Jak a kde v téhle době najít partnera?

Anonymní
25.2.21 20:55

Jak a kde v téhle době najít partnera?

Hezký večer,
už delší dobu přemýšlím, jestli jde v téhle době vůbec najít (normálního) partnera? Jak, kde? Nemám na mysli jen omezení Covidem, ale celkově mám pocit, že seznamování je těžší a těžší.. nejjednodušší je stáhnout si seznamku, ale objevují se tam i normální muži, kteří chtějí vztah a nebudou mít rozdělaných x holek? Tak 90% lidí tam hledá pouze sex.. :( pokud bych měla štěstí a začnu si s někým dlouhodobě, jak mu potom věřit, že seznamku dál nepoužívá atd.? Kde jinde protějšek potkat? Nevěřím, že když si sednu někde do kavárny/baru, že tam se seznámím, to by byla asi náhoda, nebo nějaké oslovení protějškem např. v práci.. to by bylo super, ale jak jinak? Mám strach, že zůstanu snad navždy sama.. Prosím o nějaké rady nebo zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.2.21 21:18
@Anonymní píše:
Hezký večer,
už delší dobu přemýšlím, jestli jde v téhle době vůbec najít (normálního) partnera? Jak, kde? Nemám na mysli jen omezení Covidem, ale celkově mám pocit, že seznamování je těžší a těžší.. nejjednodušší je stáhnout si seznamku, ale objevují se tam i normální muži, kteří chtějí vztah a nebudou mít rozdělaných x holek? Tak 90% lidí tam hledá pouze sex.. :( pokud bych měla štěstí a začnu si s někým dlouhodobě, jak mu potom věřit, že seznamku dál nepoužívá atd.? Kde jinde protějšek potkat? Nevěřím, že když si sednu někde do kavárny/baru, že tam se seznámím, to by byla asi náhoda, nebo nějaké oslovení protějškem např. v práci.. to by bylo super, ale jak jinak? Mám strach, že zůstanu snad navždy sama.. Prosím o nějaké rady nebo zkušenosti.

Omlouvám se za anonym, ale je tu právě pár známých, kteří o mě nemusí vědět úplně vše. Na ty seznamky opravdu pozor… Kamarádka už byla zoufalá a nechtěla být sama po X nevydařených vztazích. Byla to seznamka, kam se můžou dostat jen věřící… Nikdo neví, jak se tam dostal tento chlap, ale šlo mu jen o jedno. Po měsíci otěhotněla i přes ochranu, dokud se malá nenarodila, tak bylo vše relativně ok… Je teď šťastná, že má malou, ale bohužel bude vyrůstat bez táty, jelikož než takového grázla, tak radši nikoho… Já sama jsem na seznamce poznala děsného manipulátora a to už v 17 letech… trvalo dva roky, než jsem se z toho vyhrabala a svého manžela jsem poznala na škole. :srdce: Čímž samozřejmě netvrdím, že nejsou lidé, kteří se seznámili na seznamce a jsou spolu šťastní. Vždy je to o náhodě… Nemá cenu někam chodit a čekat, že chlap se prostě objeví. Důležité je žít svůj život tak, abys ničeho v budoucnu nelitovala. Neupínat se jen na to jedno. Sestra potkala svého přítele v obchodu, když nedosáhla na horní regál :lol:, jedna známá zase v autobusu, když si nebyla jistá, kde má vystoupit a náhodou si sedla vedle velice milého muže. Opravdu buď sama sebou a prostě žij. Mě hodně pomohlo podívat se na jeden dokument: The Secret, v češtině tajemství… Ono to nejdřív zní divně a neuvěřitelně, ale… když tomu uvěříš, tak to jde. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
6291
25.2.21 21:19

Normální a slušní muži asi už bohužel nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2052
25.2.21 21:24
@topazio píše:

blbost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6291
25.2.21 21:25
@123Soňa píše:
blbost…

Tady u nás žádný není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
25.2.21 21:26
@topazio píše:

Ale jsou, ale to se budete dámy muset začít smekat…o líný a uštěkaný si slušný chlap neopře, ani kolo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
25.2.21 21:30
@topazio píše:

Přesně tak. Staří už se vyprodali a noví už se nevyrábějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
25.2.21 21:32
@dratenik píše:
Ale jsou, ale to se budete dámy muset začít smekat…o líný a uštěkaný si slušný chlap neopře, ani kolo

O můj Bože. Ty jsi se vrátil jako bájny Fenix, který povstal z popele. To tady bude veselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2052
25.2.21 21:32
@topazio píše:
Tady u nás žádný není.

je to hodně o štěstí, ale musí se také zapojit mozek. Nedat jen na hormonální poblouznění, ale představit si, jak s dotyčným budu fungovat. Já manžela poznala na psím cvičáku- takže společné zájmy… Předtím osm let zbytečný vztah se člověkem, který za to fakt nestál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
25.2.21 21:34

Stačí napsat třeba do SZ odkud jsi a nechat tomu volný průběh a zbytečně na to netlačit :) Přijde to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2052
25.2.21 21:35
@dratenik píše:
Ale jsou, ale to se budete dámy muset začít smekat…o líný a uštěkaný si slušný chlap neopře, ani kolo
ÁAAA, tady má někdo evidentně trošku problémy, že? že by nějaký komplex méněcennosti??? :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10529
25.2.21 21:36

Přes koníčky, při nějaké reálné činnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
25.2.21 21:37
@dratenik píše:

no jo, o líného a uštěkaného chlapa si slušná ženská taky nic neopře :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6291
25.2.21 21:37
@123Soňa píše: ÁAAA, tady má někdo evidentně trošku problémy, že? že by nějaký komplex méněcennosti??? :jazyk:

Tento chlap tu nyní píše od novým nickem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6291
25.2.21 21:38
@alejandra píše:
no jo, o líného a uštěkaného chlapa si slušná ženská taky nic neopře :nevim:

Přesně tak. O zakomplexované muže nemají žena zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat