Jak budete trávit Velikonoce?

Anonymní
3.4.20 20:47

Jak budete trávit Velikonoce?

Ahoj, ženy. Mám antibiotika, doberu je cca v pátek za týden. Pritelova rodina chce jet na víkend na chatu, všichni jsme z Prahy.jeho rodiče byli loni na docela vážných zákrocích, ale ted jsou stabilizovani a normálně funguji. Tatinkovi je 70. Ma tam jet i pritelova sestra, mozna se svym chlapem. A ja vam nevim, ale myslim, ze bychom tam neměli jet. I kdyz se viru nijak nebojim u sebe, myslim si, ze je nesmysl delat taková rodinna setkani…proste ti jeho rodice jsou ok, ale vlastne jsou hrozně krehci…A nikdy nevite, co kdo dotáhne. A dva tri měsíce bez styku si myslim, ze přežije kazdy…pritel je na mne ted naštvaný, ze to hrotim.

Jak to budete mit vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
682
3.4.20 20:51

Měli jsme jet s dětmi (12let a 11mesicu) k pribuznym, ale budeme doma. Uvidime se až bude mensi riziko nakazy
Nestalo by to za TO! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24570
3.4.20 20:52

Nikam nejdeme, budeme doma „oslavime“ to jenom v úzkém rodinném kruhu. Rušila sem i oslavu synovo narozenin, která pro nas měla mnohem větší význam, takže velikonoce pokoušet taky nebudu. Nejela bych, zbytečně velké setkání a náhoda je blbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
3.4.20 20:52

Budu na svém baráku se svou rodinou, se kterou jsme jinak zavřená i v paneláku.. Takže asi tak. K našim pro sichr ne, táta je tezky kardiak a ač si sama myslim, ze korona je kravina uměle vyvolaná, tak nebudu riskovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17549
3.4.20 20:53
@Kriss Tina píše:
Nikam nejdeme, budeme doma „oslavime“ to jenom v úzkém rodinném kruhu. Rušila sem i oslavu synovo narozenin, která pro nas měla mnohem větší význam, takže velikonoce pokoušet taky nebudu. Nejela bych, zbytečně velké setkání a náhoda je blbec.

Taky tak, vcetne te oslavy narozenin. Doma budeme, jen my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
3.4.20 20:53

Ahoj, my se tedy bohuzel nestykame ani s rodinou, jen s tchyni, protoze s ni bydlime v jednom dome a jsme s ni v kontaktu v podstate kazdy den… Na Velikonoce za nami vetsinou jezdi ma rodina, coz letos nebude, mrzi me to a uz ted se mi styska a detem taky, ale proste to musime vydrzet… Nechci ohrozit ani je, ani nas… Take bych na spolecne mecheche se sedmdesatniky nejela… Nastesti mam rozumneho manzela, ktery karantenu bere dost vazne (nekdy az prilis :lol:)

Beru to od tebe jako rozumne reseni a priteli to zkus nejak rozumne vysvetlit… Pokud se s nimi nestykate i ted stale, tak spolecne na chatu mi neprijde dobry napad :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
3.4.20 20:56

Pojedeme na chatu, kde budou jeste moji rodice ( vidime se denne korona-nekorona)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
3.4.20 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj, ženy. Mám antibiotika, doberu je cca v pátek za týden. Pritelova rodina chce jet na víkend na chatu, všichni jsme z Prahy.jeho rodiče byli loni na docela vážných zákrocích, ale ted jsou stabilizovani a normálně funguji. Tatinkovi je 70. Ma tam jet i pritelova sestra, mozna se svym chlapem. A ja vam nevim, ale myslim, ze bychom tam neměli jet. I kdyz se viru nijak nebojim u sebe, myslim si, ze je nesmysl delat taková rodinna setkani…proste ti jeho rodice jsou ok, ale vlastne jsou hrozně krehci…A nikdy nevite, co kdo dotáhne. A dva tri měsíce bez styku si myslim, ze přežije kazdy…pritel je na mne ted naštvaný, ze to hrotim.Jak to budete mit vy?

To je přesně ono - nikdo se neumí ani chvilku omezit. Chceme jet a basta, ať to stojí co to stojí, přece nebudeme doma. :roll: V dnešní době už se dá těžko hádat, kdo může a nemůže být nakažený, takže nejlepší je minimalizovat kontakt s kýmkoliv. Pokud na to lidi budou kaslat pro vlastní pohodlíčko, nikdy se z toho nevymotame! Já taky sedím doma na prdeli, i když jedna babička bydlí přes plot a druhá na druhém konci města! A tolik bych je chtěla vidět já a hlavně děti! Prostě nouzový stav - sice je to na palici, ale prostě je to tak!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
3.4.20 21:02

Budeme doma, dodrzujeme vladni narizeni, takze jako kazdy den dve kratsi zdravotni prochazky se synem.

Prilis nerozumim tem ambicim slejzat se. Ja nejsem ten typ, co by se hned ze vseho zlomil, a to ani ted, kdyz jsem ve 30tt, ale pokud se narizeni nebude dodrzovat, bude to trvat zbytecne dele. Nekteri lidi jsou fakt :roll:

Příspěvek upraven 03.04.20 v 21:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109

@kittystar no přesně tak!! Taky sedím doma na zadku, babi mám 10min od baráku, ale nelezu za ní! Mamka to samé…Na Velikonoce budeme doma, maximálně zapálit svíčku na hřbitov v pozdějších hodinách, aby jsme tam nikoho nepotkaly.
Jeden rok to holt přežijeme, pro své bezpečí :-)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213

Nejela bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34797
3.4.20 21:06
@Anonymní píše:
Ahoj, ženy. Mám antibiotika, doberu je cca v pátek za týden. Pritelova rodina chce jet na víkend na chatu, všichni jsme z Prahy.jeho rodiče byli loni na docela vážných zákrocích, ale ted jsou stabilizovani a normálně funguji. Tatinkovi je 70. Ma tam jet i pritelova sestra, mozna se svym chlapem. A ja vam nevim, ale myslim, ze bychom tam neměli jet. I kdyz se viru nijak nebojim u sebe, myslim si, ze je nesmysl delat taková rodinna setkani…proste ti jeho rodice jsou ok, ale vlastne jsou hrozně krehci…A nikdy nevite, co kdo dotáhne. A dva tri měsíce bez styku si myslim, ze přežije kazdy…pritel je na mne ted naštvaný, ze to hrotim.Jak to budete mit vy?

My budeme doma. Žadné návštěvy, obědy, hodovačka. Nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3301
3.4.20 21:07

Nejela bych nikam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20052
3.4.20 21:08

Budeme doma, sami, jak jinak. Chapu, ze lidem cela ta situace nedochazi, u nas je zatim klid, zdravotnictvi funguje. Ale opravdu si nekdo mysli, ze ty statisice lidi (mozna miliony) jsou doma jen tak pro nic za nic? Ze nejdo zatezuje ekonomiku statu nebo ze se nechaji firmy pustosit jen tak ze sportu? A docela se divim, jak kazdy rika, ze sam se neboji, ale… No, ja bych tedy tu nemoc prodelat nechtěla, nevypada to na dvou tri denni virozu, ti lide si patrně dost uziji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21350
3.4.20 21:11

To nedokážete jedny pitomý velikonoce sedět doma na zadku? Do háje práce copak si nejste schopný ani přečíst že kdokoli z vás může být přenašeč bez příznaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat