vyznal se, že jsem ho zaujala (zname roky se od vidění). Psali jsme si o běžných věcech.
Ve čtvrtek, minuly týden, se ráno poprvé neozval. Tak že jsem mu napsala, že končím, protože já mu nemůžu dát to co chce (něco končí a něco nového začíná, mi pořád tvrdil nevím, zda mu jde o vztah nebo jen postel, ví, že doma nám to neklape), nabídla jsem mu přátelství-přijal. Oponoval, že ne, že má zájem o přátelství, pak jsme se nějak chytli(přišla jsem si jak lovná zvěř pořád)…

A odpoledne ten den se sešli, náhodou, neplánovaně. Děkoval, že jsem byla skvělá, že to bylo prima a spontánní, popral mi dobrou noc a že mi vybral nějaké věci, které jsem chtěla ke studiu+smajlíka.

Druhý den, když jsem si vzkazu všimla, jsem mu napsala, cenu se směje?? Prý, má jen rád smích. Chtěl se sejít - já nemohla. Navrhl jiný den (víkend, taky nemohu) s tím, že teď je na mě co bude dál. Že on to řekl…
Od té doby nepsal dobrou noc/dobré ráno, ale kdykoli se ozvu ihned odpoví. Neřešila jsem to a neřeším, myslela jsem, že už dá pokoj.

Co mám dělat? Nehodlám nic měnit, ale nechci o něj přijít, jako člověk je fajn. Jde o to, že včera jsem mu napsala, že víkend by asi ideální (jak psal on) byl, ale můžu výhradně prozatím teď všední dny. Na to se neozval. A dnes ráno mi napsal „dobré ráno“, s tím, že je smutný, že je beze mě… Řeči jak pro nějakou nácku (což dávno nejsme, ani jeden). Bohužel mi udělal nepořádek v hlavě: něco jsem naznačila, ale pochopil to asi po svém(že asi mám zájem o něco víc). Nepořádek v hlavě je mnou myšlen, tak že mám erotické fantazie s ním…(neřekla jsem mu to ). A zase mě lamařil, že se musíme sejít. Což jsem odkývala, ale nevím kdy…

Upozorňuji!!!Jsem zadaná, nehodlám na tom nic měnit, nabídla jsem mu přátelství. Ale bohužel mi nějak vězí v hlavě, protože nám doma roky neklape intimní život - spíš jsme výborní přátelé, zamilovanost už dávno není, svatba není, děti nejsou-partner o celé záležitosti týkající se jeho ví…Ani jeden se nechceme rozcházet, on si nedokáže představit život beze mě, miluje mě a já, když jsme od sebe, tak se stýská i mě.

Přijdu si jak padlá na hlavu, protože se setkávám s mnoha lidmi a po rokách cítím zas… Být žena. Nadrženost, když to řeknu narovinu. Přitom on mi jako chlap nic neříká, naopak. Ale v posteli si představuji jeho. Jsem padlá na hlavu, úchyl? Připadám si jak puberťačka…Nechápu co se stalo :,( A je mi do breku ze všeho :,( :( Hlavně ze sebe.

Asi se madam zamilovala… Já bych teda roky netrávila s někým, s kým nespím. Bez budoucnosti.

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 18.11.18 18:44
@Anonymní píše:
@KarotkaGreen Ano, roky braní Ha udělaly svoje, partner přibral. HA vysazena - nic se nezlepšilo, partner sportuje, dost, ale břicho stále je. A prostě nepřitahuje mě, zamilovanost není… Rozumíme si jinak dobře, nehádáme si, vyjdeme si vstříc, máme se rádi, on mě miluje, stýská se nám po sobě, líbím se mu apod. Prostě tohle, tak je :,( Až teď zase cítím vzrušení a je mi ze sebe na jedné straně na nic :( Jsme spolu 8 rokem.Nechápejte mě zle, ani jeden bychom nepodvedli (prošli jsme si tím v předchozích vztazích a oba z povahy to nesnášíme), setkávám se díky zaměstnání s hodně lidmi a toto jsem nezažila.

partner přibral po braní HA? Pak ji vysadil, ale stále nezhubnul…? :lol:

Jo jo, není pekáč buchet na břiše, není láska :? Však se taky dočkáš…taky tě jednou někdo přestane milovat, protože budeš mít strie na břiše po dětech, nebo vrásky kolem očí…a bude o tobě říkat „no jo, patlá na sebe krémy, ale nepomáhá to a prostě už mě s těma vráskama nepřitahuje“ ;-)

Dája999
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 18.11.18 18:45

Kolik je vám let ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:46

@Russet Ne, nezamilovala, v reálu mi nic neříká, nijak. A budˇbez obav, když chceš házet špínu nejdřív si zjisti pravdu, před lety jsem odejít chtěla…Já ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:49

@vulpes Holky, chápu, že někdy máme každý špatnou náladu nebo škodolibý den, ale buďte tak laskavé a nenavážejte se. Tady nejde o pekáč buchet, jde o to, že když jsme se poznali partner měl normální postavu, a já nebyla zamilovaná, měla jsem"jen" hodně ráda,a přesto jsem se rozhodla s ním zůstat, on miloval a miluje, teď má břicho, na 170 cm má 90 kg :zed: Sportujeme, spolu, on víc a stejně… Nejde to dolů, má sedavé zaměstnání. A já rozhodně nejsem modelka, která si potrpí na kosmetice apod - ani je nepoužívám a vypadám mladší. Prostě normální žena, holka. Jinak mě je 30 a jemu 40 let.

KarotkaGreen
Kecalka 225 příspěvků 18.11.18 18:51
@Anonymní píše:
@Russet Ne, nezamilovala, v reálu mi nic neříká, nijak. A budˇbez obav, když chceš házet špínu nejdřív si zjisti pravdu, před lety jsem odejít chtěla…Já ano.

Takže s partnerem je láska spíš platonicka? A ten kamarád přitahuje? :think: tak to bylo myšleno?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:53

@KarotkaGreen Ne, partnera mám hodně ráda, nikdy to nebyla zamilovanost, nebo miluji tě. A kamarád mi naopak nic neříká, reálně ne, spíš odpuzuje jako chlap, jako člověk mě zajímá rozumíme si. A pak ty fantazie-nechápu to

Russet
Extra třída :D 12275 příspěvků 18.11.18 18:54
@Anonymní píše:
@Russet Ne, nezamilovala, v reálu mi nic neříká, nijak. A budˇbez obav, když chceš házet špínu nejdřív si zjisti pravdu, před lety jsem odejít chtěla…Já ano.

Házet špínu? :lol: Urovnej si to doma a pak napiš. Já bych řekla, že před pár dny už jsi sem psala.a asi ses nedozvěděla nic přínosného. Tak to zkoušíš jinak. Proč jsi neodešla a nenechala ho, ať si najde jinou, která nebude psát jinému chlapovi a představovat si ho při sexu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 18:59

Holky dobrou, jdeme s polovičkou k filmu. Podívám se na reakce zítra...... Mám hlavu v pejru :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >