Jak bojovat se sociální fobií?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 13:26
Jak bojovat se sociální fobií?

Ahoj..uz 6 let trpim uzkostmi, obsesnimi myslenkami..vyzkousela jsem par psychologu..mam kazdy den obsesni myslenky, ze treba v mhd nebo na nejake udalosti, kde je vice lidi dohromady, odpadnu, dostanu zachvat, nebo ze se pocuram treba, nebo ze reknu neco trapneho..mam to hodne podle me spojene se socialni fobii..strasne resim co si o me ostatni lidi mysli..mela jsem horsi detstvi, tak mi chybi takovy ten pocit jistoty, sebelasky..nekdo, kdo by mi poradil, jak se nebat techto nesmyslnycg myslenek a ziskat viru v sama sebe? Obsese se mi spustily, jak jsem videla u ex pritele epi zachvat a neco jsem si o nem cetla a od te doby jsem dostala strach, ze by se mi to stalo taky a mela jsem problem chodit na prednasky, mhd atd.. k tomu se mi stridaji ruzne myslenky..mam je jakoby strach je vypustit..mam jakousi falesnou predstavu, ze kdyz je mam v hlave tak se mi nemuze nic stat a jakmile bych uz na to nemyslela a byla stastna, tak by me to zasahlo a stalo se mi neco hrozneho..jako naucila jsem se pracovat s tema uzkostma..mam sice tlaky v hlave, nekdy pocit na vybuleni, ale ty myslenky se mi vtiraji furt..

Reakce:
Monis_94
Kecalka 103 příspěvků 12.07.19 19:26

Mám něco podobnýho, jestli chceš, klidně napiš. Nikdo mi v tomhle směru nerozumí a u psychologa jsem nebyla, ale potrebovala bych to jako sul si myslim. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 10:05

@Monis94
psala jsem sz:)

Makca87
Echt Kelišová 7817 příspěvků 13.07.19 12:08
@Monis94 píše:
Mám něco podobnýho, jestli chceš, klidně napiš. Nikdo mi v tomhle směru nerozumí a u psychologa jsem nebyla, ale potrebovala bych to jako sul si myslim. :roll:

A proč s takovým onemocněním nechodíte k lékaři? :think: Když máte zlomenou nohu, tak taky přece jdete na chirurgii :nevim:.
Zakladatelko, máš nějaké zájmy, koníčky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 18:44
@Makca87 píše:
A proč s takovým onemocněním nechodíte k lékaři? :think: Když máte zlomenou nohu, tak taky přece jdete na chirurgii :nevim:.
Zakladatelko, máš nějaké zájmy, koníčky?

No u ničeho moc nevydržím..vyloženě svůj koníček nemám

Váš příspěvek
Reklama