Jak a kdy mu říct, že jsem těhotná?

Anonymní
9.11.19 16:36

Jak a kdy mu říct, ze jsem těhotná?

Ahoj, potřebuji poradit kdy je vhodné říct protějšku, ze jsem těhotná? Již mám potvrzeno jedna se o 5 týden. Ani nevím jak mu to říct aniž bych vyvolala nějaký konflikt, jelikož v našem případě selhala antikoncepce. “Partner” (nevím jak ho nazvat) se kterým to čekám zatím nic neví, známe se už skoro rok a z toho půl roku se tak nějak pravidelně potkáváme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2031
9.11.19 16:40

No můžete to nechat na dobu, až si z vás bude dělat srandu, že jste tlustá a pak to na něj vybalit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
9.11.19 16:41

@Cenarius :mrgreen:

Je tu vůbec někdo, kdo otěhotněl bez pomoci antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1080
9.11.19 16:42

Čím dřív, tím lip… ať můžeš přemýšlet, jak se zařídit, kdyby malé nechtěl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4957
9.11.19 16:43

Jo, určitě selhala antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 16:44

Takže to je milenec s výhodami? Máte vyřešeno co a jak? Já třeba mám milence, a toto mam poreseno od počátku. Řekla bych mu to co nejdřív, ať má čas si to promyslet a vyjádřit se k tomu, a ty čas se zařídit

• Nahlásit
  • Citovat
1080
9.11.19 16:44

@karkarka No jsem ráda, že mi během 5 let neselhala :mrgreen: Naštěstí to vyšlo, až jak jsme si my přáli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13562
9.11.19 16:45

5 týden, máš už aspoň potvrzene viditelné srdíčko?? Jinak partnerovi co nejdřív, v klidu bez nějakých emocí mu to říct, že se prostě stalo no. Uvidíš jak se k tomu postaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4957
9.11.19 16:50

@Denny97 no očividně si nechtěla uhnat partnera na otěhotnění ‚přes antikoncepci‘.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20633
9.11.19 16:51
@MrsNorris píše:
@Cenarius :mrgreen:Je tu vůbec někdo, kdo otěhotněl bez pomoci antikoncepce?

Mam na emiminu pocit, ze vetsi pravdepodobnost poceti je HA brat, nez vysadit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20633
9.11.19 16:51

Rekni mu to hned, tady neni duvod cekat na spravnou chvili, kdyz netvorite par.Ty vis, jestli dite chces?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
9.11.19 16:55

Pokud dítě nechceš, tak bych mu snad ani nic neříkala. A nebo možná jo, ať zacvaka půlku interrupce. Jinak selhala antikoncepce? :roll: Poslední dobou jsou nějaký nekvalitní :potlesk: :mrgreen:. Pokud jste se chránili, pochybuju že partner nebo milenec nebo co to je, se bude o mimino nějak zajímat… Dost bych si to promyslela co do budoucna… Ono matka samozivitelka, nic moc…
Ještě dodám že kdybych byla ten tvůj partner na sex, asi bych ti možná ani nevěřila že dítě je moje. Pak jsou z toho akorát soudní tahanice skrz otcovství, alimenty apod.. No rozmysli si to. ;)

Příspěvek upraven 09.11.19 v 17:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
9.11.19 16:57
@wildcherry píše:
Mam na emiminu pocit, ze vetsi pravdepodobnost poceti je HA brat, nez vysadit :lol:

Možná dokonce větší pravděpodobnost, než o početí všemožně usilovat, měřit teplotu, sledovat hlen a tak. Prostě zobejte HA a ono to přijde :mrgreen:

Z principu, jak HA funguje, tak pokud se bere jak má, je šance na selhání v podstaté nulová… (až na výjimky, co jsou popsaný ve všech příbalových letácích všech HA). Bůh ví, co s tím ty holky dělají, jestli to zobou jak lentilky, anebo cestička, jak si uvázat chlapa, který by se jinak nenechal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
9.11.19 17:00
@Mutlice píše:
Možná dokonce větší pravděpodobnost, než o početí všemožně usilovat, měřit teplotu, sledovat hlen a tak. Prostě zobejte HA a ono to přijde :mrgreen:Z principu, jak HA funguje, tak pokud se bere jak má, je šance na selhání v podstaté nulová… (až na výjimky, co jsou popsaný ve všech příbalových letácích všech HA). Bůh ví, co s tím ty holky dělají, jestli to zobou jak lentilky, anebo cestička, jak si uvázat chlapa, který by se jinak nenechal :nevim:

Když jsem nemohla otěhotnět a trvalo to fakt x let, začala jsem si říkat, že ji začnu brát, že to není možné co tu čtu. Měla jsem ji jen kdysi dávno když mi bylo náct.

Ale mám kamarádku a ta to bere stylem, zapomenu tři dny, tak si dám tři a tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
9.11.19 17:23

Ja teda s partnerem jsem už delší dobu, ale byla jsem v nové práci zhruba půl roku, bydleli jsme v menším bytě a těhotenství přišlo neplánovaně, udělala jsem si test a nevydržela to a napsala mu, že se stal menší průser :D odpověď „čekáme miminko? To není průser, ale štěstí“ :D ale až po potvrzení od Dr. jsme začali řešit všechno okolo. Teď jsem 39 tt a jakoby to bylo včera. Říct partnerovi jsem se to fakt nebála. Pro mě bylo horší říct to rodičům a rodině :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama