Jablka v září z Nového Zélandu

7916
4.9.21 11:28

Jablka v září z Nového Zélandu

Včera jsem byla po dlouhé době nakoupit v Lidlu. A všimla jsem si, že mají jablka z Nového Zélandu za 70,–. V září v sezoně. Co vy na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22375
4.9.21 11:42

Je to pošahaný, nekupuju to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7916
4.9.21 11:54

@Janli mě teda baví, jak mají celkem často akce regionální potraviny, staví si eko prodejny a pak do těch eko prodejen lupnou jablka, která přeplula půlku světa. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
4.9.21 11:57

Kdyby jen jablka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
4.9.21 12:21

Jj…je divný v září na jižní Moravě kupovat hroznový víno z Indie :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7564
4.9.21 12:23

Že fakt nechápu proč vozí jablka u Nového Zélandu a jak to někdo může kupovat když v ČR teď bude tolik výborných jablek ty dovezené ze Zélandu fakt nebudou lepší než cerstve z „domova“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
4.9.21 12:27

No myslím, že nákupčí zůstane bez kvartálních bonusů.
A nebo možná ne, viděla jsem totéž i v Albertu, tak třeba to bude hit a ne shit.

Krásný příklad toho, že ty různé regio- a eko-friendly propagační pindy jsou jen plácání bez reálného významu, ale to se týká i ostatních řetězců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
4.9.21 12:40

Já v Lidlu koupila brambory z Austrálie za 80,– dvě a půl kila :pocitac:
Potřebovali jsme brambory, brala jsem nákup a doma si toho pak všimla na účtence :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317
4.9.21 12:47

Jo, a já dnes viděla v Tescu banány za 12 korun kilo (úplně normální, ne že by byly kousek před zkažením nebo něco podobného). Ta politika nákupu zboží a tvorby ceny u řetězců je fakt chorá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
4.9.21 13:03

A nejvtipnější je, když cca 7 km od supermarketu probíhá samosběr jablek za 10 Kč/kg :roll: Bych tam nahnala ty manažery s bedýnkama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
4.9.21 18:25

Jo holky, jablka z Čech jsou v obchodech až za 2 roky po sklizni. Nekecám… Musí se povalet chvilku ve skladech, pořádně naprat různou chemií a pak az můžou na pult. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat