Jak bojovat s prdama?

24.1.20 20:23

Jak bojovat s prdama??

Ahoj chci se zeptat nevím co tím mám dělat je to citlivá záležitost a nerada bych s tím k doktorovi, třeba mě tady někdo pomůže. Tak je mě 28 a bojuji s abnormálním prděním ještě že momentálně jsem bez partnera protože asi by mě kvůli tomu nechal, asi bych měla i strach při sexu aby náhodou nevyšel prd :lol: :,( jak se toho zbavit? třeba nějaký lék nebo čaje nebo já nevím co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

275
24.1.20 20:26

Úprava stravy :lol:
A o partnera se neboj, pravděpodobně ti ukázal, že na tom taky je kvalitně s únikem plynu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
24.1.20 20:27

Kminovej čaj je na prdy. Jinak asi vyřadit všechny nadjimavy potraviny a nebo můžeš mít na nějakou potravinu alergii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:35

Ta alergie je možná. Já jsem alergická na mléko a když sním něco, kde je mléko, třeba nějaké pečivo, tak mě to docela nadýmá a to do té doby, než to výjde ven. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 20:35

Smiř se s tím, mám to také a je to peklo, mám to fakt od mimina, alergii nemám.
Jediné, co mi zabere na zmírnění je, že nejím absolutně žádnou zeleninu, ale to je dost blbý.
Manžela mám, děti taky a prdlavky jsou také :D
Muž si zvykl, já mu to fakt řekla na druhém rande :D

Zkusila jsem vše od kapek pro mimina pro cokoli pro dospělé, nezabralo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
6364
24.1.20 20:37

Zkoušela jsi probiotika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:39

@Petule030 probiotika prave ted uzivam.. mohlo by pomoct?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:42

Určitě ti pomůže úprava stravy. Akorát si vychytej, co ti to zhoršuje. Mi například nedělá dobře lepek a obecně sacharidy. A ty probiotika jsou základ :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
24.1.20 21:11

Úprava stravy. Obecně se doporučuje jíst zvlášt ovoce a pak pauzu, třeba ovoce s masem/mlékem je fakt šílená kombinace, které ve střevech hnije…Další důležitá věc je vynechat sladké. Má sklon ve střevech kvasit a hromadění plynů je na světě…
Vysleduj si, co ti dělá zle, ale tohle jsou hlavní zásady. No a protiplynové čaje (kmín, fenykl, anýz a podobně) samozřejmě nic nezkazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6364
24.1.20 21:21

@Bobulka1991 Působí na mě tvůj příspěvek, že plynatostí netrpíš dlouhodobé a to by probiotika měla pomoci. Potom z léků Espumisan, ale to neřeší původ problému. Můžeš zkusit třeba ten kmínový čaj, vynechat nadýmavé potraviny a to sladké. Jinak pokud tě to trápí dlouhodobě a nic nepomůže, tak by chtělo zjistit, zda nemáš alergii na laktózu nebo lepek, to už by měl jít stud stranou a zajít k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11329
24.1.20 21:26

1. vstoupit do psychoterapie s tou sociální fobií. Protože nejsi sama kvůli tomu že prdíš, jsi sama protože se bojíš odmítnutí a hledáš pro to nějaké záminky.
2. upravit stravu tak, aby si vyloučila pokrmy co tě nadýmají a jedla si tak, aby si ozdravila tvou vnitřní mikrofloru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 23:16

Ahoj, já mám to samé, vyzkoušela jsem kde co, espumisan, cholagol, iberogast… pravidelně piju mátový čaj a nic… Zdravotně jsem v pořádku, u nás to bude bohužel dědičné, mamka má to samý :lol: před přítelem se teda stydim hrozně a to jsme spolu dva roky, pak mám v břiše šílený křeče, takže úplně chápu :roll: omlouvám se za anonym, ale já se fakt stydim.

• Nahlásit
  • Citovat
715
5.2.20 09:01

Prdy nejsou problém, problém jsou zaraženy prdy, já se od malička cpu ovocem a zeleninou a snad vším, co toto způsobuje a je to opravdu znát, ale když jdu na nějakou důležitou schůzku, nebo tak něco, udělám si domácí klystýr a na pár hodin je pokoj, jednou za měsíc to vůbec není na škodu, ba naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama