Reklama

Jak bojovat proti kruhům pod očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simona97
Povídálka 13 příspěvků 15.02.17 06:28
Jak bojovat proti kruhům pod očima

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli jste narazili na nějaký účinný přípravek, krém - na kruhy pod očima… mám je geneticky dané, ať piju jak chci, spím, každý den se s nimi probudím a už jsem z toho docela zoufalá… máte nějaké rady?

Reklama

Reakce:

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 15.02.17 07:03

Korektor -jakoby makeup

Tichošlápek
Echt Kelišová 9599 příspěvků 15.02.17 07:38

S tím nic neuděláš. Ja je mam taky geneticky - uz ve školce jsem vypadala jak panda. Takže teď dam při líčení vždy bb crem a pod oči korektor. Většinou je to OK. Když je to hodně zle, tak je úplně neschova nic, ale ten korektor je hezky zjemni a vypadá to proste lepe

JaniceB
Extra třída :D 13147 příspěvků 4 inzeráty 15.02.17 08:25

Nijak…koupila jsem ted po vlivem reklamy i slavny Remescar…a jako sice kruhy o polovinu lepsi, ale kuze totalne vysusena a zvyrazni se strasne moc vrasky…po par pouzitich si prijdu jako indianska babicka…a jeste ke vsemu zmlacena, protoze ty kruhy mam stale:))))))))) Chce to holt korektor…jenze najit vyhovujici, aby nezalezal do vrasek, je fakt umeni…

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 15.02.17 08:37

Zkus mast na hemeroidy, ale musí to být mast né krém. :pankac:

Junkyska
Závislačka 3202 příspěvků 15.02.17 09:14
@Maty80 píše:
Zkus mast na hemeroidy, ale musí to být mast né krém. :pankac:

8o :D To jako fakt? :think:

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 15.02.17 09:47
@Junkyska píše:
8o :D To jako fakt? :think:

ano, já to teda používala spíš na pytle pod očima, ale je to i na kruhy.
Nečekej žádný zázrak po jednom použití. A také platí stejné pravidlo jako u normálních pleťových krémů, že je musíš po čase měnit, nebo střídat, pleť si na ně zvykne. Já mám Faktu mast :D

Junkyska
Závislačka 3202 příspěvků 15.02.17 09:49

@Maty80 Tak jestli si vzpomenu, půjdu do ní  :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama