Jáchym, nebo Jonáš? Jak jim říkat?

8.5.17 19:13

Jáchym nebo Jonáš? Jak jim říkat?

Ahojky holky, vybíráme jméno pro kluka a strašně se nám líbí jména Jáchym a Jonáš. Máme už syna Mikuláše a nemůže se rozhodnout jaký jméno vybrat. Který jméno se vám líbí více? A jak jinak jim říkat než Jáchymku a Jonášku? :):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
8.5.17 19:16

Jonáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.5.17 19:17

Jáchyme a Jonáši ;)
mi se nelíbí ani jedno, ale ani Mikuláš… :))

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.17 19:17

@pavla55 my máme Jáchyma a říkáme Jáchyme, Jáchymku, Jájo, Jášo, Jájiku, Jášiku, Jáchulko, Jájulko, Jášulko, Jášulo, Jáji a Jáši.
Kamarádka má Jonáše a tomu říkají Jonáši, Jonášku, Jóňo, Joňulo, Joňine, Joňku, Joňulko.

• Nahlásit
  • Citovat
910
8.5.17 19:20

Mám Jonáše i Mikulášem.
Jáchym je manžel :-) Říkáme Jony, Jodno, Jonulo, Jonýsku, Jone, Jondys, Jonatáne.
Jáchym - Jášo, Jáchy, Jáchymku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32903
8.5.17 19:21

Tak k Mikuláši se hodí Jonáš.. říkala bych mu Jonny ( džony ), Jonne ( džone ) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21812
8.5.17 19:21

Z těchto dvou Jonáš. jde i lépe k Mikulášovi. říkala bych mu Jonášku, Jony…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15659
8.5.17 19:25

Jáchym je moje :srdce: záležitost, to jméno se mi velmi líbí.
Jonáš taky není špatné, ale mně to evokuje trochu jméno pro psa, ani nevím proč. :nevim:
Oblibu jména Mikuláš jsem nepochopila a ani se mi nelíbí, ale docela se mi líbí Michael. Vím, Mikuláše máte doma. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
8.5.17 19:32
@pavla55 píše:
Ahojky holky, vybíráme jméno pro kluka a strašně se nám líbí jména Jáchym a Jonáš. Máme už syna Mikuláše a nemůže se rozhodnout jaký jméno vybrat. Který jméno se vám líbí více? A jak jinak jim říkat než Jáchymku a Jonášku? :):)

Jáša a Jony…takhle říkáme u nás

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13670
8.5.17 19:36

K Mikulášovi určitě Jonáš, říkala bych u Jonášku, Jony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 19:39

Mě se víc líbí Jáchym, protože oslovení Jáchyme mi zní fakt dobře, Jonáši už tolik ne… Ale je to na vás…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.17 19:51

Mám doma oba :srdce:
Jonáš: Jonáši, Jonášku, Jony, Jonýsku, někdy Jájo
Jáchym: Jáchyme, Jáchymku, Jášo, Jášulko, někdy Jájo
Když zavolám Jájo, přiběhnou oba :mrgreen: A někdy s nimi i dcerka Danielka, které říkáme Dájo :mrgreen:
.
K vám určitě Jonáše :kytka:
.
anonym - jména dětí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.17 19:51

Máme Jonáše.
Ríkame mu Jonášku, Jony (to asi nejvíc), Jonda (když byl menší).

• Nahlásit
  • Citovat
10638
8.5.17 19:58

Osobně se mi víc líbí Jáchym, ale Mikuláš a Jonáš zní super ;) Jáchyma jsem původně chtěla já, ale za prvé mi to doma neprošlo (chlapovi se to nelíbilo) a za druhé jsem sama moc nevěděla jak bych ho oslovovala kromě základního tvaru. No a jinak náš známý se jmenuje Jonáš a říkají mu Jony ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
8.5.17 20:05

K Mikulášovi Jonáš. i se mi to jméno líbí trochu víc. jako můj favorit není ani jedno, ale zase ani jedno není nějak špatný, takový normální, celkem fajn jména.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama