Jak by jste reagovaly na tuto nehodu?

Anonymní
4.3.20 00:37

Jak by jste reagovaly na tuto nehodu?

Dobry den, jsem trosku vic vytocena. Byly jsme dohodnuti s budouci svagrovou ze se odpoledne stavi na kafe a probere se mym vytridenym obleceni pripravy svatby atd…Prisla vsak s cizim ditetem, ze hlida kamaradce, no moc se mi to nelibilo ale tak budiz, sla jsem do patra pro nejake veci a slysim krik, svagrovka chtela asi prebalit dite z mokre plenky, a pri priprave ciste a potreb se nam dite vyprazdnilo na gauc :roll: fakt dost vodnaty, zeleny, smrduty prujem, nedala pod nej podlozku a vsechno se vsaklo do naseho latkoveho gauce, i po dukladnym cisteni vsim moznym je ten gauc citit a je tam flek :zed: kdyz prisel chlap tak sestre volal, ze objedname firmu a ona nam to proplati, na to rekla ze urcite ne, ze je to dite a ze se to proste stava… me to prijde nezodpovedne, pes k tomu furt cuchal a knucel, ze jsme mu museli zavrit dvere. Myslime si, ze by mela zaplatit, kdyz pritahla cizi dite, nedala pod nej decku a argumentuje tim ze to je dite… vubec nevim kolik takove cisteni gauce muze stat? Nechci kvuli tomu delat nejake rozbroje, uz takhle tchan me nemuze pomalu ani citit, tak sem fakt v patove situaci

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28257
4.3.20 00:50

No to je celkem nechutny. Cisteni gauce cca 1000 korun. Mela by to zaplatit, byla to jeji chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
4.3.20 00:51

Blbý, byla bych naštvaná, ale stane se. Koupila bych nějaký přípravek na čištění gauče, určitě to půjde, a neřešila bych to. Aspoň víte, jak se umí k věci postavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
4.3.20 00:52

Až budete mít s budoucím manželem dítě, tak si přečti Tvůj zakládající příspěvek… Prostě se stane. Jestli vlastní, či cizí dítě… Mě přijdeš vůči dětem studená duše. Máš asi problém. Kdyby se na gauč vykálel váš psí mazel, tak to bude asi v pořádku a nic se neděje, viď.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
4.3.20 00:55

V ramci dobrych vztahu bych to nechala vyčistit a neresila

priste bych svagrovou s cizim dítětem domu nezvala a kdyby prisla zas s cizim ditkem jako hlidacka, tak bych se je snažila co nejrychleji vypakovat…

za chvili budes mit z baraku kulnicku na drivi ještě dřív nez si poridite deti svoje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
4.3.20 00:56

JInak zkus z Lidlu pripravek na cisteni textilie, takova ruzova lahev, tento tyden to snad mají v akci Uklizeci tyden, i když jestli to lidi magori kvůli koronaviru nevykoupili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28257
4.3.20 01:01

No na to nestaci povrchovy cisteni kdyz je to vsakly uvnitr, to se musi tim profi pristrojem ktery to napusti vodou a pak vysaje. Vycisteni jen povrchu nepomuze. A i tim pristrojem bych se obavala ze to nepusti uplne, jestli se to vsaklo nejsk hluboko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
4.3.20 01:02
@Malina7 píše:
Až budete mít s budoucím manželem dítě, tak si přečti Tvůj zakládající příspěvek… Prostě se stane. Jestli vlastní, či cizí dítě… Mě přijdeš vůči dětem studená duše. Máš asi problém. Kdyby se na gauč vykálel váš psí mazel, tak to bude asi v pořádku a nic se neděje, viď.?

Uprimne, ja za bezdetna taky nebyla poprdena z cizích harantu, ale aby mi nicili moje věci, tak to prrr.

Za bezdetna jsem mela svůj byt vysperkovany a rozhodne jsem nebyla nadsena ze svagrove a jejich tenkrat skolni deti, které mely problém se zout, ale to jsem je zula ja osobne a pak mi rajtovaly na fungl nove sedačce a posteli. Jenze ja nemela problém je srovnat, tak jsem je párkrát okřikla a poslala do kuchyne ke stolu, když se neumi na navsteve chovat…

Sedacka byla kremova a svagrovka po ni nechala skákat svého psa, kteremu ani neutrela tlapy. Takze při pristi navsteve jsem ji uz dopředu rekla, at psa necha laskave doma, ze na nej nejsem zvedava, aby mi nicil nabytek, taky z toho byla pomalu afera, ale me to bylo jedno, oni neprinesou ani susenku ke kafi a pochybuju, ze by mi zniceny nabytek uhradili - viz jako tady ta svagrova od zakladatelky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
4.3.20 01:11
@Malina7 píše:
Až budete mít s budoucím manželem dítě, tak si přečti Tvůj zakládající příspěvek… Prostě se stane. Jestli vlastní, či cizí dítě… Mě přijdeš vůči dětem studená duše. Máš asi problém. Kdyby se na gauč vykálel váš psí mazel, tak to bude asi v pořádku a nic se neděje, viď.?

8o ty jsi dobrá. Tohle se teda normálně nestává. Pokud ty jsi zvyklá mi pokaleny byt, pak problém máš ty.

Jinak zakl. objednej čištění co nejdříve a proplatit bych to chtěla. Minimálně máš do budoucna jasno, co od švagrove čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
4.3.20 01:11

No, jako sorry, ale ja bych dostala psotnik at by mi na gauc hodil bobana mazlicek, cizi dite i moje dite…
Doporucuju firmu, jestli to je latkovy gauc, tak to jde dost hluboko do vyplne a odtud to domacim cistenim jen tak nedostanete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28257
4.3.20 01:12

@Malina7 proc by mela byt studena duse vuci detem? Je nastvana na svagrovou, ne na to dite, ktery nemuze za to ze pod nej nedala podlozku. Ja bych teda byla nastvana i kdyby se to stalo s mym vlastnim, ono to nepujde jen tak snadno vycistit. A kdo chce mit doma smrdici gauc, ja teda ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
4.3.20 01:28
@Malina7 píše:

Tak tohle je exemplární případ názoru ultra uživatelky emimina se vším všudy. :lol: :lol:

Vrchol neslušnosti je někomu něco poničit a odmítat se účastnit na nákladech za čištění, opravu..cokoliv. A je celkem uplně jedno jak se to stalo, s láskou k dětem bych řekla, že tohle nemá vůbec nic společného.

Příspěvek upraven 04.03.20 v 01:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 01:30

@Malina7 kdyby to udelal pes tak leti na dvorek, to s ditetem udelat nemuzu, urcite kdybychom nekdy deti meli tak potahnu gauc omyvatelnym povrchem a je to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13281
4.3.20 02:30

Me by teda hanba fackovala, kdyby se mi tohle stalo. A ona to ani nechce resit zodpovedne. Dala pod nej podlozku? Nedala. Jakoby se tam potento ona sama. Tecka. Ja bych na svem gauci takto neprebalovala ani vlastni. Natoz na cizim gauci cizi dite. By me devce teda nastvalo :think: Jde o ten pristup. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41238
4.3.20 02:47

Kdyby se mi tohle stalo, tak bych sama od sebe navrhla, že zaplatím čištění. Vlbec by mě nenapadalo chovat se jako tvoje budoucí švagrová. Asi v rámci zachování dobrých vztahů už bych to dál neřešila, ale přestala bych ji zvát k sobě domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama