Jak alespoň jednou za život vyzkoušet jiného sexuálního partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 02:36
Jak alespoň jednou za život vyzkoušet jiného sexuálního partnera?

Podle toho, co čtu v ostatních diskuzích, tak jsem na tom podobně jako některé/někteří z vás. Jedna sexuální partnerka celý život, už 20 let. Vše ok, jsme spokojení, jen cervik ohledně sexu hlodá… někdy míň, někdy víc. Jaké to asi musí být s někým jiným? Je to cítit úplně stejně nebo o dost jinak? A co ta speciální vůně a chuť na jazyku tam dole. Je to hodně jiné s jinou partnerkou? A dotyky, které tak zázračně fungují na tu jednu s jedinou…Fungovaly by i na někoho jiného??? A co její dotyky prsty, ústy… Cítil bych to jinak? A jak???

Nevím. A s největší pravděpodobností se to nikdy v životě nedozvím. Ale stejně… Myslím na to často.

Nemáte někdo tip, jak alespoň jednou za život okusit jiného partnera, aby to bylo ok a nenarušilo vztah s partnerem celoživotním?

Naivní otázka, vím… Proč je to na světě zařízeno zrovna takhle?? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 03:11

Vzhledem k informacím raději anonym.. znám jednoho muže, co byl dlouho panic, fakt už to bylo hodně,.skoro se blížila 30. 8o No a pak konečně našel ženu odjinud než z našeho města, dost nymfomanku, byla celkem potěšena, panice, na to jen tak nenarazila :mrgreen: . Co čert nechtěl, paní přišla docela brzy do jiného stavu. Zůstali spolu, dnes mají děti 2, už celkem velké (oba přes 10 let). Přesto, že měl muž sexu v tomto svazku za ta léta více než dosti, taky uvažoval jako ty. No a jednou na služební cestě v jedné cizí zemi celkem daleko odsud to vyzkoušel s tou cizinkou. Nějak byla na večírku příležitost. Říkal, že nic extra. Nic zvláštního. Akorát považuji trochu za problém, že to ví nejen on a ta cizinka, ale i já a se mnou půlka města, kde žijeme :mrgreen: . Je blbý, že neudrží jazyk za zuby. Takže pokud to zkusíš, dobře vyber s kým a hlavně o tom nežvaň. :lol: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 03:54

Co se tyče doteku a chuti atd to bude jiné s každou novou,tak jak je to jiné s každým jiným. Kazdemu se líbí jiné doteky. Jsou chlapi co smrdí i když se dobre umyji.
Zasun jako takový asi podobný. Horší to mají ženský,protože hodně závisí na velikosti mužství. Zalíbí se ti chlap a pak při sexu ho ani necitis.
Však třeba navrhni partnerce swingers co na to řekne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 05:10

Ptáš se jak… existuje dost sex.seznamek a aplikací i pro zadané (třeba Ashley Maddison,…) nebo eskort :lol:
Pokud ti to nadá spát, volila bych ten placený sex, u milenky je větší riziko že se ti to bude líbit víc než s manželkou a co pak budeš dělat… :roll:
A ano, stejně jako každej chlap je jinej, tak i ženy… atmosféra, dotyky, vůně, chuť, tvar… pokud by byly stejné tak nebude tolik nevěry. Ale když ono je to tak zajímavé a zábavné, že :zed: (hlavně pro chlapy, ženy většinou podvádí z jiných důvodů)

starýkmet
Stálice 98 příspěvků 09.01.19 05:11

Velmi mnoho lidí nic neví, málo lidí tuší, a velmi málo ví, jak silný vliv má fyzické zdraví na psychiku a jak siný psychika na zdraví fyzické. Zakladatel má zřejmé nutkání pošpinit si minimálně vlastní svědomí vůči své partnerce. Být v jeho situaci, nemyslel bych jen na možnost prozrazení. Ta není nikdy nulová. O kuriózní případy vůbec není nouze, ať mluvení ze spaní, neodůvodnitelná žaloba o alimenty, vyvinutý šestý smysl partnerky, a tisíc dalších, zhusta popsaných i zde v diskuzích. (Wikipedie: Šestý smysl je označení buď pro vnitřní schopnost integrovat vjemy z dílčích smyslů, nebo pro jinak pojímanou schopnost vycítit určitou situaci či potenciální nebezpečí. V běžném použití se šestým smyslem rozumí intuice, tedy schopnost vnímat a podvědomě vyhodnocovat různé nenápadné nebo skryté skutečnosti a souvislosti.)
Myslel bych i na to znečištění svědomí. S nenulovým vlivem na zhoršení zdraví, na příklad rizika rakoviny a pod.. Statistiky těchto příčinných souvislostí jsou neúprosné.
Ale současně nevylučuji, že zakladatel je víc ohrožen třeba rakovinou právě stressem z pomyšlení, že ještě neskusil být nevěrný. Víc, než by byl samotnou nevěrou nebo jejímy následky. Faktem je, že každý jsme hodně hodně hodně jiný. Sám osobně bych kvůli chvilkovým prchavým neznámým pocitům neriskoval to co může mít hodnotu řádově vyšší. Jen si ji včas uvědomit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 06:49

Znám jeden případ… láska že střední školy, ona otěhotněla, vzali se…jestli byli úplně první, asi ano…no, on po letech dostal pocit, že se trochu nudí a tak přemluvil ženu k hrátkám se spřáteleným manželským párem. Načež ona (i on) zjistili, že kamarád jí to udělá líp. Já bych to nedráždily, buď rád, že je to mezi vámi hezké. Nakonec je to stejně vždycky suchém tam a mokrej ven :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 07:31

Jsme s manželem svoji první a jsme spolu už 10let. Občas mě to možná napadne taky, ale v reálu bych ho nikdy nepodvedla. Je to pro mě vzácně krásný. Nikdy bych kvůli pokušení neriskovala za to co mám. A společně se vyvíjíme a zkoušíme nové věci, takže i se stejným partnerem to není pořád stejné :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 07:42

No já myslím, že privátní klub ve vzdáleném městě je celkem jistota, ne ? To ti máme radit, nebo se má některá z nás tady nad tebou slitovat a poskytnout ti sex ? :roll:

denkat
Kecalka 373 příspěvků 09.01.19 07:55
@Anonymní píše:
Podle toho, co čtu v ostatních diskuzích, tak jsem na tom podobně jako některé/někteří z vás. Jedna sexuální partnerka celý život, už 20 let. Vše ok, jsme spokojení, jen cervik ohledně sexu hlodá… někdy míň, někdy víc. Jaké to asi musí být s někým jiným? Je to cítit úplně stejně nebo o dost jinak? A co ta speciální vůně a chuť na jazyku tam dole. Je to hodně jiné s jinou partnerkou? A dotyky, které tak zázračně fungují na tu jednu s jedinou…Fungovaly by i na někoho jiného??? A co její dotyky prsty, ústy… Cítil bych to jinak? A jak???

Nevím. A s největší pravděpodobností se to nikdy v životě nedozvím. Ale stejně… Myslím na to často.

Nemáte někdo tip, jak alespoň jednou za život okusit jiného partnera, aby to bylo ok a nenarušilo vztah s partnerem celoživotním?

Naivní otázka, vím… Proč je to na světě zařízeno zrovna takhle?? :think:

A tohle je přesně ten důvod proč se nemají vážné vztahy budovat dřív než dotyční posbírají zkušenosti jinak řečeno, než si trochu „užijí života“. Kolik manželství na tomto zkrachuje....­..nicméně polož si otázku jestli ti chvilkové potěšení stojí za zničení dlouholetého, harmonického vztahu, protože si pamatuj, že dřív nebo později se na nevěru vždy přijde ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 09.01.19 07:59

Placené služby, tam mas celkem jistotu diskretnosti. Ja to chápu, taky by mi to vrtalo hlavou.

Lulina999
Kecalka 188 příspěvků 09.01.19 08:00

Žádná žena není stejná, i sex se tedy bude s každou lišit, i kdyby jen trochu.
Raději zůstaň jen u představ, protože co když ta jiná žena bude v sexu prostě lepší, úplně jiná? Pak to nezůstane jen u jednoho, budeš chtít zkoušet dál a dál a myslím, že je jasné, jak by to pak dopadlo.
Pokud vám s partnerkou vztah i sex funguje, raději bych si toho všeho vážila, než pokoušet štěstí/neštěstí :-)
Ale to je jen můj názor, i ten se bude u každého lišit.

anupati
Kelišová 6435 příspěvků 09.01.19 08:09

Já osobně si myslím, že využitá rychlovka či jednorázovka na dotazy stejně neodpoví…ten rozdíl je hlavní v té intimitě, která se buduje, v zájmu a přitažlivosti k protějšku, který dojde naplnění…kdy o někoho usiluji, líbí se mi, přitahuje mě…a pak…než že někoho vidím poprvé v životě a rozdám si to s ním..ale to už jsme někde úplně jinde než vyzkoušet si sex s jinou ženou…to je prostě vyzkoušet si vztah s jinou ženou. U nějakého opileckého úletu narychlovku si myslím, že si člověk nějaké jiné vůně ani nevšimne :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 08:13

Dobré ráno. V manželství jsem šťastná a spokojená více než dvacet let. Neměla jsem a nemám potřebu vyhledávat nikoho jiného. V mém okolí nebyl nikdo, kdo by se mu vyrovnal. Dva roky nazpátek jsem se pracovně seznámila s jedním mužem (telefonický kontakt) a najednou jsem věděla, že je tam něco, co … Jeho hlas, pohodové jednání, humor, vnitřní náboj. Cítila jsem, že ten zvláštně „jiný“ pocit cítí i on. Po pár dnech mi napsal SMS … Nemohl si pomoct, pořád mu něco říkalo, ať mi napíše. Odpověděla jsem, že sympatie jsou oboustranné, ale, že jsem šťastně vdaná. V psaní jsme pokračovali, nedalo se to utnout, bylo to silné, k fyzickému kontaktu nedošlo (stále držím hranici). Ale …, tak jak píšeš, milý zakladateli, jak to udělat, aby jednou za rok … My máme 1× za rok sex po telefonu … (cituji jeho slova: „jednou za rok můžeme“) … Nechci to posunout dál … Už tak cítím, že je to pro mě na hraně … Tak ráda bych hranice překročila a vyzkoušela jeho vůni, chtěla bych cítit doteky na svém těle, ale nemůžu snést pocit, že bych ublížila svému muži.

anupati
Kelišová 6435 příspěvků 09.01.19 08:56
@Anonymní píše:
Dobré ráno. V manželství jsem šťastná a spokojená více než dvacet let. Neměla jsem a nemám potřebu vyhledávat nikoho jiného. V mém okolí nebyl nikdo, kdo by se mu vyrovnal. Dva roky nazpátek jsem se pracovně seznámila s jedním mužem (telefonický kontakt) a najednou jsem věděla, že je tam něco, co … Jeho hlas, pohodové jednání, humor, vnitřní náboj. Cítila jsem, že ten zvláštně „jiný“ pocit cítí i on. Po pár dnech mi napsal SMS … Nemohl si pomoct, pořád mu něco říkalo, ať mi napíše. Odpověděla jsem, že sympatie jsou oboustranné, ale, že jsem šťastně vdaná. V psaní jsme pokračovali, nedalo se to utnout, bylo to silné, k fyzickému kontaktu nedošlo (stále držím hranici). Ale …, tak jak píšeš, milý zakladateli, jak to udělat, aby jednou za rok … My máme 1× za rok sex po telefonu … (cituji jeho slova: „jednou za rok můžeme“) … Nechci to posunout dál … Už tak cítím, že je to pro mě na hraně … Tak ráda bych hranice překročila a vyzkoušela jeho vůni, chtěla bych cítit doteky na svém těle, ale nemůžu snést pocit, že bych ublížila svému muži.

Tak ty mi jasně potvrzuješ mou teorii…že v tom poznávání jiného sex. partnera nejde jen o technický zásun, ale právě to chtění, těšení se, budování intimity, aby člověk ochutnal tu odlišnost jiného partnera…
Teda nemluvím o případech, kdy je partner téměř impotent, případně ho má hoooodně malého apod., pak asi i jen náhodný zásun s pořádným bouchačem je mega rozdíl. Teorie se vztahuje na spokojené páry, kde „jen“ chybí ta zkušenost jiného partnera.
A jinak co se týče příspěvku…tak ta hranice pro mě osobně už je stejné za čárou, to už zase takový rozdíl není…zkus si to představit opačně, jak tvůj muž sexuje po telefonu, protože jednou za rok může a touží okusit ty doteky na svém těle a vůni…nesoudím tě, píši jen svůj názor.

Ludánek02
Kecalka 111 příspěvků 09.01.19 09:29

Podle mě není ideální, aby člověk ochutnal za život jen jahodovou zmrzlinu. A měl by vyzkoušet i jiné příchutě zmrzliny, ale NEŽ se rozhodne, která mu chutná nejlépe a se kterou zůstane. Jinými slovy - kroutím nechápavě hlavou, že někdo je ochotný se oženit/vdát a být s jedním sexuálním partnerem třeba v manželství 10let, protože vždy to dopadne tak - jako tento pro mě absurdní příspěvek. Pořád budeš chodit kolem cukrárny a jen přemýšlet jak asi chutná, čokoládová, borůvková, malinová, vanilková, ….dobrovolně a vědomě v 21.stolletí tohle udělá jen trouba, aby s prvním sexuálním partnerem uzavřel manželství apod.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >