Jak a kam uschovat kočárek pro další dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineKetris
Echt Kelišová 9551 příspěvků 27.08.18 14:13
Jak a kam uschovat kocarek pro dalsi dite?

Ahoj holky,
jdu si pro radu, kdo uz mate zkusenost :kytka: Jak a kam jste uschovaly kocarek pro dalsi dite? Dalsi planuju az za par let a bojim se, aby mi nekde nesplesnivel nebo ho nesezraly mysky :lol: prece jen nebyl nejlevnejsi.. Mate nejakou radu nebo jak jste to udelaly vy? Dekuju! :hug:

Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 27.08.18 14:35

A jak jsi ho kupovala? My ho třeba přebírali v obrovské krabici. Takže třeba tak.

Ale … tu jsme stejně vyhodili. Takže …koupit takový ten velký igelit, který se používá při malování pokojů a zabalit ho do něj. Pořádně a neprodyšně.

A pak rozhodně volit suché místo.

Skladovala jsem tak první kočárek rok a půl a po rozbalení byl jako nový …

Kriss Tina
Kelišová 5903 příspěvků 27.08.18 14:36

Já ho mám v igelitovém pytli složený ve sklepě, předtím byl na půdě u rodičů, ale potřebovali volné místo :D

TMana
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 27.08.18 14:39

Po zkušenostech (3děti + také syslení kočárků) se mi jeví schovávání kočárku jako nesmysl. Naopak doporučuji kočárek co nejdříve prodat, dokud má nějakou hodnotu a pak, až bude čas :), koupit jiný kočárek z druhé ruky. Má to jen výhody - nezabírá místo, neztrácí hodnotu a pro další dítě bude novější model.

kotyk
Echt Kelišová 7950 příspěvků 27.08.18 14:44

Pořád jsme měli někoho do kočárku, takže kočárek byl buď v kumbálu nebo v kočárkárně :mrgreen: Ale není to nedostatkové zboží, umělohmotné části časem puchří a docela dost to podléhá módě, takže nejrozumnější je ho při delší prodlevě mezi dětma poslat dál.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 27.08.18 14:47

Taky jsem ho měla ve velkém igelitovém pytli na půdě. Ale ten prodej taky není špatný. Já jsem nakonec na druhé použila jen hlubokou korbu a sporťák koupila jiný ( taky kombinaci). Byl v jinou roční dobu a už mi nevyhovoval.

smurfka
Nadpozemská drbna 29931 příspěvků 27.08.18 15:04

doporučuju prodat co nejdřív dokud má cenu a vypadá dobře..
za pár let, budou jiné vychytávky, možná i jiný vkus..já měla děti dva roky po sobě a kočárek taky prodávala, ale je fakt že mi nevyhovoval, takže jsem si pak koupila z bazaru jiný

Ornwen
Závislačka 4652 příspěvků 27.08.18 15:25

Pokud chces cekat tak dlouho tak prodat.
Ja mela jeden schovany asi rok a pul, nez povyrostlo druhe a uz je to stary model, ktery nejspis neprodam. (=4 roky stary kocarek)
Jinak jsem ho mela ve sklepe v zapinaci ikea tasce, kam se vesel se sundanymi kolecky

Uživatel je onlineKetris
Echt Kelišová 9551 příspěvků 27.08.18 16:07

No jako mne nevadi, ze pak nebude uz IN - stejne bych ho pak chtela jen k rodicum, at nemusime tahat novy :D :jazyk: Spise mi slo o to, jak ho uschovat :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >