Jak a čím vyčistit troubu

1083
24.10.08 13:30

Jak a čím vyčistit troubu

Ahoj, dejte pár tipů čím dobře vyčistit troubu :?: , díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

253
24.10.08 13:47

Ahojky, mě se osvědčil jedině Cif cream.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
24.10.08 14:27

Ahoj kedysi dávno sme mali čistič na trouby od Amwai.Bol suprovy.Špina šla dole ako maslo.Ale bol drahy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
24.10.08 18:14

Já postříkám Kronstarem, zavřu a tak za hodinu za dvě umeju. Jde to snadno.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23871
24.10.08 19:28

Pužívám MrMuscle na trouby a jde to tím krásně. Nastříká se a nechá se min 30 min působit, ne celou noc!!! Pak se to setře a umyje. A není ani drahý, myslím kolem stovky. Jsem s ním spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
24.10.08 19:29

Před čištění v troubě nechám vyvařit hrnek vody. Zvlhčí se špína a jde lépe dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
25.10.08 13:16
makina píše:
Před čištění v troubě nechám vyvařit hrnek vody. Zvlhčí se špína a jde lépe dolů.

Tak v mikrolnce tohle praktikuju taky, ale v klasické troubě ( o kterou tu jde) si to nedovedu představit … když se mi voda bude vařit, trouba bude rozpálená jak 5tikoruna, a než vystydne, tak to co zvlhlo zas zaschne … nebo ne???

• Nahlásit
  • Citovat
15326
25.10.08 13:55

Dám termostat na 50 stupňů, vřelou vodu, ať se rychle tvoří pára, takže rozpálená určitě není, když otevřu dvířka, docela rychle ochládne. Mě to zase naopak nenapadlo praktikovat v mikrovlnce :oops: . Už budu :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.08 19:37

Ahoj všichni,
tak já používám od Eurona by Černý(přípravky se dají koupit jen od prodejců viz. www.euronabycerny.com )přípravek na čištění trub a grilů. Je super!!! Nastříkáš, necháš působit a setřeš. Čistím tím i zakouřené sklo u krbu a je to jak v reklamách, setřu a je čisto. Myslím si ale, že pokud se ti něco v troubě připeče na povrch a hned to nevyčistíš, necháš několikrát přepálit dalším pečením, tak to z toho už nedostaneš :twisted: Radím tedy, hned umýt. Michala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
17.11.08 00:15

Ahoj holky. Mám taky ten sprej od Eurony a je fakt bezvadnej. Mě se na tom líbí to, že je to eská firma, že má ekologicky šetrné přípravky, takže se pak v kuchyni nebojím vařit. A stačí ho jen troška a NEMUSÍ SE NIC DRHNOUT!!!!! Hurááááá!!!! Normálně nastříkat, nechat a otřít. :lol: A není to drahé. 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
27.6.09 16:16

http://www.ku-z-el.cz/…o-500ml.html -používám tohle, a jsem s tím naprosto spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
28.6.09 21:24

cauky

pouzivam cif na kuchyne nebo klasicky cif a v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9216
5.7.09 09:43

ahoj, na troubu jsem zkusila kde co , musim souhlasit s holkama co chválí čistič od eurony.v životě bych nevěřila že to funguje.Akorát se to musí nechat aspoň 30 minut působit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.10 20:10
andela píše:
makina píše:
Tak v mikrolnce tohle praktikuju taky, ale v klasické troubě ( o kterou tu jde) si to nedovedu představit … když se mi voda bude vařit, trouba bude rozpálená jak 5tikoruna, a než vystydne, tak to co zvlhlo zas zaschne … nebo ne???

no ja mam novou troubu, kde je primo takove tlacitko cisteni trouby - dam do trouby plech s vodou, zapnu to tlacitko a teplotu na 50°. Necham asi pul hodky a hned do toho jdu (do cisteni) - ono 50°neni zas tak moc…davam si bacha a zatim jsem se nepopalila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
23.5.12 15:13

Holky, nemáte někdo typ jak obnovit plech na pečení, kterej je od pečení flekatej, připálenej apod?Můžu taky nějakým takovým přípravkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama