Jak akutně zatočit s blechami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 05:19
Jak akutně zatočit s blechami?

Ahoj holky, prosím o zachování anonymu, stydím se za tuhle situaci a nechci, aby o tom někdo věděl. Hlavně - uklízím barák opravdu pravidelně, nečekala bych, že se tohle stane zrovna mně.
Včera večer se mi stalo, že jsem v obýváku, kde bydlí kočka, objevila blechy. Kočka je kastrována a pravidelně odčervována a odblešována, nevšimla jsem si, že by na sobě měla typický trus, co blechy nechávají. Neobviňuju ji, ale tuším, že to sem z venku zanesla ona. :lol:
Za celou tuhle noc jsem dokousaná na nohách, v obličeji a snad i dole na pipce. :( Pořád cítím, jak to po mně chodí a kouše to.
Celou noc nespím a zjišťuju, jak to řešit, už vím, že prapůvod všeho bude zbavit domácnost vajíček a těch vylíhlých zmetků a přitom odblešovat kočku. Sebevědomě jsem si vyhlídla RAID a Frontline na vystříkání baráku (pokud víte o něčem efektivnějším a hlavně OSVĚDČENÉM, prosím o tip), jenže jsme malé město a dnes je neděle a jsou u nás drogerky a jediná lékárna zavřené. :zed:
Takže: Prosím vás holky ze zoufalství, jak jinak můžu proti těm zmetkům dnes zakročit, než v pondělí naběhnu do drogerie pro chemické postřiky? Bude stačit přeprání všeho na vysoký stupeň a vysátí koberců? Vůbec nevím a další noc s těma kousacíma zmetkama tady asi nedám. :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 07.10.18 06:12

Ja resila nedavno. Jo vysaj a vyper ložní pradlo na sede. Nez psovi a kočce zabraly drahy prasky, nejstarsi syn si vystrikal postel vonavkou, myslim ze to byl Str8 a to prej chcipaly :lol:

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 07.10.18 06:12

Hele a s tim Raidem bacha, at tu kočku neotravis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 06:24

@Tarjei Děkuji ti za uklidnění. :kytka: Vystříkat to tady voňavkou, tak chcípnu i já, já jsem na ten silný odér děsně háklivá. :lol: Tak snad dnešní mega úklid pomůže.
O toxicitě některých těchto přípravků vím, kočku izoluju jinde, až to tady vezmu chemicky.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 07.10.18 06:29

Ja prave na zver pouzila naky preparaty co vubec nepomohly az mi na veterine prodali Bravecto a super, konecne klid. Kdybych to koupila rovnou, nebylo to za dva litry ale „jen“ za 1500 :D
Jo a pry ty kocici blechy jsou mrchy odolnejsi proti vsemu nez psi.

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 07.10.18 06:32
@Anonymní píše:
@Tarjei Děkuji ti za uklidnění. :kytka: Vystříkat to tady voňavkou, tak chcípnu i já, já jsem na ten silný odér děsně háklivá. :lol: Tak snad dnešní mega úklid pomůže.
O toxicitě některých těchto přípravků vím, kočku izoluju jinde, až to tady vezmu chemicky.

Vonavkou ne, ted se nejaky skolaci silnou koncentraci priotravili.
Nam vzdy zabral Biokill, tusim ze jsou dva druhy, vse doma vystrikat.
Kocku odblesite nejakym setrnym pripravkem. Neboj, zvlades to:)

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 07.10.18 06:37

@jannina1 jeee hysterie s vonavkou, tak snad vetram. No a zrovna Biokill je pro kocky dost toxickej. Nespolihala bych na to, ze se dá kočka úplně izolovat.

j-p
Extra třída :D 11739 příspěvků 07.10.18 06:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o zachování anonymu, stydím se za tuhle situaci a nechci, aby o tom někdo věděl. Hlavně - uklízím barák opravdu pravidelně, nečekala bych, že se tohle stane zrovna mně.
Včera večer se mi stalo, že jsem v obýváku, kde bydlí kočka, objevila blechy. Kočka je kastrována a pravidelně odčervována a odblešována, nevšimla jsem si, že by na sobě měla typický trus, co blechy nechávají. Neobviňuju ji, ale tuším, že to sem z venku zanesla ona. :lol:
Za celou tuhle noc jsem dokousaná na nohách, v obličeji a snad i dole na pipce. :( Pořád cítím, jak to po mně chodí a kouše to.
Celou noc nespím a zjišťuju, jak to řešit, už vím, že prapůvod všeho bude zbavit domácnost vajíček a těch vylíhlých zmetků a přitom odblešovat kočku. Sebevědomě jsem si vyhlídla RAID a Frontline na vystříkání baráku (pokud víte o něčem efektivnějším a hlavně OSVĚDČENÉM, prosím o tip), jenže jsme malé město a dnes je neděle a jsou u nás drogerky a jediná lékárna zavřené. :zed:
Takže: Prosím vás holky ze zoufalství, jak jinak můžu proti těm zmetkům dnes zakročit, než v pondělí naběhnu do drogerie pro chemické postřiky? Bude stačit přeprání všeho na vysoký stupeň a vysátí koberců? Vůbec nevím a další noc s těma kousacíma zmetkama tady asi nedám. :,(

Nam teda nechcipli a museli jsme doběhnout na veterinu.Nas pes dostal blechy od sousedky kočky :zed: .Takže koberce se vyhodili ,pes dostal prášky na blechy a já si koupila u veterinarky takový sajrat do vody a tím jsem otirala postel a umyvala země.Meli jsme parkety.Pak jsem se jich teprve zbavila.Jenom pranim a uklízením se jich nezbavís. A prášky pro kočku. ;)

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 07.10.18 06:53

@j-p ja mela pro psa prasek a pro kocku pipetu, radsi, predstava jak ji rvu prasek do krku me uplne nenadchla :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 06:58

Zrovna BioKill je pro kočky toxický, ale izolovat ji opravdu problém nebude, máme velký barák, já jsem ve druhém patře a když kočku zaparkuju o dvě patra níže ve sklepě u kamen, myslím, že to zvládne a ještě bude ráda, že se hřeje. :D
Kočka dostane spot-on pipetku za krk, přinejhorším anebo koupíme Bravecto tabletky, na to jsem slyšela všude pozitivní ohlasy. To ona může, zabalím do paštiky a tablety má v sobě. :lol:
Saaakra holky, fakt jsem doufala, že je v klidu vysaju a konečně se bez kousání vyspím. :P :(

j-p
Extra třída :D 11739 příspěvků 07.10.18 07:00

@Tarjei :) no někdy stačí dát prášek do salámu :) ale máš pravdu,pes to sežere líp asi jak kočka :) :lol:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 07.10.18 07:01

Blechy jsme nastesti resili naposledy jeste pred prinesenim kocek domu, tehdy jsme si je dotahli ve spacaku z chaty, kam obcas zalezala venkovni kocka. Biokill byl nejlepsi, ale pozor, kocku nestaci jem izolovat, zustava na povrchu cca mesic prave kvuli vajickum.

Ten prvni vecer po zjisteni, ze je mame doma jsem davala na zem misticku s jarovou vodou. Vonelo jim to a celkem dost se jich tam utopilo.

j-p
Extra třída :D 11739 příspěvků 07.10.18 07:04
@Anonymní píše:
Zrovna BioKill je pro kočky toxický, ale izolovat ji opravdu problém nebude, máme velký barák, já jsem ve druhém patře a když kočku zaparkuju o dvě patra níže ve sklepě u kamen, myslím, že to zvládne a ještě bude ráda, že se hřeje. :D
Kočka dostane spot-on pipetku za krk, přinejhorším anebo koupíme Bravecto tabletky, na to jsem slyšela všude pozitivní ohlasy. To ona může, zabalím do paštiky a tablety má v sobě. :lol:
Saaakra holky, fakt jsem doufala, že je v klidu vysaju a konečně se bez kousání vyspím. :P :(

No s tím nepočítej.Vsude jsem lezla po zemi a umyvala misto po místě ty parkety.A postel drhla. Meli jsme malou holčičku a ta byla pokousana a my taky :( .Takže jsme bojovali týden.A to byla krátká doba.Nekdo se jich nemuze zbavit a volali deratizatora.Tak hodně štěstí. ;) Už nikdy víc to nechci zažít :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 07:09

@katyna1984 O té vodě se lžičkou jaru jsem dneska četla, děkuju za tip, to vyzkouším.
@j-p Parkety zní jako pohoda, ale já blbec tady mám chlupaté koberce. :? :? TO bude průser prostě, to snad ani nevyperu z těch koberců. Do háje, blbé blechy. :lol: Tohle taky už nikdy v životě zažít nechci teda.

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 07.10.18 07:24

@j-p psa mam milacka retrivra, ten by si nechal nacpat do krku cokoliv, navic ta Bravecto tableta je ochucena, to sezral dobrovolne. Kocka je moje laska ale furt je to kocka utulkacka, jak ji držím dyl nez chce, uz je zle :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >