Jak a kam jste investovali větší částku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 15:08
Jak a kam jste investovali větší částku?

Mile maminky nebo tatínkové, prosím o názor z vaší praxe, jak a kam jste investovali částku v řádech několika desítek milionů. Prosím pouze o vážné komentáře, ne žádné vtipy. Prosím pište klidně anonymně, z osobních důvodu dávám též anonym kvůli známým. Děkuji a přeji příjemný den. :kytka:

Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 27.06.19 15:11

V tomhle pripade do nemovitosti/pozemku

Premek_Orac
Kelišová 5246 příspěvků 27.06.19 15:13

Gratuluji k výhře 1,4 miiardy :-).
Nejvíce do nemovitostí. Jednu jsem ale vloni prodal, byla asi na maximu své hodnoty.
Pak docela velkou část do akcií. Z toho zhruba třetinu do dividendových.
Opakovaně investuji do lidí.
Za nejleší investice ale považuji ty do zážitků. U dětí pak ty do vzdělání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 15:24

Nemovitosti a vzdelani.

Šarlota4
Extra třída :D 11623 příspěvků 27.06.19 15:46

Zavolej svemu bankerovi.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 104 inzerátů 27.06.19 15:48
@Premek_Orac píše:
Gratuluji k výhře 1,4 miiardy :-).
Nejvíce do nemovitostí. Jednu jsem ale vloni prodal, byla asi na maximu své hodnoty.
Pak docela velkou část do akcií. Z toho zhruba třetinu do dividendových.
Opakovaně investuji do lidí.
Za nejleší investice ale považuji ty do zážitků. U dětí pak ty do vzdělání.

souhlasím, z akcií jsou pak i každý rok dividendy, pokud investuješ správně 8)

já bych investovala do nemovitosti, akcií a pak bych třeba rozjela nějaký byznys ;)

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 27.06.19 15:54
@Anonymní píše:
Mile maminky nebo tatínkové, prosím o názor z vaší praxe, jak a kam jste investovali částku v řádech několika desítek milionů. Prosím pouze o vážné komentáře, ne žádné vtipy. Prosím pište klidně anonymně, z osobních důvodu dávám též anonym kvůli známým. Děkuji a přeji příjemný den. :kytka:

No nikde jsem takovou částku neinvestovala pač se u mně nikdy takhle najednou nevyskytla :mrgreen: :mrgreen: spíš bych čekala, že napíšeš kam by jste investovali…no ale pokud bych k ní někdy přišla pak nemovitosti nebo pozemky, s tím ale že bych si i zaplatila někoho kdo to bude obstarávat abych se nemusela s tím crcat sama. Niakeho správce co bude zabezpečovat obsazení a podnájem těch nemovitostí a pozemku a mně bude jen pravidelně informovat o výsledcích. Na tohle je mnoho lidí líných vydat peníze, hlavně když k nim předtím přijdou náhodou, a pak se diví že jim majetek nevydržel nebo že je to masakr to vše ohlídat tak aby to prosperovalo i do budoucna.

zrnko
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 27.06.19 16:27
@Anonymní píše:
Mile maminky nebo tatínkové, prosím o názor z vaší praxe, jak a kam jste investovali částku v řádech několika desítek milionů. Prosím pouze o vážné komentáře, ne žádné vtipy. Prosím pište klidně anonymně, z osobních důvodu dávám též anonym kvůli známým. Děkuji a přeji příjemný den. :kytka:

Ja bych investovala do umeni, chlastu a pozemku.

DanielaMakova
Kecalka 104 příspěvků 27.06.19 18:03
@Anonymní píše:

Nemovitosti. Případně znám finančního poradce, který pořadí. Pro lidi. A dokáže zhodnotit peníze… :srdce:

vitalis
Stálice 64 příspěvků 27.06.19 18:25

Mám pozemok na predaj. Vážne a hladám kupca. Velmi velký, na 1/3 možno stavať.
V oblasti, kde sa plánuje kúpelný komplex.

Premek_Orac
Kelišová 5246 příspěvků 27.06.19 20:08

@vitalis Co je to velmi velky?
A lokalita?

vitalis
Stálice 64 příspěvků 27.06.19 21:22
@Premek_Orac píše:
@vitalis Co je to velmi velky?
A lokalita?

Pošlem ti SZ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 21:37

Koupili jsme nemovitost, kterou pronajímáme a pozemek (co s nim ještě nevíme :lol: ), dále zlaté cihličky (ale tehdy byl výhodný kurz, teď nevím jak se vyplatí) a nějaké podílové fondy (tam je to furt tak nějak bez zisku, ale prý dlouhodobě to bude dobrý, tam toho teda ani moc nemáme). Prosím anonym, děkuji

Váš příspěvek
Reklama