Jací jsou muži Slováci ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 10:04
Jací jsou muži Slováci ?

Ahoj holky.jaci jsou podle vás partneři Slováci? jsou pozornejsi k ženám než Češi? Jednoho Slováka mam za muže a je to opravdu pozorný chlap.je ale docela vybusny.tak mě zajímá vy které jste měli Slováka tak jací byli?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 13.05.19 10:08

Stejní jako češi tam moc rozdíl nebude :mrgreen:

Marcam
Kelišová 5102 příspěvků 13.05.19 10:10

Řekla bych trošku temperamentnější než Češi, také bývají žárliví

Rive
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 13.05.19 10:17

Podle toho z kama…někde od hranic s náma bych moc rozdílů nehledala, ale takový východňár…to už bude výbušnější povaha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 10:19

@Rive přesně tak bardejov -takze vychodnar.mam bobky z jeho rodiny jedu se tam představit 8o nevim co čekat

Bábrdl
Generální žvanilka 23633 příspěvků 13.05.19 10:23

Ti z Bratislavy podobní jako Pražáci, ti ze západu Slovenska stejní jako Moraváci a ti z východu horkokrevní, takoví češi šmrncnutí Maďarama a Romama.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4476 příspěvků 13.05.19 10:33

Já jich zas tolik neznám, ale všichni, u kterých vím, jak to doma chodi(lo), byli až chorobně žárliví, lakomci a hooodně egoističtí. Ale z toho se moc vyvodit nedá, to je i velké procento českých mužů v ČR a přece nejsou všichni stejní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 10:41

Já měla z Bratislavy, byl trochu víc výbušný a takový zhýčkaný rodiči. Ale co se týče zamilovanosti a oddanosti 100 procent.

beruska9
Extra třída :D 11084 příspěvků 13.05.19 10:44

@Bábrdl : heh ja jsem z vychodu Slovenska a docela jsem se zasmala :lol: No jak kteri, jsou I takovi, moje rodina zrovna moc ne, ale my jsme Slovaci smrcnuti Moravakama a Rusinama, tak mozna proto :lol:

Lalelale
Závislačka 4469 příspěvků 13.05.19 10:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky.jaci jsou podle vás partneři Slováci? jsou pozornejsi k ženám než Češi? Jednoho Slováka mam za muže a je to opravdu pozorný chlap.je ale docela vybusny.tak mě zajímá vy které jste měli Slováka tak jací byli?

Stejně jako Češi jsou každý úplně jiný :roll: jeden je blbec, druhý ženu nosí na rukou, záleží, koho potkáš

Rive
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 13.05.19 10:47
@Anonymní píše:
@Rive přesně tak bardejov -takze vychodnar.mam bobky z jeho rodiny jedu se tam představit 8o nevim co čekat

To se neboj, oni jsou zase takoví sice rázní, ale srdce na dlani, otevření.
Děda byl východňár a užasnějšího chlapa, co by pro rodinu dýchal, jsem nepoznala.

Térouš
Echt Kelišová 8624 příspěvků 13.05.19 10:50

Tak já mám třeba vychodnara za muze, jsme spolu 11 let. Mohu říci, že je to velmi pozorný táta i manžel. Vybusna povaha jsem u nás já stredoceska :lol:. Vse je o výchově, oba rodiče má VŠ vzdělané. Máme krásný manželství. Nicméně, když tam přijedeš, my konkrétně Snina, je to jiný svět. Hodně věřících, mentalita malomesta, pomluvy, vylezes z auta a čumí na tebe celej blok :lol:. Starší strašně dbaji, co si kdo mysli. Ještě mi vadí špatný vztah ke zvířatům, psi na řetězu běžná věc, zabíjení chráněných živočichů atd. Taková jednoduchost. Jediné, co na manželovi vlivem odlehlé oblasti pozoruji, je trochu nevkus a nepochopení pro některé oblasti hygieny, např mezizubní kartáčky, parfém atd

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 13.05.19 10:52

Co znám v okolí Slováky tak většina je fajn, hodně pro rodinu. Akorát na práci jsou hrozně líní :lol:

Annabela11
Závislačka 3650 příspěvků 13.05.19 11:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky.jaci jsou podle vás partneři Slováci? jsou pozornejsi k ženám než Češi? Jednoho Slováka mam za muže a je to opravdu pozorný chlap.je ale docela vybusny.tak mě zajímá vy které jste měli Slováka tak jací byli?

Nevim jaci jsou parteri ale co jsem slysela tak pry nejsou zrovna čistotni :nevim: pry smrdi. Nevim co je na tom pravdy ale slysela jsem to…

beruska9
Extra třída :D 11084 příspěvků 13.05.19 11:08

Ono jakakoliv generalizace je vzdy slozita, ale obecne jsou Slovaci ve srovnani s Cechy tradicnejsi, kolektivnejsi, vic rodinne a nabozensky zalozeni, zejmena pokud vemes treba Prahu ve srovnani s vesnici na vychode. Ale samozrejme to neznamena, ze tyhle charakteristiky budou platit pro kazdeho.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama