Jack Hlívák s rakytníkem pro 2letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klanel
Kecalka 310 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 07:51
Jack Hlívák s rakytníkem pro 2letou

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli se tu některá nevyznáte v těch přípravcích na podporu imunity. Dcera dostala k narozeninám Jack Hlívák s rakytníkem, ale píšou tam, že je to pro děti od 3 let, dceři je 27 měsíců a začíná jí rýma, tak jsem zvažovala, že bych jí ho už dala. Myslíte, že to vadí?
 Díky

Reklama

Reakce:

Mallorka
Závislačka 2949 příspěvků 06.12.17 08:29

Já dávám 2,5letemu. Jde o to, jestli by to mala uměla rozkousat. Je to jako jojo bonbóny. My máme Rakytnicek

Klanel
Kecalka 310 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 08:47

@Mallorka tyhle jsou prave tvrde na cucani, ale mala basti i tvrde bonbonky

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 06.12.17 09:07

Mě přímo doktor říkal, že je to kvůli té formě, že jsou to cucavé bonbony. Pokud je malá zvládá, tak jí ho klidně můžeš dát. ;)

Mallorka
Závislačka 2949 příspěvků 06.12.17 09:35

@Klanel Náš by cucavy nezvládl, tak bych se bala. Ten zelatinovy mu chutná. Nebo ho rozdrtte na lzicku do jogurtu. Nevím, jestli je to Rakytnickem, ale malej (zaklepavam) zatím nemarodil a to my s manzelem jsme nachlazení byli. Chodíme í do kolektivu do kroužku a ok. Takže budu dávat dal + sem tam kapnu vigantol. Davam hodne mrkev, papriku a mandarinky mu taky chutnaji

Klanel
Kecalka 310 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 21:41

@Mallorka mala to zvlada, chvili cuca a pak rozkouse no… Jinak ovoce zeleninu se taky snazim, ale neni to zadna hitparáda

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama