Jak bolí kaz?

PHV
1293
26.10.20 11:26

Jak bolí kaz?

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jak bolí kaz, popřípadě, jak se projevuje když má někdo kaz?
Nemá ještě žádnou plombu, takže vůbec netuším, jak to poznat.
Bolí mě snad celá půlka pusy, ale přijde mi, že spíš od pantu v čelisti, když s ní pohnu bolí to v těch místech víc. Můžou bolet zuby takhle od pantu? Mám to asi 3 dny, pomáhá na to Ibalgin. Na ty stoličky můžu úplně normálně kousat, studený nevadí, horký nevadí. Jen teda bolest půl pusy.. mohl by to být kaz? Je nějaká finta jak to poznat? :lol: K zubaři jdu 2.11. a už teď se klepu :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3783
26.10.20 11:30

Můj zubař říká, že kaz nebolí. Bolí jen zánět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
26.10.20 11:40

Nepředcházelo tomu třeba prasknutí v pantu při kousání? Jinak mě takhle často bolí půlka pusy od nastydnutí, přesně jak píšeš, zuby samotné nebolí, ale bolí mě prostě půlka čelisti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1293
26.10.20 11:44

@Valburga Ne právě že vůbec, tedy asi, začalo to vlastně jednou ráno po noci :think: takhle mě přesně bolí půlka pusy vždycky když mám aft, že bych si zuby vymlátila :lol: jenže teď nic a když zahýbu pusou bolí mně jakoby v tom pantu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6355
26.10.20 12:18

Může to být i to, že se pohnul zub moudrosti, pokud už ho nemáte pryč. Než mi je vytrhli, tak se mi stávalo, že jsem kvůli bolesti ani nemohla otevřít pusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
26.10.20 12:23

Taky bych rekla osmy…bud rostou, jestli nemas, nebo pak obcas mivaji takovy rustovy zachvat, i kdyz uz jsou..take se kolem nich casto tvori zanet, ktery nekdy sam prejde, nekdy musi zasahnout zubar…kaz takto neboli, to uz by musel byt nejaky zanet, u toho by ale taky nejspis byla teplota, citlivost zubu na teple..no urcite se k zubari objednej, udela rentegen a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1293
26.10.20 12:54

@Heivka @Melodie91 osmičky nemám a ani mít nebudu, dle rentgenu je nemám ani založené :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
26.10.20 12:57

Osobně bych s takovou bolestí určitě nečekala a šla k zubaři ihned. Bolí tě to tři dny, tedy to samo neodejde. Jinak žádný kaz mě nikdy nebolel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
26.10.20 13:56

Já tuhle bolest měla od pantů. Jen na jedné straně, nejvíc mi to šlo do dolní šestky, ale kaz na ní nebyl. Asi týden jsem nemohla pořádně kousat. Já jsem ale skřípač, tenkrát to bylo před státnicemi, tak asi stresem. Také jsem nemohla existovat bez Ibalginu. Teď mám dlahu na noc a mám od toho kloubu pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6355
26.10.20 14:30

@PHV Tak to bude asi něco jiného, kaz bolí až když je velmi hluboký a odhalí nerv. Ještě mě napadlo jestli jste si nemohla prochladit trojklanný nerv. Ten dělá podobné obtíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
26.10.20 14:53
@PHV píše:
@Valburga Ne právě že vůbec, tedy asi, začalo to vlastně jednou ráno po noci :think: takhle mě přesně bolí půlka pusy vždycky když mám aft, že bych si zuby vymlátila :lol: jenže teď nic a když zahýbu pusou bolí mně jakoby v tom pantu

Ja měla právě kdysi něco prasklého v tom pantu, ale to bolel fakt vyloženě jen ten pant :think: no a když mě takhle prvně bolela fakt celá půlka čelisti, tak jsem hned letěla k zubařce úplně vyděšená co mi bude dělat a nikde nic, žádný kaz, žádný zánět,… Závěr byl, že je to od prochladnutí čelisti nebo trojklanného nervu. Ale byla to fakt tedy bolest taková, že jsem ani bolestí nespala :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1293
26.10.20 20:06

Tyjo holky, právě mi přímo u zubu vyskočil aft, tam kde mě to bolí. Takže vsadím boty, že mně to bolelo z toho ještě dřív, než vyrašil. :pocitac: ale zase, kaz to asi fakt není :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 13:34

Dává se injekce ?

Zdravím! Mám docela velký a hluboký kaz na předním zubu, dnes jdu na opravu. Zajímá mě - dává se injekce? Mám docela hrůzu ze zubařů tak nad tím přemýšlím…

• Citovat
  • Nahlásit
1479
18.11.20 13:40
@Anonymní píše:
Zdravím! Mám docela velký a hluboký kaz na předním zubu, dnes jdu na opravu. Zajímá mě - dává se injekce? Mám docela hrůzu ze zubařů tak nad tím přemýšlím…

každý správný zubař na úrovni dává injekci proti bolesti.., ty jdeš k tomu svému poprvé? ;)
A jinak, o injekci si můžeš i požádat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
18.11.20 13:41
@Anonymní píše:

Když řekneš, že ji chceš, tak ti ji dát musí. Nikdo ti nebude opravovat zuby zaživa proti tvé vůli, jak by to asi udělal? Připoutal tě ke křeslu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama