Jak a kde se seznámit (rozvedený, dítě)

37
13.6.17 01:50

Jak a kde se seznámit (rozvedený, dítě)

Dobrý den,

předem oznamuji, že jsem muž, je mi 30 let, jsem rozvedený (s bývalou manželkou spolu vycházíme dobře), mám jedno dítě (6 let, mohu si ho vzít kdy chci, záleží čistě na domluvě mezi mnou a ex).

V minulém zaměstnání jsem dost často cestoval, seznamování pro mě bývalo jednodušší. V současném zaměstnání přicházím do styku s lidmi velmi často, ale vzhledem k tomu, že pracuji v IZS, jedná se o situace, ve kterých je nějaké seznámení nemožné (kritické a vyhrocené situace, kde není čas na pohledy, úsměvy, výměnu čísel…). Nejsem zrovna společenský typ (diskotéky mě neberou, v minulosti, kdy jsem si přivydělával jako taxikář vím, co tam chodí za typy), mám sice dost známých, ale opravdových přátel málo (a ti, které mám, mají už své protějšky, případně již rodiny), takže možností seznámit se někde přes společné akce (oslavy narozenin, svatby atd.) je jako šafránu. A i kdyby bylo, nemám na to k nějaké holce dojít a oslovit ji. Důvod? Nulové sebevědomí. A ani nevím, jak bych měl začít.

Rozhodl jsem se vyzkoušet seznamku. Podal jsem inzerát, odpověděl na ty, které se mi zamlouvaly. Většina holek a žen, se kterými jsem si vyměnil pár řádků, to nakonec stejně zabalila, protože jim vadí fakt, že mám dítě (ačkoliv není v mé péči, stejně jim to vadí, důvody byly různé, paradoxně to vadilo i těm ženám, které už svoje vlastní dítko měly). Nemám důvod lhát nebo se přetvařovat, svoje dítě miluju, tak proč se tím tajit?

Můžete mi, prosím, říct, proč je rozvedený chlap s dítětem tak „neatraktivní zboží“? Co je na tom tak špatného? Je to o penězích? Nebo žárlivosti? Nebo strachu? Podotýkám, že mně osobně by žena s dítětem vůbec nevadila, nevidím na tom vůbec nic špatného.

Další můj problém je, že mám nízké sebevědomí. Na první pohled to tak nevypadá, hodně lidí tomu nevěří, ale opak je pravdou. Jsem prý i sympatický (ne, nevypadám jako B. Pitt, G. Clooney, nemám štíhlou či atletickou postavu), ale sám tomu nevěřím. Řekl bych, že jsem inteligentní, mám relativně dobrý přehled o dění světě, kultuře, dokážu se bavit na téměř jakékoliv téma, pro ženskou bych se v mnoha případech rozkrájel, nezáleží mi na kráse (ano, sympatie jsou důležité), ale na tom, co má dotyčná v hlavě. K čemu by mi byla překrásná barbína, když bude mít v hlavě vakuum? Ale… jak na to? Jak své sebevědomí zvýšit?

Mé předcházející 2 vztahy skončily dřív, než vůbec začaly. V obou případech to vypadalo slibně, první skončil poté, co se dotyčná vyjádřila, že „sestřenka má chlapa s 2 dětmi, jim to neklape, tak nám by to taky neklapalo“ a poté mi ještě dorazila zpráva na vysvětlenou, že se stěhuje k o 25 let staršímu muži, kterého sice dřív odmítala a nechtěla s ním být, ale teď je všechno jinak. Po nějaké době se dozvím, že je zase sama.

S druhou to klapalo do té doby (asi týden), než jsme jeden večer na benzinové pumpě potkali nejlepšího kamaráda jejího muže, se kterým zatím neměla čas se rozvést, ačkoliv spolu několik let nežijí. Den na to následovaly lži, lži, výmluvy a lži a po několika měsících jsem se dozvěděl, že se dotyčná stěhuje zpátky ke svému manželovi a čeká s ním dítě.

S bývalou přítelkyní jsme se seznámili náhodně v práci (kolegyně), byla to ona, kdo iniciovala první krok (pouze u své bývalé ženy jsem byl já ten, kdo udělal první krok). Vztah netrval dlouho a po vzájemné dohodě jsme se rozešli, přičemž jsme zůstali přátelé. A tak nějak přemýšlím, co dál. Zatím jsem přecházel ze vztahu do vztahu, teď jsem v období samoty, nicméně je mi 30 let, rád bych ještě někoho poznal, zamiloval se, založil rodinu dokud jsem ještě relativně mladý a věřil, že to konečně vyjde a bude to definitivní.

Otázkou je ale jak a kde. K současné práci mám ještě brigádu (tam taky není moc šancí se s někým potkat), ale nějaký čas bych vždycky určitě našel. Přijde mi divné oslovit ženu, kterou potkám někde na ulici, v obchodě, knihovně… Neměly byste pocit, že se ten chlap, který na vás z ničeho nic začne mluvit, zbláznil? A pokud ne, jak bych měl začít, abyste měly chuť v případném rozhovoru pokračovat?

Myslíte, že má internetová seznamka šanci? Mám pocit, že se tam lidé točí pořád dokola ti stejní. Raději bych vyzkoušel reálný svět, ten virtuální beru jako nutné zlo.

A v neposlední řadě otázka, která je pro mě asi naprosto nejzásadnější - kde najít nezadanou inteligentní holku kolem 30 let, co už to má v hlavě srovnané, která nemá potřebu si cokoliv dokazovat (flirtování, koketování, v tom nejhorším případě nevěry), která nejde po penězích a majetku a má něco v hlavě? Nechci se nikoho dotknout, ale při pročítání některých diskuzí tady na emiminu mám pocit, že pro některé ženy je chlap něco jako dojná kráva, chlap se musí otáčet, partnerce všechno platit, rozmazlovat ji, ale na druhou stranu má držet hubu a krok…

Díky za možnost se vykecat a budu se těšit na případné odpovědi.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Aenne
13.6.17 02:56

Ženy majú radi sebavedomých mužov, sebavedomie je sexy, to je proste fakt a s tým nič nenarobíme a preto by ste mohol skúsiť zapracovať na vašom sebavedomí.

Čo sa týka vašej fyzickej príťažlivosti, píšete, že nemáte ani štihlu, ani vyšportovanú postavu, nemusite byť extra svalnatý, ale pravidelným športom si vytrénujete telo a budete sa vy sám lepšie cítiť, budete mať pekné chlapské ramená, to sa ženám páči a budete sa sám cítiť viac príťažlivý a to vám dodá sebavedomie.
To, čo ženy odrádza je, keď vidia, že moc tlačíte na pílu, že ste nešťastný, nesvoj, neistý a že zúfalo niekoho hladáte. Toho sa vyvarujte, to môže odradiť.
Takže skuste zapracovať na vašom exterieri, to môže pomôcť vám, aby ste sa vo vašom tele cítili dobre a skuste ísť na ženy, takým tým šarmantným, sebavedomým úsmevom a rozhovorom, bez toho, aby ste dali najavo, že zúfalo niekoho hladáte.
vela štastia :)

• Upravit
Aenne
13.6.17 03:43

A čo sa týka toho oslovovania žien, záleží na spôsobe, akým ich oslovíte. Pokial nás oslovujú muži vulgárnym, machistickým, nadržaným, dotieravým spôsobom, tak to otravuje život a je to vrcholne nepríjemné.
Pokial to ale urobíte originálne, slušne, milo a so šarmom, tak aj keď vás žena odmietne, lebo niekoho už napríklad má, tak to môže byt milé stretnutie.

Niekolko príkladov, ktoré vás môžu inšpirovat:
Napríklad som si v buse chcela cviknúť lístok a keďže tam bol nátresk a nedalo sa pohnúť, tak som podala lístok mužovi, ktorý stál pri cvikacom strojčeku a poprosila som ho, aby mi ho cvikol… začal sa na mňa usmievať širokým úsmevom, vytiahol z vrecka ceruzku, na zadnú stranu lístka niečo napísal a vrátil mi lístok so širokým úsmevom, Bolo tam že sa ospravdlňuje, že ma pozýva ma na rande, jeho číslo na mobil a hneď na to vystúpil.

Alebo na zástavke električiek prišiel ku mne muž s kytkou ruží, ktoré kupil od pani na ulici, ktorá ich vedla zástavky predávala, ospravdlnil sa, že ma vyrušuje, že cestoval v električke, ktorá prišla na zástavku, že ma videl, ako tam sedím na lavičke, tak vystúpil, kupil kvety a že či nemám chuť si s nim isť niekam sadnúť, či ma môže pozvať. A bol naozaj velmi milý, až mi to bolo luto odmietnuť, ale bola som zadaná, tak som mu povedala, že ma už doma niekto čaká, tak sme chvílu pekne pokecali a rozlučíli sa.

Moja kamarátka sa zoznámila s mužom ces telefon, volala pracovne do nejakej firmy a muž na druhom konci telefonu, ktorý ju nikdy nevidel, sa s ňou začal baviť, pozval ju na kafe, neskôr jej povedal, že sa zamiloval do jej hlasu a že hneď vedel, že sú si súdení…

Proste boli to milé stretnutia, nič vulgárne, nič doterné a aj keď žena odmietne, lebo je zadaná, tak na to zostane iba príjemná spomienka. Skuste to aj vy tak nejak, široký usmev a bez strachu z odmietnutia skuste osloviť ženu, ktorá vás zaujme, buď to vyjde, alebo vás odmietne, nič nestratíte.

• Upravit
22009
13.6.17 05:26

Taky jsem chtěla napsat raději jen úsměv a pohled do očí. Ne nějaké hypnotizování. Pokud bude slečna na stejné vlně, úsměv opětuje. Pak bych řekla něco neutrálního, rozhodně ne něco o krásných očích. Záleží na tom, kde zrovna budeš.
Kdyby mi bylo kolem třiceti a hledala muže, taky bych nechtěla rozvedeného s dítětem. Z více důvodů. Ve 24 letech jsem nerozvedeného a bezdětného našla, ale třeba teď, kdybych na prahu čtyřicítky někoho hledala, dítě by nebylo až takový problém.
Já třeba vyloženě vysportované týpky nemusím. Spíš intelektuály, co překvapí i tím, že se nezlomí v pase, když mi pomůžou s kufrem. A je mi sympatičtější chlap, co vyjede na kole, než ten, co chodí do tělocvičny funět na činky.
Zkusila bych ještě tu seznamku, když nemáš tolik příležitostí. A koukat kolem sebe. Třeba už zítra někoho potkáš.

• Nahlásit
Anonymní
13.6.17 05:42

Ta litovel je mi blizke mesto a dobre ho znam nez jsem se prestehovala do velkomesta. A ted ja jsem rozvedena, dve deti, nejake vztahy uz mam za sebou a tudiz i zklamani, myslim si ze pokud si clovek najde sve stesti, mel by se ho snazit udrzet, protoze pak to dopada, jak to dopada. Me uz je neco malo pres tricet, ale uz jsem v takove fazi, ze uz tem chlapum neverim. Ja jsem strasne citlivy clovek a pokud mi nekdo ublizi, odpustim, dam sanci, no ublizi znovu, uz to nedavam. Stydliva a nesmela jsem taky, nicmene deti mam, nejake vztahy jsem mela, obcas dokazu premoci svou stydlivost. Bez seznamky jsem poznala jednoho muze, a to jeste jako mlada holcina na diskotece, taky to byla ma prvni laska. Dva zas pres seznamku. Ted mam problem, kde nekoho najit. Jako ja koukam po chlapech, nikdo se nediva po mne, asi vyhlizi nejakou modelku. A tak mam svuj stereotypni kolotoc, prace, domacnost, deti a kam muzu jit, jen na detske hriste. Obcas se tam nejaky tatinek s ditetem mihne, ale zadny mne jeste neoslovil a ani ja jeho a pak tam obcas prijdou stastne a spokojene rodinky a dalsi maminky s detma. Nevim dalsi vztah zatim nehledam, ale chci svuj zivot vic prehodnotit, dat mu trosku smysl a vybocit ze stereotypu. Vic se venovat i sobe, tomu co me bavi. Mam v planu zacit chodit do knihovny (treba tam bude nejaky sympaticky muz, bude hledat nejakou knihu, tak mu s tim klidne pomuzu), chci chodit do posilovny cvicit, i kdyz trosku pochybuji, ze tam bude nekdo normalni nez ti co se vzhlizi sami v sobe a ve svych nabusenych svalech, no a kdyz mi bude prano a najde se nejaky vecer bez deti, coz se mi stava jednou za uhersky rok, tak ukecam kamosku a vyrazime se nekam pobavit a zatancovat si, snad nejaky muz tu nesmelost prekona a vyzve me k tanci. Chlap by nemel byt nesmely, je to vetsinou muz, co by mel udelat prvni krok, pokud teda vidi, ze te zene neni lhostejny, ze po nem taky pokukuje. A kdyz se docka odmitnuti, svet se nezbori, zen je kolem spoustu. Vsak ona ta prava nekde bude. A pak jeste jedna vec, neopakovat sve chyby z minulosti, to ze vztah skonci, je vzdy z nejakeho duvodu, asi je dobre se ptat, co jsem mohl/mohla udelat, aby vydrzel dele. Pokud najdete nekoho, s kym je vam opravdu dobre drzte se ho/ji. Pak byste mohli litovat a byt sami. Vsak ono se to tak rika, tak dlouho vybira, az prebere. Nekdy clovek prehlidne, i to co ma primo pred nosem. No ja sama za sebe budu doufat, ze jeste mam z ceho vybirat, prece jen porad doufam, ze najdu v zivote to sve stesti. Zatim si dam pauzu.

• Nahlásit
217
13.6.17 07:20

Ahoj zakladateli.
Prvotně asi bych chtěl napsat, že se někdy vyplatí nehledat cíleně a snažit se seznámit za každou cenu, abys nebyl sám. Je ti 30 a máš spoustu času před sebou. Tím, že se snažíš hledat a ono to nevychází, tak tě to si myslím snižuje i to tvé sebevědomí. A opravdu člověk, který má dobré seběvědomí a vyzařuje z něho pozitivní energie je i v očích opačného pohlaví zajímavější. Být tebou dám si nějaký čas „volno“ a zapracuji na sobě co se zlepšení sebevědomí týká. A věř, že jednou potkáš někoho pro koho budeš zajímavý po všech stránkách.
No co se týká seznamek. Mám na to stejný názor nebo podobný jako ty. Opravdu většina žen se tam točí stále dokola jen občas se ukáže někdo nový. A ty co se točí stále dokola mají profily snad všude. Napíši ti mojí zkušenost se seznamkami. Já hledal přátelský vztah, který by se mohl časem změnit ve vážný. Psal jsem si postupně s x ženami a s některými jsem se i setkal.Byly to ženy, které hledaly někoho, kdo jim vyřeší bytovou a sociální situaci.Nebo ženy, které chtěly dokázat bývalému partnerovi, který je opustil, že si jsou velice rychle schopné najít náhradu. Ženy, kterým tikaly ty jejich hodiny a nejraději by do měsíce byly těhotné. Ženy, které chtěly odejít s dětmi ze současného vztahu a neměly kam. Ženy, které to „táhly“ na více frontách a čekají až se najde pan dokonalý. No nevím. Dále už jsem to radši vzdal. Tím nechci říci, že by se někdo jiný „normální“ na seznamkách nenašel, ale je to velká opravdu velká náhoda. Navíc jejich profil obsahoval mnohdy jiná písmenka než byla realita.
Co se týká toho, že máš dítě a ženy toto nerady akceptují, tak to je bohužel pravda. Obzvláště ty bezdětné. Ale je to pochopitelné. Trochu jiný přístup k tomu mají ženy co již své děti mají. Tam bych asi hledal.Ale je to čistě o individuální přístupu jednotlivých žen. Nedá se to paušalizovat. Ale asi ti k tomuto nejlépe řeknou své právě ženy. Výše uvedené je na základě mých zkušeností.

• Nahlásit
2963
13.6.17 07:41
@litovel píše:
Dobrý den,

předem oznamuji, že jsem muž, je mi 30 let, jsem rozvedený (s bývalou manželkou spolu vycházíme dobře), mám jedno dítě (6 let, mohu si ho vzít kdy chci, záleží čistě na domluvě mezi mnou a ex).

V minulém zaměstnání jsem dost často cestoval, seznamování pro mě bývalo jednodušší. V současném zaměstnání přicházím do styku s lidmi velmi často, ale vzhledem k tomu, že pracuji v IZS, jedná se o situace, ve kterých je nějaké seznámení nemožné (kritické a vyhrocené situace, kde není čas na pohledy, úsměvy, výměnu čísel…). Nejsem zrovna společenský typ (diskotéky mě neberou, v minulosti, kdy jsem si přivydělával jako taxikář vím, co tam chodí za typy), mám sice dost známých, ale opravdových přátel málo (a ti, které mám, mají už své protějšky, případně již rodiny), takže možností seznámit se někde přes společné akce (oslavy narozenin, svatby atd.) je jako šafránu. A i kdyby bylo, nemám na to k nějaké holce dojít a oslovit ji. Důvod? Nulové sebevědomí. A ani nevím, jak bych měl začít.

Rozhodl jsem se vyzkoušet seznamku. Podal jsem inzerát, odpověděl na ty, které se mi zamlouvaly. Většina holek a žen, se kterými jsem si vyměnil pár řádků, to nakonec stejně zabalila, protože jim vadí fakt, že mám dítě (ačkoliv není v mé péči, stejně jim to vadí, důvody byly různé, paradoxně to vadilo i těm ženám, které už svoje vlastní dítko měly). Nemám důvod lhát nebo se přetvařovat, svoje dítě miluju, tak proč se tím tajit?

Můžete mi, prosím, říct, proč je rozvedený chlap s dítětem tak „neatraktivní zboží“? Co je na tom tak špatného? Je to o penězích? Nebo žárlivosti? Nebo strachu? Podotýkám, že mně osobně by žena s dítětem vůbec nevadila, nevidím na tom vůbec nic špatného.

Další můj problém je, že mám nízké sebevědomí. Na první pohled to tak nevypadá, hodně lidí tomu nevěří, ale opak je pravdou. Jsem prý i sympatický (ne, nevypadám jako B. Pitt, G. Clooney, nemám štíhlou či atletickou postavu), ale sám tomu nevěřím. Řekl bych, že jsem inteligentní, mám relativně dobrý přehled o dění světě, kultuře, dokážu se bavit na téměř jakékoliv téma, pro ženskou bych se v mnoha případech rozkrájel, nezáleží mi na kráse (ano, sympatie jsou důležité), ale na tom, co má dotyčná v hlavě. K čemu by mi byla překrásná barbína, když bude mít v hlavě vakuum? Ale… jak na to? Jak své sebevědomí zvýšit?

Mé předcházející 2 vztahy skončily dřív, než vůbec začaly. V obou případech to vypadalo slibně, první skončil poté, co se dotyčná vyjádřila, že „sestřenka má chlapa s 2 dětmi, jim to neklape, tak nám by to taky neklapalo“ a poté mi ještě dorazila zpráva na vysvětlenou, že se stěhuje k o 25 let staršímu muži, kterého sice dřív odmítala a nechtěla s ním být, ale teď je všechno jinak. Po nějaké době se dozvím, že je zase sama.

S druhou to klapalo do té doby (asi týden), než jsme jeden večer na benzinové pumpě potkali nejlepšího kamaráda jejího muže, se kterým zatím neměla čas se rozvést, ačkoliv spolu několik let nežijí. Den na to následovaly lži, lži, výmluvy a lži a po několika měsících jsem se dozvěděl, že se dotyčná stěhuje zpátky ke svému manželovi a čeká s ním dítě.

S bývalou přítelkyní jsme se seznámili náhodně v práci (kolegyně), byla to ona, kdo iniciovala první krok (pouze u své bývalé ženy jsem byl já ten, kdo udělal první krok). Vztah netrval dlouho a po vzájemné dohodě jsme se rozešli, přičemž jsme zůstali přátelé. A tak nějak přemýšlím, co dál. Zatím jsem přecházel ze vztahu do vztahu, teď jsem v období samoty, nicméně je mi 30 let, rád bych ještě někoho poznal, zamiloval se, založil rodinu dokud jsem ještě relativně mladý a věřil, že to konečně vyjde a bude to definitivní.

Otázkou je ale jak a kde. K současné práci mám ještě brigádu (tam taky není moc šancí se s někým potkat), ale nějaký čas bych vždycky určitě našel. Přijde mi divné oslovit ženu, kterou potkám někde na ulici, v obchodě, knihovně… Neměly byste pocit, že se ten chlap, který na vás z ničeho nic začne mluvit, zbláznil? A pokud ne, jak bych měl začít, abyste měly chuť v případném rozhovoru pokračovat?

Myslíte, že má internetová seznamka šanci? Mám pocit, že se tam lidé točí pořád dokola ti stejní. Raději bych vyzkoušel reálný svět, ten virtuální beru jako nutné zlo.

A v neposlední řadě otázka, která je pro mě asi naprosto nejzásadnější - kde najít nezadanou inteligentní holku kolem 30 let, co už to má v hlavě srovnané, která nemá potřebu si cokoliv dokazovat (flirtování, koketování, v tom nejhorším případě nevěry), která nejde po penězích a majetku a má něco v hlavě? Nechci se nikoho dotknout, ale při pročítání některých diskuzí tady na emiminu mám pocit, že pro některé ženy je chlap něco jako dojná kráva, chlap se musí otáčet, partnerce všechno platit, rozmazlovat ji, ale na druhou stranu má držet hubu a krok…

Vnímám z tebe jakousi sebelítost, všichni kolem mě byly špatné, divné, jen já jsem ok. Taky určitě nesmysl, že nezáleží na vzhledu. Barbie je extrém, když chci s někým sdílet intimo tak se mi musí líbit a přitahovat mě. Zapracovala bych na postavě, nemusí být atletická, ale oplácaní pánové ve třiceti? Zašla bych do fitka. S tím dítětem, žena se lekne možná z důvodu, že má strach, že na ni nový přítel nebude mít čas. Znala jsem jednoho ze seznamky s dítětem, který trávil víkendy jen s ním, vozil ho na závody a soustředění v podstatě nikdy o víkendech sám nemohl..

• Nahlásit
13.6.17 07:52
@litovel píše: …

Odpověď je snadná, okolo sebe. Jen se rozhlížej. Nejdříve se ale přestaň litovat. Jak vidíš ty sám sebe, tak vidí tebe i ostatní. Takhle to skoro vypadá, že jsi chudinka a nekňuba, který nemá u žen šanci. Vzmuž se a uvidíš, nebudeš stačit utíkat :). O chlápka okolo 30 je velký zájem, ať již s dítětem nebo bez. A ty které tě odmítly, že máš dítě ve své péči (byť občas), těmi se netrap. Máš prostě nějakou historii a buď tě s ní chce, nebo nechce. Nic mezi tím není. Netřeba si vyčítat.

• Nahlásit
Kobea
13.6.17 08:00

Řeknu Ti, co může být problém rozvedeného s dětmi:

1. Dá se předpokládat, že Tvoje exka bude dělat problémy a bude Ti přes společné dítě nabourávat nový vztah.
  2. Dá se předpokládat, že budeš preferovat svoje dítě a že mu budeš všechno podřizovat a ona (nová partnerka) bude na druhé koleji.
  3. Dá se přepokládat, že už další děti nebudeš chtít a bezdětné ženy zpravidla děti chtějí.
  4. Pravděpodobně nebudeš nové partnerce k dispozici tak, jak by si představovala.
  5. Bezdětné chtějí většinou (ale ne vždy) bezdětné muže.
  6. Svoje zdroje budeš dělit mezi bývalou a novou rodinu. Tohle bývá obrovský problém, i když to nové partnerky ze začátku jako problém neberou.
  7. Nová partnerka bude muset přijmout i Tvoje dítě a to může být klidně od mámy naočkované proti ní.
  8. Řada dětí obviňuje nové partnerky otců z rozvratu původní rodiny, i když to tak vůbec nebylo.
  9. Dítě dokáže nové partnerce zatopit a to i o své vlastní vůli.
  10. Ženy chtějí vychovávat svoje děti a ty druhé děti(z předchozího vztahu) jsou dost často považované nevychované a hrozné.

To jsou věci, které mě napadly hned a rozhodně to není kompletní výčet.

Moje doporučení je: choď se synem hodně ven, na dětská hřiště, do herniček, až bude ošklivo. Všude je spousta maminek, které jsou samy s dětmi. Prohodit pár slov s maminkou sedící vedle na lavičce nebude určitě žádný problém. Není nutné jí hned začít balit. Ale nezávazně tak trochu potlachat. Taková maminka může mít klidně nezadanou kamarádku…
Být otevřený tomu, že můžeš někoho potkat kdykoliv, ale nevypadat zoufale, jako že nutně někoho potřebuješ.

Nezadaných kolem třicítky je spousta žen. Hodně z nich je bezdětných. Na seznamkách to chce asi vydržet déle jak pár týdnů.
Jsi mladý, bude o Tebe velký zájem :kytka:.

• Nahlásit
16380
13.6.17 08:12
@Ostravak76 píše:
Odpověď je snadná, okolo sebe. Jen se rozhlížej. Nejdříve se ale přestaň litovat. Jak vidíš ty sám sebe, tak vidí tebe i ostatní. Takhle to skoro vypadá, že jsi chudinka a nekňuba, který nemá u žen šanci. Vzmuž se a uvidíš, nebudeš stačit utíkat :). O chlápka okolo 30 je velký zájem, ať již s dítětem nebo bez. A ty které tě odmítly, že máš dítě ve své péči (byť občas), těmi se netrap. Máš prostě nějakou historii a buď tě s ní chce, nebo nechce. Nic mezi tím není. Netřeba si vyčítat.

:potlesk: :palec:
strucne shrnuto.

• Nahlásit
411
13.6.17 08:39

Upřímně… jestli to mají vážně chlapi s dítětem tak těžký jako ženský s dítětem, to seznamování tak potěš… :(
Myslela jsem si do teď, že tohle je problém je na ženské straně. Kde chlapi když zjistí, že má žena dítě okamžitě vycouvaji a nebo chvíli vydrží a pak se proste vymluvi, že kvůli dítěti to nemá cenu. Protože nemůžou dělat to a tohle jelikož je tam dítě. A takhle pořád dokola. A dítěti už bude třeba 10 a pořád je to strašnej problém. Na jednu stranu chápu, každej si chce tu zamilovanost užít a ne za sebou pořád tahat prcka. A tak si myslím, že najít se treba dá, ale bude to hodně těžký, protože s tím dítětem se asi smiřuje málokdo. Žena bude mít nejspíš od začátku obavu, že nikdy nebude na prvním místě, že tam vždy bude to jiste dítě. A tak jedině mít fakt štěstí na tolerantní ženu. Jenže to je jak hledat jehlu v kupce sena. Pak ještě možnost, hledat ženu už také se svým dítětem, kdy hodnoty budou vyrovnané. Ale netuším jestli to může klapat. Nicméně… zakladateli hodně štěstí, budete ho potřebovat :?

• Nahlásit
13.6.17 08:46

@Kobea dobře napsané… Realita..

• Nahlásit
57443
13.6.17 09:01

No, tak první co mi zaujalo je určitá sebelítost. Ty jsi chudák, máš to těžký a můžou za to všichni okolo a okolnosti, jen ne ty. Ikdyby to tak bylo, okolí nezměníš, jediné, nad čím máš svou moc jsi ty sám, takže začít u sebe.

K eznamce- podle mě celý její problém je, že tam sice chodí spousta normálních lidí. Ale ti mají velký a rychlý obrat - bud rychle najdou nebo je to přestane bavit. A uvíznou tam na věky věků zoufalci, kteří se tam hromadí. Po půl roce odepíšou ti samí lidé, co před tím. takže je třeba k tomu přistupovat efektivně, zbytečně se nezabývat odpovědmi zjevným tragédkám. Hledat nejlépe aktivně sám, na nic se neupínat. Nevypisovat se x týdnů s někým, kdo si chce nakonec jen psát, ale po pár mailech si zavolat, to napoví hodně a co nejdřív nějakou schlzku. rande jsem většinou spojila s něčim pro mě zábavný, aby kdyby to nevyšlo, tak jsem měla alespon hezké odpolko strávené na prochajdě, hledáním kešek, na bruslích nebo na kole. A ne trapné zevlení v restauraci.

• Nahlásit
57443
13.6.17 09:08
@Bizky píše:
Upřímně… jestli to mají vážně chlapi s dítětem tak těžký jako ženský s dítětem, to seznamování tak potěš… :(
Myslela jsem si do teď, že tohle je problém je na ženské straně. Kde chlapi když zjistí, že má žena dítě okamžitě vycouvaji a nebo chvíli vydrží a pak se proste vymluvi, že kvůli dítěti to nemá cenu. Protože nemůžou dělat to a tohle jelikož je tam dítě. A takhle pořád dokola. A dítěti už bude třeba 10 a pořád je to strašnej problém. Na jednu stranu chápu, každej si chce tu zamilovanost užít a ne za sebou pořád tahat prcka. A tak si myslím, že najít se treba dá, ale bude to hodně těžký, protože s tím dítětem se asi smiřuje málokdo. Žena bude mít nejspíš od začátku obavu, že nikdy nebude na prvním místě, že tam vždy bude to jiste dítě. A tak jedině mít fakt štěstí na tolerantní ženu. Jenže to je jak hledat jehlu v kupce sena. Pak ještě možnost, hledat ženu už také se svým dítětem, kdy hodnoty budou vyrovnané. Ale netuším jestli to může klapat. Nicméně… zakladateli hodně štěstí, budete ho potřebovat :?

Hele, podle mě záleží, na tom co chceš a jak to máš s dítětem. Asi chápu, že chlap moc nebude stát o ženskou s dítětem, kde má něco suplovat - suplovat tátu, protože ten se nestar a je od něj očekáváno, že bude pečovat. A hlavně financovat.
A pak co hledá. Pokud chlapa bezdětného, tak i tam chápu, že to je překážka. Stejně tak obráceně. Pokud dětnej chlap, 30 let, hledá holku bezdětnou, tak v této věkové kategorii maj ty bezdětné dost na výběr ještě dost bezdětných, tedy do jisté míry rovnocenných partnerů. Jako bezdětná bych do dětného taky nešla. Jako dětná naopak je chlap s dětma hlavní podmínka.
Je pravda, že pokud je zakladateli 30, je rozvedený, tak mldších ženských, taky rozvedených, i s dítětem, tam moc na výběr, co do počtu, asi nebude, no…

• Nahlásit
867
13.6.17 09:38

Jak už bylo zmíněno výše, problém tkví především v tvém nízkém sebevědomí. Pokud jsi trochu oplácanější, snaž se zhubnout, zapracuj na svém vzhledu. Zevnějšek hraje při seznámení primární roli. Najdi si nějaké zajímavé koníčky, třeba tam na nějakou nezadanou ženu narazíš.
Jinak na tvém místě bych hledala výlučně ženu s dětmi, myslím, že je to tak mnohem férovější. Je jasné, že bys bezdětnou ženu preferoval, ale věř, že i kdyby v prvotní zamilovanosti do toho vztahu šla, brzy začne takového kroku litovat, protože to pro ni bude krajně nevýhodné. Důvody už popsala @Kobea. Já sice jako bezdětná mám partnera s dítětem, ale nějaké problémy související s jeho závazky z předchozího vztahu řešíme pořád. :zed: Je to psychicky velmi náročné a dnes vím, že už bych se chlapům s děckem vyhýbala velkým obloukem.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama