Jak a čím řešite zápach z cigaret?

14.4.17 20:51

Jak a cim řešite zápach z cigaret?

Dobrý večer, mela bych otázku.
Jak řešite doma zápach z cigaret v místnosti? Sousedé kouří na balkóně, a kouř nám jde jak do obývaku tak i do loznice. Domluva s nimi není možná.
Nechci se kvůli kurakum stěhovat jinam a omezovat se v zavírání oken. Nekurak ma taky svá práva.
Jak řešite v bytovkach abyste neměli kouř v byte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

16784
14.4.17 20:56

Nejde to vyřešit. Kolikrát musíme i v největším vedru zavřít okna, protože se to nedá vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2434
14.4.17 21:03

@Janiiska a taky proto jsem ráda, že jsem se odstěhovala. S tímhle byl neustálý problém. Zavírala jsem okna i v létě. A nám sel do bytu smrad z cigaret i digestoří, to zase jiný soused hulil pod ní…ještě že jsem už pryč. Řešit se to prostě nedá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 21:09

@Gábííí ne každý ma na jiné bydlení, kvůli kurakum. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 21:19

A to kouri na balkone cely den nebo jen kdyz jsou doma si daji 2-3 ciga… pockat a vyvetrat pak, nic jinyho nezbyva, delam to samy, nez abych si stezovala, to by mi pak mohli taky nadavt ze treba dite dupe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 21:21
@AndelaCerna píše:
A to kouri na balkone cely den nebo jen kdyz jsou doma si daji 2-3 ciga… pockat a vyvetrat pak, nic jinyho nezbyva, delam to samy, nez abych si stezovala, to by mi pak mohli taky nadavt ze treba dite dupe…

Oni jsou doma i cely den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
14.4.17 21:34

Jako kuřačka ti řeknu, že to ničím nevyřešíš, já bych si kvůli tomu doma nezapálila, zkusila jsem to jednou a pak jsem větrala několik dní. Buď neotvírat okna, přestěhovat se nebo si zvyknout :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 21:57
@Liliana08 píše:
Jako kuřačka ti řeknu, že to ničím nevyřešíš, já bych si kvůli tomu doma nezapálila, zkusila jsem to jednou a pak jsem větrala několik dní. Buď neotvírat okna, přestěhovat se nebo si zvyknout :nevim:

Nějak se ta situace s vama kurakama musí vyřešit, není možné, abyste s vašim smradenim, obtěžovali nekuraky. Kvůli vašemu kouření si nekurak nemůže otevřít okno? At se přestěhuje ten, kdo obtěžuje ostatni.Kur si doma-zvykni si :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
14.4.17 22:01
@Janiiska píše:
Nějak se ta situace s vama kurakama musí vyřešit, není možné, abyste s vašim smradenim, obtěžovali nekuraky. Kvůli vašemu kouření si nekurak nemůže otevřít okno? At se přestěhuje ten, kdo obtěžuje ostatni.Kur si doma-zvykni si :nevim:

Trošku se zklidni, já nekouřím ani na balkoně - v rámci zachování dobrých sousedních vztahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 22:04
@Liliana08 píše:
Trošku se zklidni, já nekouřím ani na balkoně - v rámci zachování dobrých sousedních vztahů.

Takhle ohleduplni by měli bejt vsichni :palec: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
14.4.17 22:05

@Janiiska To souhlasím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 22:06
@Liliana08 píše:
@Janiiska To souhlasím :)

:) a byli by všichni spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
14.4.17 22:16

@Janiiska
Je mne Vás velmi líto. Tohle jsme také řešili. Museli jsme se odstěhovat. Prostě prodat byt a odstěhovat :(
Měli jsme dokonce klimatizaci (investice cca. 26 tisíc x 2), ale to okno si třeba v noci člověk otevřít chce a spát s klimou přes léto moc nejde…
Jinak to byl úplně stejný případ, oni pod náma pořád i v noci na balkóně s cigárkem a domluva žádná… Kdyby aspoň v noci dali pokoj a nic. Ach jo. Nerada na to vzpomínám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2434
14.4.17 22:37

@Janiiska ale já jsem nenapsala odstěhujte se… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 22:40

@Gábííí vsak jsem taky nenapsala, ze mi radite abychom se odstehovali :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama