Jak často perete podprsenku?

380
17.12.19 12:17

Jak a jak často "perete" podprsenku, abyste ji nepoškodily

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o vaše názory, informace. Jak a jak často „perete“ podprsenky, abyste je nepoškodily. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22981
17.12.19 12:26

Já jednu peru tipla bych po týdnu nošení. Ale často mám vytahaných víc - podle barvy oblečení a peru podle „citu“. Nekupuju nic extrémně luxusního, ale ani levné nekvalitní. Mám specifická prsa a potřebuji kvalitní pevnou podprsenku - nemůžu mít a ni si nepotrpím na průsvitné krajky atd. Peru normálně v pračce v takovém to ochranném pytlíku a vydrží mi dlouho pěkné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5334
17.12.19 12:32

@Radkar1 jsem barbar. Podprsenku peru cca po 3 dnech nošení a úplně normálně a ostatním prádlem dle barvy. Mám všechny značky Victoria's Secret a vypadají i po několika letech úplně v pohodě. Teď jsem si kvůli těhotenství koupila obyčejnou v New Yorker a po 4 vypranich je prakticky na odpis. Takže za mě záleží na kvalitě podprsenky a taky na množství. Když budu své podprsenky prát pořád dokola tak budou po půl roce na odpis i ty za 2 tisíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7332
17.12.19 12:35

Po 3 dnech a samostatne v pracce na kratky program, dam min zdimani a nebo na program rucni prani

Příspěvek upraven 17.12.19 v 12:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
17.12.19 12:36

Podprsenku nosím dva maximálně tři dny, peru s jemným prádlem v ochranných košíčcích. Nové pradlo kupuji cca dvakrát ročně a vyřazuji tak po roce, roce a půl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5956
17.12.19 12:36

Mám pár drahých kousků nad 2 tis a ty peru jen v ruce když je potřeba jinak standartní kusy s prádlem na 40 jednou týděně a sportovní vždy po cvičení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7332
17.12.19 12:41

A vydrzi mi krasne dlouho pekne, na odpis rozhodne nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30230
17.12.19 12:45
@Radkar1 píše:
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o vaše názory, informace. Jak a jak často „perete“ podprsenky, abyste je nepoškodily. Děkuji.

Tak po třech dnech normálně v pračce se světlým prádlem. Žádný ochranný košíček a jemný program. Když už vypadá opraně, nosím spíš doma a pak vyhazuju. Nemám drahé kusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 12:58

Mám prsa velikosti 70G a sehnat levnou podprsenku se fakt nedá, cena nejde pod 1500 Kč. Mám vždy max 2,které střídám. Peru jedině v ruce jelenem a kartáčkem. A určitě ne po týdnu, ale po několika. Asi jsem podle některých prase, ale mám své podprdy rada a vím co mě energie a práce trvá koupit padnoucí podprsenku, takže bych je 2× týdně do pračky nedávala. Samozřejmě je to jiné v létě a teď v zimě. Navíc jsem na rodičáku a doma chodím bez nebo jen v bolerku tak zas tak opouzivana a troufám si říct, že i propocena není. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
111
17.12.19 13:03
@Anonymní píše:
Mám prsa velikosti 70G a sehnat levnou podprsenku se fakt nedá, cena nejde pod 1500 Kč. Mám vždy max 2,které střídám. Peru jedině v ruce jelenem a kartáčkem. A určitě ne po týdnu, ale po několika. Asi jsem podle některých prase, ale mám své podprdy rada a vím co mě energie a práce trvá koupit padnoucí podprsenku, takže bych je 2× týdně do pračky nedávala. Samozřejmě je to jiné v létě a teď v zimě. Navíc jsem na rodičáku a doma chodím bez nebo jen v bolerku tak zas tak opouzivana a troufám si říct, že i propocena není. :andel:

Uff. Tak to musí byt soda to tvoje pradlo. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 13:07

Asi jsem tu za prase, ale podprsenky peru tak 1× za dva týdny. V létě, když se hodně potím, tak 1× týdně. Kupuji v Tezenis.

• Citovat
  • Nahlásit
22981
17.12.19 13:07
@Della Street píše:
Uff. Tak to musí byt soda to tvoje pradlo. 8o

To je otázka, každý máme jiný práh potivosti. A to, že se dneska nosí věci jeden den a hned se perou, považuju za plýtvání. Jakože si denně vezmu čisté ponožky a kalhotky, to ano. Ale tričko nosím více dní, rifle tak týden a domácí oblečení taky týden (učím to i děti).
Podprsenku dávám do prádla po cca týdnu, v létě asi častěji. A určitě nejsem prase, nesmrdím - to vím, toto si s manželem říkáme narovinu. Ne vždy se člověk objektivně cítí a někdy je tričko propocené po jednom dni, někdy po třech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
17.12.19 13:08

Peru na 40st s normalnim pradlem po asi 10 nosenich. Ale od podzimu do jara nosim podprdu minimalne, max kdyz vim, ze si budu nekde sundavat bundu. Kupuju obyc hladky vyztuzeny v New Yorkeru, mam nenarocny kuzlata :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
17.12.19 13:10

Já mám hodně kousků, které různě točím, většinou po měsíci všechno hodím do umyvadla a v ruce vyperu s jemným mýdlem. Pokud nějakou nosím víc, tak ji peru dříve. Nevím proč, mám blok to hodit do pračky, aby se mi nezničily. Nekupuji si zrovna levné, tak si na ně dávám pozor… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
17.12.19 13:12

Asi jsem taky prase, kdyz peru podprsenku jednou za 2 tydny. V lete po tydnu. V ochrannem obalu s normalnim pradlem. Mam jen dve drahe, takze nemuzu menit tak casto. Ale ani nepotrebuji

Triko take neperu po jednom noseni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat