Jablotron - matrace Baby pro miminko

32
6.10.20 16:38

Jablotron - matrace Baby pro miminko

Ahoj,

máte prosím někdo zkušenost se základní matrací Baby, kterou prodává firma Jablotron jako údajně kvalitní matraci kompatibilní s monitorem dechu Nanny?
Objednala jsem ji, protože mě přesvědčily dvě kladné recenze a především deklarovaná správná funkčnost monitoru s touto matrací, zmiňována na oficiálních stránkách výrobce.

Jenomže dnes matrace dorazila a přijde mi jako ten nejlevnější kus molitanu za dvě, tři stovky, tenká a poměrně měkká. :? Ještě jsem ji pořádně nerozbalila, ale pohmatem přes fólii je spíše měkká a váhově je opravdu lehká..Zvažuju vrácení..

Stála 990 Kč, v nabídce mají ještě prémiovou matraci za dvojnásobnou cenu, přijde mi, že i za tu tisíci korunu by člověk sehnal něco lepšího.

Je fakt, že je miminko lehké a ve finále bude později i během dne trávit čas např. na hrací podložce, v kočárku… ale plánovala jsem matraci využít určitě dva roky..Teď nevím, jestli bude pro vývoj páteře to pravé a nebo zda raději nezainvestovat, případně ji třeba využívat jen první rok s monitorem a poté přejít na nějakou kvalitnější..

Opravdu Nanny funguje bez falešných poplachů i s kteroukoli jinou matrací do 12 cm? Myslíte, že se jedná jen o taktiku prodejce?

Děkuju za případné zkušenosti
Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1826
6.10.20 16:40

S touto matrací nemám zkušenost. Ale postýlku i matraci mám z IKEA a monitor funguje perfektně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama