Jablečný ocet a zkušenosti s ním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 11:31
Jablečný ocet a zkušenosti s ním

Ahoj holky, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s jablecnym octem a hubnutím po něm? Případně po jak dlouhé době se dostaví výsledky? Dávám si 1 PL do 3 deci vody od včerejška, tak jsme zvědavá. Mám problém s váhou, ačkoliv cvičím a cvičím už dlouhou dobu, tak váha nejde dolů. Pomůže mi snad jen když jsem nejedla. Předem dekuji :kytka:

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20142 příspěvků 21.03.18 11:37

A co jinak jíš? Nějaký příklad jídelníčku. Žádný ocet tě nespasí, možná ti třeba pomůže s trávením, ale to je tak vše.

brumi
Kelišová 6617 příspěvků 21.03.18 12:34

Ohledně hubnutí teda že by sám od sebe pomohl to určo ne-e, je třeba upravit celý jídelníček, jen pomůže s trávením a jinak je dobrý jako lék v ústní dutině

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 21.03.18 13:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s jablecnym octem a hubnutím po něm? Případně po jak dlouhé době se dostaví výsledky? Dávám si 1 PL do 3 deci vody od včerejška, tak jsme zvědavá. Mám problém s váhou, ačkoliv cvičím a cvičím už dlouhou dobu, tak váha nejde dolů. Pomůže mi snad jen když jsem nejedla. Předem dekuji :kytka:

hubnutí není o octu, ale o jídelníčku :think:

anbee
Povídálka 46 příspěvků 21.03.18 16:11

Souhlasím, jen ocet tomu nepomůže. Je potřeba udržet zdravý životní styl a zapojit do jídelníčku i ovoce na spalování, např. ananas, nebo grapefruit.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34141 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 07:46

Konzumace jablečného octa je určitě prospěšná, napomáhá trávení. Nějaký zázračný efekt ale nečekej. A chutná ti to jen s vodou? Nebylo by lepší ho jednoduše používat jako zálivku na saláty?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >