Jak bude za 10, 15 let?

Anonymní
13.4.20 15:09

Jak bude za 10, 15 let?

Holky čtyřicitky, rozvedené, co jste našly anebo hledáte, potřebuju surně poradit.

On - o 20 let starší, děti dospělé, žije sám, zajištěný hodně, takže žádné dluhy, bylo mu čerstvě 61, bydlíme od sebe 50 km, on by chtěl abych bydlela s ním, ale nejde to kvůli práci (i když to teď řeším a do budoucna bych si asi našla práci v okolí) a kvůli dětem.
Je to jak na houpačce - chvilku dobré, chvilku ne, tak se rozejdeme, pak zase spolu. Už jednou jsem byla přesvědčená, že se nevrátím, a našla si kolegu z kurzu, jenže pak jsme se rozešli a já se zase vrátila k příteli. Jenže si říkám, co bude za 10 let, za 15 let? On může být vitální klidně do 80 let, zatím pořád docela kmitá, ale vidím to zpomalování u mých rodičů.

Bavit se s ním, výlety a zase počkat, jestli nepotkám někoho jiného? Moc mi to s vrstevníky nevychází a chlapy bez peněz a s dluhy - děkuji nechci.

anonym, prosím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4165
13.4.20 15:12

Doufam, ze mas deti uz velke a neblbnes takhle s malymi detmi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10097
13.4.20 15:14

Kvůli někomu takovému bych se nikam nestěhovala. Pokud máš tendenci dělat za 15 let pečovatelku, tak si najdi nějaké dobrovolnictví v domově, tam ti ta směna alespoň skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7465
@Kaileee píše:
Doufam, ze mas deti uz velke a neblbnes takhle s malymi detmi..
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185

Je mi 47. Pri predstave 61leteho muze vedle sebe se mi nedela dobre :? Ale kazda jsme nastavena jinak. Ja bych tak „stareho“ muze ve svem veku nechtela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 15:21

Jakože by dělal převozníka než se objeví někdo lepší? :think: to je takový vychcaný. Ale určitě bych se nesestěhovavala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6215
13.4.20 15:22
@cecetka píše:
Je mi 47. Pri predstave 61leteho muze vedle sebe se mi nedela dobre :? Ale kazda jsme nastavena jinak. Ja bych tak „stareho“ muze ve svem veku nechtela :nevim:

Jenze pokud by jsi hledala partnera na seznamce, tak o vrstevnika nezavadis. Protoze vsichni, i ti osklivi chteji o 10-15 let mladsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66085
13.4.20 15:22

Jsem rozvedená po ctyritce, zadaná… do takového vekoveho rozdílu bych nešla ani omylem Ale záleží co máš za sebou a co od dalšího vztahu čekáš.
Brala bych ho jako prevoznika, než se najde ten správný. A k chlapovi bych se nikdy nestehovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 15:24
@cecetka píše:
Je mi 47. Pri predstave 61leteho muze vedle sebe se mi nedela dobre :? Ale kazda jsme nastavena jinak. Ja bych tak „stareho“ muze ve svem veku nechtela :nevim:

Tak on na těch 61 nevypadá. Je hodně aktivní, hodně jezdíme za jeho přáteli, a ti jsou ještě starší a mají všichni partnerky ve věku okolo mě. Mají s nimi většinou dítě ve věku mých dětí (14 -16). Je fakt, že on děti nemá rád, takže spolu mít dítě nebudeme.

• Citovat
  • Nahlásit
66085
13.4.20 15:24
@jannina1 píše:
Jenze pokud by jsi hledala partnera na seznamce, tak o vrstevnika nezavadis. Protoze vsichni, i ti osklivi chteji o 10-15 let mladsi.

Ale zavadis úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6215
13.4.20 15:25
@Anonymní píše:
Tak on na těch 61 nevypadá. Je hodně aktivní, hodně jezdíme za jeho přáteli, a ti jsou ještě starší a mají všichni partnerky ve věku okolo mě. Mají s nimi většinou dítě ve věku mých dětí (14 -16). Je fakt, že on děti nemá rád, takže spolu mít dítě nebudeme.

A co ty tvoje deti? Ty bere?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
13.4.20 15:26

Ty jo. Chápu, že když je člověk zamilovaný, tak má pocit, co všechno zvládne. Taky mám 40 a budu se rozvádět, tak se mě asi nějaké to hledání partnera bude týkat. Ale nynější manžel je o 11 let starší a vím jistě, že takový věkový rozdíl už nechci. Sotva jsem vychovala k nějaké samostatnosti děti, každou chvíli se může stát, že se budu starat o rodiče a když už bych měla odpočívat, tak se budu starat o chlapa?! (Ne, že bych se nestarala, kdyby se něco stalo. Ale jít tomu takto naproti?!)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 15:27
@Anonymní píše:

Ty jsi s ním uvažovala o dítěti?? 8o a tobě nevadí, že nemá rád tvoje děti? Nebo ty tvoje má rád a nemá rád jen ty ostatní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 15:27
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Jakože by dělal převozníka než se objeví někdo lepší? :think: to je takový vychcaný. Ale určitě bych se nesestěhovavala…
@DoktorkaZorkaHorká píše:

Já se nebráním vrstevníkovi, jenže není dáno. Bývalý manžel si našel milenku, po nějaké době se chtěl vrátit, ale já si mezitím někoho našla, tak jsem ho nechtěla zpátky, a tak jsme se rozvedli. Jenže vztah nevyšel. Pak jsem byla dlouho sama a našla si současného přítele. Ty krize s ním jsou pořád. V jedné takové jsem si našla zase přítele v podobném věku, co jsem já, a byla přesvědčená, že se k tomuto příteli už nevrátím. Vztah ale nedopadl. A tento přítel pořád volal, psal sms, tak jsme to zase nějak dali dohromady.

• Citovat
  • Nahlásit
10097
13.4.20 15:28
@Anonymní píše:

Jestli chceš žít ve světě těchto lidí…Já bych si o ně kolo neopřela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat