Jak a kdy být správně nedostupný. Má to ještě vůbec smysl?

Anonymní
10.11.20 08:51

Jak a kdy být správně nedostupný. Má to ještě vůbec smysl?

Předem prosim o zachování anonymity.

Ahoj, řeším se slečnou, se kterou randím takový problém. Prý ji dusím a připadá si, že prý různé činnosti musí dělat a ne že je chce dělat (přitom se snažím jí dát volnost). O všem jsme si pěkně promluvili. Měla teď cca měsíc a půl opravdu hodně stresové a hektické období (státnice, praxe, obhajoby atd..) trochu tedy ten stav přisuzuji i tomuto. Randíme spolu cca 2 měsíce. No prý do té doby než jsme si promluvili neměla prozatím moc čas se zamýšlet nad tím, jestli ke mě něco cítí. I prý to psaní mě, ji skrz to dušení z mojí strany úplně odrazovalo. Určitě to nechci zahodit jen tak (a podle všeho nejspíš i ona ne), ten člověk mě inspiruje a je to přesně někdo koho bych chtěl po svém boku, do teď jsem měl samé povalečky co ani pořádně neuvařily atd.. :lol: Takže nejspíš proto těm předtím ten přístup imponoval, ale této ani náhodou.

Jinak ten můj přístup, k ní byl takový, že jsem ji defakto hned odepsal, psal hned každé ráno jakmile jsem se vzbudil, psal jí romantické básničky, dělal první poslední, no prostě blbec.. :zed: :lol:

Ta naše rozmluva byla v týdnu. O následujícím víkendu jsme výletovali první den byl můj nápad a ten druhý navrhnula ona sama. Celý víkend jsem byl docela odtažitý ani k puse jsem se neměl (nakonec mi ji dala ten druhý den ona sama, což jsem opravdu nečekal). Dělal jsem i „caviky“ ohledně toho druhého dne, který navrhnula ona, nakonec jsem si teda s ní dal víno večer (ale dal jsem si na čas než jsem si nalil taky, nevěděl jsem totiž, jestli ji fakt prostě večer neodvézt domů), ale nic víc nebylo.

Jako řešení mě napadlo začít dělat nedostupného, akorát nevím, jestli na to není pozdě po těch dvou měsících. A hlavně ani nevím pořádně jak na to a do jaké míry je to zdravé. Nikdy jsem to nepraktikoval. Většinou se holkám líbil můj přístup, nicméně ona je jejich pravý opak, tak možná proto ji tento přístup štve a vadí ji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28509
10.11.20 08:55

Já bych jako mládě ocenila, kdybys mi ráno napsal dobré ráno a přes den nějakou básničku. Kdybys dělal cavyky s líbáním, to by mě teda štvalo. Samozřejmostí by byla pusa na uvítanou, vzít mě za ruku při procházce. Když bychom seděli, že bys přehodil ruku přes rameno. Ale takové to věčné ošmatlávání a pusinkování by bylo moc. Stejně tak očekávání, že hned odepíšu, když zrovna přes den lítám a nemám čas hypnotizovat mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
10.11.20 09:01

No, ono je těžko posoudit, nakolik ji opravdu dusíš a nakolik jen projevuješ zájem a ji to obtěžuje, protože ona tě až tak moc nežere. Taky může být jen drama queen a opravdu jí vadí, že tě má „jistého“ a spíš by ji bavilo hrát takové manipulativní hry, o kterých píšeš. Můj názor je ten, že v začátcích vztahu by mělo všechno jít hladce, pokud jsou už teď zásadní rozpory a nemůžeš se chovat přirozeně a musíš dělat takovéhle tanečky, je něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Diagnozaotec
10.11.20 09:04

Mě dusilo jen to dočíst do konce. Doporučuji se udělat absolutně nedostupnym a vytrvat tak dlouho, dokud si slečna nenajde někoho normálního. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
64933
10.11.20 09:06

Jééé, tydle manipulativní hrátky. :roll: „dělat nedostupného“ Jsou dvě možnosti - bud zapracuješ sá na sobě, že zkrátka nebudeš na tom vzthu tk závislý, najdeš si i jinou zábavu a nebudeš tak mít potřebu Odepisovat v cukuletu, podřídit vztahu první poslední, obletovat partnerku. A nebo se prostě přijmeš takový, jaký jsi. Musí tě takového přijmout i pratnerka, ideálně tak, že si najdeš takovou, která to má podobně. Todle hraní zkrátka nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
10.11.20 09:08

Neumíš to

Nalijme si čistého vína, neumíš to s ženskejma. Ale nevěš hlavu. Jako se dítě naučí mluvit, ty se naučíš válet s ženskejma.
1. Je to o sebevědomí. Hele upřímně ta tvoje snaha dělat nedostupnýho, a odtažitýho, to nebude fungovat. Proč? Protož ona vycejtí, že je to zoufalej pokus jak vykřesat z jiskřičky plamen. Když budeš mít zdravý sebevědomí a dáš jí najevo, že se z ní na zadek neposadíš tak máš mnohem větší šanci než když budeš dělat klauna, co je najednou odtažitej. Promiň, ale budeš za blbce. Sám píšeš, že jí píšeš hned co otevřeš oči a furt otravuješ nějakejma básničkama… Všechno má určitej čas a určitý dávkování… Základ úspěchu je k tomu přistupovat tak, že jí projevíš určitou náklonnost, sem tam za něco polichotíš, ale rozhodně se nesmíš vtírat a otravovat. Nikdy nesmíš dát najevo, že si volnej čas řídíš podle ní. Když navrhne výlet, na kterej se těšíš jak blázen, tak klidně řekni, hele v pátek nemůžu promiň. (Neříkej důvod, tajemství je přitažlivý) A navrhni proti termín, třeba ale rád bych s Tebou na výlet jel v neděli, můžeš? To samý to psaní. Mělo by to bejt vyrovnaný, jednou napíše první ona, jednou ty. Rozhodně ne to, co si psal, to je odpuzující jak chlupy z nosu.
No a co je strašně důležitý - sebevědomí. Když budeš si jí v hlavě idealizovat, že je to nejlepší ženská na světě a budeš jí v hlavě přisuzovat ultra zvláštní status, tak seš na počátku průseru. Přistupuj k tomu, že je to žena, co se Ti líbí, ale že takových je X a když to náhodou s ní nevyjde, tak za čas bude jiná. To je základ úspěchu na začátku když holku motáš. Až se do Tebe zamiluje, to už je zase jinej přístup. Hlavně si pamatuj, že na začátku,,vztahu” stačí strašně málo aby ses jí zhnusil.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
10.11.20 09:10

S tou falešnou nedostupností to umí líp ženské, u chlapů to bývá dost transparentní.

Soustřeď se na jiné věci, než na ni. Něco, co tě naplňuje - ať už práce nebo koníček. Už to, že ji tak strašně řešíš a promýšlíš taktiku je neatraktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28509
10.11.20 09:11

@JohnDoe1
No já nevím, ale kdybych navrhla výlet a on ho odmítl jen proto, aby se dělal nedostupnějším, tak bych si myslela něco o blbečkovi. Naopak bych byla ráda, že se taky těší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28509
10.11.20 09:13
@MrsNorris píše:
S tou falešnou nedostupností to umí líp ženské, u chlapů to bývá dost transparentní.Soustřeď se na jiné věci, než na ni. Něco, co tě naplňuje - ať už práce nebo koníček. Už to, že ji tak strašně řešíš a promýšlíš taktiku je neatraktivní.

Přesně. Když dělá Zagorku chlap, je to už dopředu podezřelé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
10.11.20 09:14
@Russet píše:
@JohnDoe1
No já nevím, ale kdybych navrhla výlet a on ho odmítl jen proto, aby se dělal nedostupnějším, tak bych si myslela něco o blbečkovi. Naopak bych byla ráda, že se taky těší.

Za prvé ona neví, že to dělá z toho důvodu. Za druhé jejich,,vztah” neni ve fázi, kde by to bylo vyrovnané. Jasně on tahá za kratší konec. A nevěřím, že je pro ženy přitažlivý chlap co má na programu jen jí a je vždy dostpuný… Takový končí v pozici kamarádů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
10.11.20 09:16

Buď flegmoš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
10.11.20 09:16
@JohnDoe1 píše:
Za prvé ona neví, že to dělá z toho důvodu. Za druhé jejich,,vztah” neni ve fázi, kde by to bylo vyrovnané. Jasně on tahá za kratší konec. A nevěřím, že je pro ženy přitažlivý chlap co má na programu jen jí a je vždy dostpuný… Takový končí v pozici kamarádů…

Pokud by do něj byla zamilovaná, tak by jí jeho zájem a touha být pořád s ní jistě vyhovoval ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
10.11.20 09:18
@Julča001 píše:
Pokud by do něj byla zamilovaná, tak by jí jeho zájem a touha být pořád s ní jistě vyhovoval ;)

Ale to ona není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64933
10.11.20 09:23
@JohnDoe1 píše:

No, máš recht. Jen na to nepomůže to hrát. On prostě musí mít na programu něco jiného. Ne jen předstírat, že má na programu i něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
10.11.20 09:24
@Anonymní píše:
Předem prosim o zachování anonymity.

Ahoj, řeším se slečnou, se kterou randím takový problém. Prý ji dusím a připadá si, že prý různé činnosti musí dělat a ne že je chce dělat (přitom se snažím jí dát volnost). O všem jsme si pěkně promluvili. Měla teď cca měsíc a půl opravdu hodně stresové a hektické období (státnice, praxe, obhajoby atd..) trochu tedy ten stav přisuzuji i tomuto. Randíme spolu cca 2 měsíce. No prý do té doby než jsme si promluvili neměla prozatím moc čas se zamýšlet nad tím, jestli ke mě něco cítí. I prý to psaní mě, ji skrz to dušení z mojí strany úplně odrazovalo. Určitě to nechci zahodit jen tak (a podle všeho nejspíš i ona ne), ten člověk mě inspiruje a je to přesně někdo koho bych chtěl po svém boku, do teď jsem měl samé povalečky co ani pořádně neuvařily atd.. :lol: Takže nejspíš proto těm předtím ten přístup imponoval, ale této ani náhodou.

Jinak ten můj přístup, k ní byl takový, že jsem ji defakto hned odepsal, psal hned každé ráno jakmile jsem se vzbudil, psal jí romantické básničky, dělal první poslední, no prostě blbec.. :zed: :lol:

Ta naše rozmluva byla v týdnu. O následujícím víkendu jsme výletovali první den byl můj nápad a ten druhý navrhnula ona sama. Celý víkend jsem byl docela odtažitý ani k puse jsem se neměl (nakonec mi ji dala ten druhý den ona sama, což jsem opravdu nečekal). Dělal jsem i „caviky“ ohledně toho druhého dne, který navrhnula ona, nakonec jsem si teda s ní dal víno večer (ale dal jsem si na čas než jsem si nalil taky, nevěděl jsem totiž, jestli ji fakt prostě večer neodvézt domů), ale nic víc nebylo.

Jako řešení mě napadlo začít dělat nedostupného, akorát nevím, jestli na to není pozdě po těch dvou měsících. A hlavně ani nevím pořádně jak na to a do jaké míry je to zdravé. Nikdy jsem to nepraktikoval. Většinou se holkám líbil můj přístup, nicméně ona je jejich pravý opak, tak možná proto ji tento přístup štve a vadí ji.

Správně nedostupný jsi tehdy, když opravdu nedostupný jsi, protože něco děláš.
V ideálním případě něco opravdu důležitého a zajímavého.

Jestli si chceš hrát na „drama king“, tak to buď nevyjde nebo skončíš na Jaký šel, takovou potkal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat