Jak a s kým trávíte volný čas?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
139
24.6.22 06:10

Jak a s kým travite volný čas?

Ahoj holky,
včera jsme měli s mužem takovou debatu, stěžovala jsem si na to, že musím nějak jinak začít trávit svůj volný čas. Napadlo mě, že bych začala běhat nebo se šla občas sama projít. S kámoškou je to fajn, ale já prostě potřebuju být občas úplně sama. Neslyšet křik dětí atd.
Manžel mě začal podezřívat, že je to nějaký divný, že jsem to do tyhle chvíle nepotřebovala a najednou mám potřebu jezdit do lesa a procházet se.
Mám otázku, jestli to máte některá podobně? Jak a s kým travite čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1551
24.6.22 06:12

O víkendu se ráda projedu sama na kole a pak si sednu s knížkou do kavárny. Pak dost často chodím na různé treky. Pokud tam nemůže někdo z rodiny, tak mnohdy radši jedu sama než s někým z přátel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
24.6.22 06:14

A manželovi to nevadí, že chodíš sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
24.6.22 06:16

S manželem a se psem, děti zatím nemáme. Tihle dva jsou má priorita, s nikým jiným volno netravim radši. Když z nějakého důvodu nestihneme společnou procházku, tak je to divný a tomu dni to chybí.
Ale každý potřebuje čas sám pro sebe, mně stačí si dát doma sluchátka, pustit si nějakou blbost, na kterou by se se mnou manžel nedíval, uvařím u toho večeři a ještě úplně vypnu :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
24.6.22 06:17

Já chodím sama na oběd, je to takový můj relax :mrgreen:

Jinak ty chvíle o samotě moc nepotřebuju, ale jelikož nemám moc kamarádek, a ne vždycky někdo může, tak většinu věcí dělám sama. Procházka po městě, nákupy, návštěva knihovny. Na jednu stranu je fajn strávit tyto chvíle s někým, ale na druhou stranu je to hrozně klidné a mírumilovné, dělat některé věci sama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4066
24.6.22 06:28

Taky jsem ráda občas sama. Máme děti, takže pro mě je relax i nákup v Lidlu bez nich. Milému to nevadí, ale kdybych odjela sama na půl dne do lesů, asi by mu to taky připadalo divné až podezřelé :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
24.6.22 06:39

Miluju být občas bohužel to nejde tak často jak bych si přála. Dvakrát týdne jsem jezdila ke kobyle a udělala si tři hodiny jen pro sebe a pro ni, bohužel jsem ji z finančních důvodu musela dat do plného pronajmu a vůbec nevím čím tu díru po ni naplnim :nevim: premyslela jsem, ze bych jezdila třeba plavat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
24.6.22 06:45

Nejčastěji s nejbližší rodinou, ale mám ráda bych chvíli úplně sama - jít se sama projít, zalézt si sama na zahradu s knížkou, sama zahradničit, vařit, projet se na kole… Ale převažuje rozhodně čas s rodinou.
Nedávno jsem byla na třídenním školení a těšila se, že využiju volných chvíle a budu sama - ale měla jsem s sebou velmi společenskou kolegyni, která mi byla pořád za zadkem, což mě vyloženě iritovalo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28341
24.6.22 06:53

Já jsem taky sem tam ráda sama. Občas jdu sama fo obchodu, do knihovny, sednu si do kavárny s knížkou, časopisem..Je fajn nemuset se na nikoho ohlížet, vypnout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29657
24.6.22 06:55

Jo taky potřebuju aspoň občas chvíli samotu :D máme 3 děti, doma neustaly hluk, tak občas, když muž přijde z práce mu je hodím na krk a jdu se aspoň sama projít, hodím si hudbu do sluchátek a vyčistím si hlavu. Nebo se zavřu sama do ložnice, zakazu jim mě otravovat a v klidu si něco přečtu :lol: od manžela teda klid nepotřebuju, toho nevidím většinu dne, ale z těch dětí by člověku občas švihlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8331
24.6.22 07:16

@Emmi02 Ahoj, mám to stejně. Samota mi někdy naprosto vyhovuje. Dá mi prostor nerušeně se ponořit sám do sebe, některé věci si nerušeně doprožít, zpracovat, vyřešit. Řeším to buď procházkou (přírodu v takovém případě preferuji), nebo jednou, dvakrát do roka, když je zbytek rodiny pryč tak si zajedu sám někam do ciziny. Takže tuto Tvou potřebu chápu a mám ji podobnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20986
24.6.22 07:20

Jsem sama ráda, ale chodit kvůli tomu ven nepotřebuji. Stačí mi čas kde se každý věnujeme něčemu jinýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59919
24.6.22 07:24

Běhala jsem denně večer. Pak jsem začala dělat školu. Takže běhání šlo bokem. Oboje byla taková únikovka od běžných denních věcí. Kde jsem se těšila, že chvilku zmizím a je to pouze moje.
Chtěla jsem, že od léta začnu zas běhat. Ale mám kotník v háji. Takže budu trénovat napřed chůzi.
Do budoucna si chceme pořídit psa. Tak budu chodit na procházky dlouhé na lesní stezku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
24.6.22 07:26

Mi stačí ze vypadnu. Mám kone, takže chodím jezdit - většinou sama, ale vyplývá to ze situace, ne z nějakého vnitřního puzeni :D ale často dělám na zahradě sama a podobne. Vyhovuje mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4331
24.6.22 07:27

Ja jsem moc moc rada sama, je to pro me relax, ocista. Kdyz jsem sama, mam co delat ctu si, dam si vanu, kouknu na telku, zacvicim si( to delam sama nejradsi, nikdo me u cviceni nerusi). Nemam problem jit sama do divadla, kina, vystavu atd. Ven kdyz to jde chodim taky sama, beru sebou hafany. Kdyz jsem mela holky male, narvala jsem je do kocaru a trajdala po vesnici, to bylo bozi. Muj muz s tim nema problem, on vi ze pozrebuju klid, vi ze jsem jina nez on. On je extrovert a dcery taky, takze u nas je furt srumec, miluju byt s nima a uzivam si to, ale i rada vypnu sama. Nadruhou stranu jsme byla ted 2 dny jen se starsi dcerou, ma 8. Byly jsme nakupovat, vecer jsme si pustily film, lakovaly nehty. Bylo to uzasne, jak s kamoskou. Rada travim cas i jen s muzem, v sobotu budeme sami a uz se moc tesim. Delej tak aby to vyhovovala tobe, kdyz budes delat, co te bavi. Budes spokojena a tve okoli taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat