Jack Hlívák s rakytníkem pro 2letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klanel
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 06.12.17 07:51
Jack Hlívák s rakytníkem pro 2letou

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli se tu některá nevyznáte v těch přípravcích na podporu imunity. Dcera dostala k narozeninám Jack Hlívák s rakytníkem, ale píšou tam, že je to pro děti od 3 let, dceři je 27 měsíců a začíná jí rýma, tak jsem zvažovala, že bych jí ho už dala. Myslíte, že to vadí?
 Díky

Reakce:
Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 06.12.17 08:29

Já dávám 2,5letemu. Jde o to, jestli by to mala uměla rozkousat. Je to jako jojo bonbóny. My máme Rakytnicek

Klanel
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 06.12.17 08:47

@Mallorka tyhle jsou prave tvrde na cucani, ale mala basti i tvrde bonbonky

Zireael
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 06.12.17 09:07

Mě přímo doktor říkal, že je to kvůli té formě, že jsou to cucavé bonbony. Pokud je malá zvládá, tak jí ho klidně můžeš dát. ;)

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 06.12.17 09:35

@Klanel Náš by cucavy nezvládl, tak bych se bala. Ten zelatinovy mu chutná. Nebo ho rozdrtte na lzicku do jogurtu. Nevím, jestli je to Rakytnickem, ale malej (zaklepavam) zatím nemarodil a to my s manzelem jsme nachlazení byli. Chodíme í do kolektivu do kroužku a ok. Takže budu dávat dal + sem tam kapnu vigantol. Davam hodne mrkev, papriku a mandarinky mu taky chutnaji

Klanel
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 06.12.17 21:41

@Mallorka mala to zvlada, chvili cuca a pak rozkouse no… Jinak ovoce zeleninu se taky snazim, ale neni to zadna hitparáda

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >