Jablečný ocet při těhotenské cukrovce

1
9.9.20 16:31

Jablečný ocet při těhotenské cukrovce

Ahoj všichni, mám prosím otázku… Jsem ve 33tt a mám těhotenskou cukrovku. Chtěla jsem se zeptat, jestli je pro mě dobrý jablečný ocet - četla jsem, že snižuje cukr u diabetu, ale nikde nemůžu dohledat, že pomůže také při těhotenské cukrovce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13746
9.9.20 16:41

@anonym260 Pri těhotenské cukrovce mas byt na dietě, pokud to nestačí tak léky, proc by sis cukr snižovala takhle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15641
9.9.20 16:50

Vim o lidech, co to na LC „uzivaji“. Vyzkouseno nemam. Ale rekla bych, ze tim nic nezkazis. Jen si zjisti kolik a kdy (pred jidlem??).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27716
9.9.20 17:18
@anonym260 píše:
Ahoj všichni, mám prosím otázku… Jsem ve 33tt a mám těhotenskou cukrovku. Chtěla jsem se zeptat, jestli je pro mě dobrý jablečný ocet - četla jsem, že snižuje cukr u diabetu, ale nikde nemůžu dohledat, že pomůže také při těhotenské cukrovce.
Čistá voda a strava s menším množstvím sacharidů bude lepší volba. A pohyb. Jestli nejsi na rizikovce.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
9.9.20 17:26

Nevidím důvod, proč by to mělo vadit (teda pokud ti po něm nebude zle od žaludku), nad vodou s citronem by se asi nikdo nepozastvil a to je v podstatě to samé. Jen bych úplně nevěřila v zázračné působení. Ale jako doplněk dietního a pohybového režimu, proč ne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14269
9.9.20 19:46

Teda při těhotenské cukrovce jsem žádné takové pokusy nedělala. Držela jsem dietu a vše bylo OK. Pokud myslíš, že si dáš decku jablečného octa a pak sníš tabulku čokolády a vše bude v pořádku, tak takhle to fakt fungovat nebude ;-) Možná jako doplněk k dietě pro tvůj dobrý pocit to bude OK. Ale primární je důsledné dodržování diety. Pokud to nebude stačit, musí se s doktorem žešit další medikace, případně inzulín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama